صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 809

موضوع: مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

پیش فرض پاسخ : یادگیری زبان آلمانی و معرفی کلاسهای آموزش زبان آلمانی

نقل قول نوشته اصلی توسط mathematics نمایش پست ها
    دوستان از نرم افزارهای موجود برای تقویت مهارتهای گفتاری و شنیداری غافل نشید. بسیار بسیار مفید هستند.
    میشه چند تا منبع ذکر کنید .

Junior Member

سلام
    میخواستم بپرسم آیا کتاب های schritte برای آزمون های b1 مناسب هستن ؟ اگر کتاب های قوی تری هست ممنون میشم بهم بگید
    من تازه شروع کردم به آلمانی خوندن و می خوام ک مدرک b1 بگیرم برای تحصیل در آلمان

Junior Member

سلام من به یادگیری زبان المانی خیلی علاقه مندم و کتاب studiod a1 رو دارم میخواستم بدونم میشه بدون رفتن به کلاس این کتاب رو خودم بخونم؟
    درضمن من پونزده سالمه خواهشا راهنماییم کنید.ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط PATTER نمایش پست ها
    سلام من به یادگیری زبان المانی خیلی علاقه مندم و کتاب studiod a1 رو دارم میخواستم بدونم میشه بدون رفتن به کلاس این کتاب رو خودم بخونم؟
    درضمن من پونزده سالمه خواهشا راهنماییم کنید.ممنون
    PATTER عزیز سلام، فکر میکنم اگر حداقل در ابتدا برای شروع کلاس برید که یه مقدار با تلفظها و گرامر صحیح آشنا بشید براتون میتونه خیلی مفیدتر باشه و اگر بعد از اون در ادامه خواستید به صورت self study کتابهاتونو بخونید

Junior Member

سلام.

من قصد تحصیل در آلمان رو برای Summer 2017 دارم (یک سال دیگه دقیقا ). با توجه به اینکه میخوام زبان آلمانی رو از صفر شروع کنم، در تهران، چه موسساتی رو پیشنهاد میکنید؟ سفارت هم گزینه ی خیلی خوبی هست، به خصوص سفارت اتریش. (ولی به طرز وحشتناکی گرون هست! )

و آیا اصلا میشه در یک سال به حد خیلی خوبی رسید؟ من زبان انگلیسی ام خیلی خوبه (تدریس میکنم + نمره ی TOEFL بالای 100 ) و دانشگاهی که قصد رفتن بهش رو دارم به زبان انگلیسی هست - ولی قصد کار همزمان دارم (برنامه نویسی + عکاسی ) که مطمئن هستم لازم هست زبان آلمانی بلد باشم. ولی قصد ماندن در آلمان رو ندارم. هنوز اصلا مشخص نیست، ولی دوست دارم زبان جدید یاد بگیرم به هر حال.

در ضمن، زبان فرانسه هم تا سطح A2 / B1 بلدم، که واقعا فقط در حد گم نشدن تو خیابون و معرفی خود و خرید ه!

Junior Member

دوستان من گیج شدم که تو المان کورس هامو به المانی بخونم یا انگلیسی البته من میخوام بعدش المان بمونم به نظرتون کدوم بهتره. ؟؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : یادگیری زبان آلمانی و معرفی کلاسهای آموزش زبان آ

با سلام ، من دندانپزشک هستم و برای کار در المان نیازمند مدرک B2 میباشم و در حال حاضر مبتدی ( A1.1 ) هستم ، ویزای اروپا را دارم و این امکان را دارم در المان زبان یاد بگیرم. به نظر شما زبان را در المان یاد بگیرم مفیدتر است یا تفاوت چندانی نمیکند ؟
    در حال حاضر تهران هستم برای همین دو به شک هستم که همینجا مدرک بگیرم و برم یا برم از اونجا شروع کنم به یادگیری زبان المانی
    ممنون میشم اگر دوستان براهنمایی کنند .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mosseini نمایش پست ها
    با سلام ، من دندانپزشک هستم و برای کار در المان نیازمند مدرک B2 میباشم و در حال حاضر مبتدی ( A1.1 ) هستم ، ویزای اروپا را دارم و این امکان را دارم در المان زبان یاد بگیرم. به نظر شما زبان را در المان یاد بگیرم مفیدتر است یا تفاوت چندانی نمیکند ؟
    در حال حاضر تهران هستم برای همین دو به شک هستم که همینجا مدرک بگیرم و برم یا برم از اونجا شروع کنم به یادگیری زبان المانی
    ،
    اگر از لحاظ مالی مشکلی ندارید صد درصد آلمان بهتر یاد میگرید .از لحاظ که فکر کنید بهتره یادگیری در آلمان

Junior Member

هزینه یادگیری در ایران به مراتب ارزونتر هستش. و به علاوه اینکه به نظر من اگر با دانش زبان بالا وارد آلمان بشین خیلی بهتر از اینه که بدون تسلط برین آلمان.

مگر اینکه واقعن بنا به دلایل شخصی مایل باشید که هرچه سریعتر در المان زندگی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mosseini نمایش پست ها

Junior Member

آیا یادگیری زبان آلمانی سخت است؟ مدت زمان یادگیری چقدر است؟
    در ادامه آموزش های کاربردی زبان آلمانی، در این پست با توجه به درخواست زیادی از کاربران، برای شما روشن می کنیم که آیا یادگیری زبان آلمانی سخت است؟ و اصولا چقدر طول می کشد تا زبان آلمانی را یاد بگیرید؟

آیا یادگیری زبان آلمانی سخت است؟

اصولا یادگیری بعضی از زبان های خارجی برای ما فارسی زبانان سخت تر از کسانی است که زبان مادری متفاوتی دارند. بطور واضح، یادگیری زبان آلمانی برای انگلیسی زبانان بسیار راحت تر از ماست. چرا؟ چون بسیاری از ساختارهای گرامری و لغات مشابهی با آلمانی دارند.
    در واقع جواب این سوال می تواند کمی دشوار باشد. در کل زبان آلمانی جزو زبان های سخت به حساب نمی آید ، هر چند زبان راحت و آسانی نیز نیست. طبق تجربیات موسسات مختلف و خود زبان آموزان در سرتاسر دنیا، سختی یا آسانی همیشه در قیاس با یکدیگر مشخص می شود. زبان آلمانی در مقایسه با زبانی مثل زبان اسپانیایی یا زبان ایتالیایی زبان سختی است. اما در مقایسه با زبانی مثل زبان عربی یا زبان روسی زبان آسانی به حساب می آید. در کل چنین زبانی را می توان در درجه متوسط از نظر زبان های دیگر دانست.

بیشترین سختی این زبان برای ما فارسی زبانان، در بخش گرامر و تلفظ این زبان است. بعنوان مثال این مطلب را مطالعه کنید: آموزش تلفظ عبارات مهم زبان آلمانی بهمره فایل صوتی

اما به این نکته بسیار مهم توجه کنید که اگر زبانی را دوست دارید، در انتخاب آن شک نکنید چون علاقه داشتن به هر زبانی، یادگیری آن را بسیار آسان می کند. همچنین اگر می خواهید بدانید که بهترین روش یادگیری زبان آلمانی چیست؟ کلیک کنید.

مدت زمان یادگیری چقدر است؟

مدت زمان یادگیری برای هر زبانی، بستگی به موضوعات مختلفی دارد. مثلا اینکه شما روزانه چقدر مطالعه می کنید؟ چقدر به آن زبان علاقه دارید؟ آیا روش یادگیری شما اصولی است؟ محیط یادگیری شما در کشور خودتان است یا در کشور آلمان؟ تجارب قبلی شما در مورد آن زبان؟ و …
    اما در حالت معمولی تاریخ و زمانی که برای رسیدن به سطح متوسط زبان لازم است:
    ۱-یک دوره ی سه ساعته زبان آلمانی در هر روز
    اگر در کلاس های مختلف حضور پیدا کنید و روزانه ۳ ساعت تمرین کنید، ممکن است حدود ۱۴ ماه طول بکشد تا به سطح متوسط برسید.
    ۲- یادگیری پیوسته زبان آلمانی در مدرسه
    چهار ساعت در هفته به اضافه ی دو ساعت تکلیف به اضافه رو ساعت تمرین هوس مستقل ضربدر دوا زده هفته و ضرب در دو واحد درسی بین پنج تا ۶ سال طول می‌کشد تا شما به سطح متوسط زبان برسید!
    ۳-مطالعات مستقل و اختصاصی
    تقریبا یک ساعت در روز، تقریبا سه سال طول می‌کشد تا شما به سطح متوسط نائل شوید.
    ۴-مطالعات کلی و عمیق
    در حدود هشت ساعت در روز که تقریبا سه ماه طول می‌کشد تا شما به سطح ابتدایی برسید.

بطور خلاصه خط زمانی معروف FSI به ما می گوید که:
    زبان‌هایی که ارتباط نزدیکی به زبان‌های انگلیسی، آفریقایی، کاتالان ، دانمارکی، روسی، فرانسوی، جزیره‌ی هائیتی، ایتالیایی، نروژی،پرتقالی، رومانی، اسپانیایی، اسلواکی و سوئدی دارندحدود ۲۳-۲۴هفته (۵۷۵-۶۰۰) زمان برای یادگیری متوسط زبان آلمانی نیاز دارند.
    باز هم اگر سوالی در این زمینه دارید در بخش نظرات با ما مطرح کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)