نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 809

موضوع: مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : یادگیری زبان آلمانی و معرفی کلاسهای آموزش زبان آلمانی

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    ممنون. دوست عزیز
    پس با این اوصاف خیلی خوب میشه تا سطح B1 رو در دوره های فوق فشرده در عرض 2-3 ماه تمام کرد؟ بنظر خودت یادگیریش با توجه به این که میگن زبان مشکلیه چطوره؟ ساختارها یا گرامرش ممکنه فراموش بشه؟ البته اگر پارتنری واسه صحبت کردن به آلمانی وجود نداشته باشه؟
    باید بگم که نه ! از سطح مبتدی تا پایان B1 چیزی حدود 500 ساعت طول میکشه . من 10 مهر از صفر شروع کردم و 20 آبان A1 تمام شد ( هر روز 4 ساعت کلاس ) . تا پایان B1 حدود 5 ماه طول میکشه از سطح مبتدی ( رو B1 باید وقت گذاشت چون اونجاس که دایره ی واژگانت رو کامل میکنی تا حدی و دیگه شروع میکنی وارد یه بحث نسبتا سنگینی بشی و نظرت رو بدی یا راجع به یه اتفاق صحبت کنی , اگه تو انگلیسی سطح upper intermediate رو گذرونده باشی میدونی چی میگم . واسه همین بیشتر وقت میزارن و یه سطحی به نام B1 PLUS رو هم بعضی موسسات اضافه میکنن قبل از B2 ) یعنی من پایان بهمن B1 رو تمام میکنم .
    در مورد یادگیریش : من TOEFL 550 pbt هم دارم و به جرات میگم اگه انگلیسی خوبی داشته باشی چقدر آلمانی میتونه آسون باشه از نظر لغات برات ! من وقتی کلاس نمیرفتم و ZDF میدیم سرم درد میگرفت از صداشون و لحن صحبتشون ولی حالا عاشق زبونشون شدم . یه زبون خشک و شیک !! مهمترین چیز اینکه فراموش کنی که مجبوری یا وقتت کمه , فرض کن بخاطر علاقت داری یاد میگیری اون وقت اسون میشه و باهاش کنار میای ولی اگه به خاطر مدرک یا یه دلیلی که اجبار و زور همراهشه خوندی شاید مدرکتم بگیری ولی به زور و بدون کیفیت !
    در مورد ساختارشم باید بگم که گرامرش کم پیش اومد که فراموشم بشه . نه . نسبت به گرامر انگلیسی کمتر پیش میاد که فراموش بشه اگه اصولی و منظم خونده بشه ولی تو این سطح یعنی A1 مهمترین موارد همین آرتیکل هست ( اگه نتونی ارتیکل کلمات رو همون موقع که کلمه رو میبینی حفظ کنی به عنوان جزیی از کلمه آلمانی رو فراموش کن آلمانی یعنی آرتیکل ! تا یه جایی یعنی تا وسطای A2 هم شاید بتونی بدون آرتیکل بیای ولی بدش محاله ! ) و داتیو و آکوزاتیو ( مستقیم وابستن به همون آرتیکل ) . سعی کن کلاس بری اگه میتونی , آلمانی انگلیسی نیست که بشه خودت بخونی حداقل تا سطح B1 ! به قول خودت کار کردن با پارتنر تو کلاس و محیط آلمانی زبان ( همون 2 یا 3 ساعت در روز یا مثل این ) باعث میشه خیلی بهتر بشی .
    ببخشید زیاد شد . خواستم کمکی کرده باشم . حرف آخر : اصلا زبان سختی نیست اگه باهاش کنار بیای ( همون آرتیکل معروف ) . امیدوارم موفق باشی و هینطور امیدوارم منم بتونم تا سال دیگه همین موقع تو این کشور دووم بیارم تا خارج بشم ... چه دیر میگذره
    ویرایش توسط alik1990 : November 18th, 2011 در ساعت 08:46 PM
    همیشه انتهای قصه تلخ است
    و شاعری که حکمش ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)