صفحه 1 از 81 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 809

موضوع: مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

Thumbs up مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

با درود
    کاربران گرامی

از این تاپیک می توانید جهت مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی، با در نظر گرفتن تذکرات ذیل استفاده نمایید.

تذکر ۱: لطفا برای مطرح کردن سوال در زمینه امتحانات زبان آلمانی با رعایت سطح مورد نظر از تاپیک مربوطه در همین بخش استفاده نمایید.
    تذکر ۲: لطفا از مطرح کردن سوال درباره ی آموزشگاه ها و اساتید زبان آلمانی جدا خودداری کنید.

با سپاس فراوان از همکاری شما
    با آرزوی بهترین ها برای شما
    تیم مدیریت

سلام خدمت دوستان عزیز
    من تصمیم برای پذیرش در یکی از دانشگاه های المان رو دارم و تنها مشکلم این است که به علت مشغله کاری امکان حضور در کلاس هارو پیدا نمی کنم و با موسسه گوته هم صحبت کردم و گفت که باید حداقل تو 75% کلاس ها حضور داشته باشم تا بتونم امتحان پایان ترم بدم
    می خواستم بدونم ایا ممکنه بدون رفتن به کلاس های زبان آلمانی غیر حضوری و خود ادم بشینه بخوونه میشه تو امتحانات ZD یا TestDaf شرکت کرد یا باید حتما کلاس هارو رفته باشم و ساعت پر کنم؟
    ویرایش توسط ka003 : February 20th, 2015 در ساعت 12:20 AM دلیل: افزودن یادداشت مدیریت

Banned
    رشته و دانشگاه
    mathematics

پیش فرض پاسخ : یادگیری زبان آلمانی و معرفی کلاسهای آموزش زبان آلمانی

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomi patriot نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز
    من تصمیم برای پذیرش در یکی از دانشگاه های المان رو دارم و تنها مشکلم این است که به علت مشغله کاری امکان حضور در کلاس هارو پیدا نمی کنم و با موسسه گوته هم صحبت کردم و گفت که باید حداقل تو 75% کلاس ها حضور داشته باشم تا بتونم امتحان پایان ترم بدم
    می خواستم بدونم ایا ممکنه بدون رفتن به کلاس های زبان آلمانی غیر حضوری و خود ادم بشینه بخوونه میشه تو امتحانات ZD یا TestDaf شرکت کرد یا باید حتما کلاس هارو رفته باشم و ساعت پر کنم؟
    بله. شما میتونید مستقیماً امتحان بدید.
    پروسه کلاس از امتحان جداس.
    مثل کلاس آمادگی تافل و امتحان تافل.

نقل قول نوشته اصلی توسط mathematics نمایش پست ها
    بله. شما میتونید مستقیماً امتحان بدید.
    پروسه کلاس از امتحان جداس.
    مثل کلاس آمادگی تافل و امتحان تافل.

-----------------------
    ممنون از راهنماییتون
    من مشغله کاریم خیلی خیلی بالاس و اصلا نمی تونم کلاس برم...معلم خصوصی هم نمی تونم برنامه ریزی کنم که کی بیاد و یا من برم پیشش و اگر هم بشه هزینه اش از عهده من بر نمیاد
    به نظر شما میشه به صورت خود اموز آلمانی رو در حد ZD b2 یا testdaf یاد گرفت؟؟
    اگه بشه چقدر طول می کشه؟
    شما چه راهی رو توصیه می کنین؟
    ممنون

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomi patriot نمایش پست ها
    -----------------------
    ممنون از راهنماییتون
    من مشغله کاریم خیلی خیلی بالاس و اصلا نمی تونم کلاس برم...معلم خصوصی هم نمی تونم برنامه ریزی کنم که کی بیاد و یا من برم پیشش و اگر هم بشه هزینه اش از عهده من بر نمیاد
    به نظر شما میشه به صورت خود اموز آلمانی رو در حد ZD b2 یا testdaf یاد گرفت؟؟
    اگه بشه چقدر طول می کشه؟
    شما چه راهی رو توصیه می کنین؟
    ممنون
    من بهتون متد FSI رو پیشنهاد میکنم. کاملا رایگانه( متن و Mp3) و توسط وزرات امور خارجه امریکا تهیه شده. من با همین متد فرانسه رو بصورت خودآموزی تا ب2 یادگرفتم.
    http://fsi-language-courses.org/Content.php?page=German

Banned
    رشته و دانشگاه
    mathematics

برای زبان فارسی هم کتاب "آموزش گرامر تخصصی زبان آلمانی " تالیف : حسنعلی وحید مهر هست.
    این کتاب رو من خودم دارم یه کمشم هم اون موقعها خوندم ... نمیدونم یه جوری بود خیلی کمک نکرد.

klip und klar البته تمرین هم داره ولی به نظر من خیلی خوب توضیح داده اگه فقط توضیح میخواین میتونید از اینترنت هم استفاده کنید

من برای شروع یادگیری این زبان بخش فارسی سایت دویچه وله را برای دوستان توصیه می کنم
    در ضمن پیشنهاد من اینه که برای یادگیری هر زبانی ابتدا structure اون زبان رو به طور کامل بفهمید بعد از اون می تونید هر زبانی رو به طور کامل درک کنید(فقط در حد پیشنهاد)

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rise نمایش پست ها
    من برای شروع یادگیری این زبان بخش فارسی سایت دویچه وله را برای دوستان توصیه می کنم
    در ضمن پیشنهاد من اینه که برای یادگیری هر زبانی ابتدا structure اون زبان رو به طور کامل بفهمید بعد از اون می تونید هر زبانی رو به طور کامل درک کنید(فقط در حد پیشنهاد)
    من سایت دویچه وله را دیدم . در حالت معمولی ف ی ل ت ر است . برای دوستان که از ایران می خواهند وارد این سایت شوند باید از راه های جانبی وارد این سایت شوند.

شما اگر منبعی دارید معرفی کنید تا دوستان دیگه هم استفاده کنند .

Banned
    رشته و دانشگاه
    mathematics

دوستان از نرم افزارهای موجود برای تقویت مهارتهای گفتاری و شنیداری غافل نشید. بسیار بسیار مفید هستند.

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mathematics نمایش پست ها
    دوستان از نرم افزارهای موجود برای تقویت مهارتهای گفتاری و شنیداری غافل نشید. بسیار بسیار مفید هستند.
    میشه چند تا منبع ذکر کنید .

صفحه 1 از 81 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)