صفحه 74 از 81 نخستنخست ... 24646566676869707172737475767778798081 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 731 تا 740 , از مجموع 809

موضوع: مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

سلام دوستان....
    من زبان المانی رو علاقه خیلی زیادی دارم، اهنگ‌های زیاد المانی دارم و علاقه دارم که گوش کنم و بفهمم که چی می‌گن!
    زبان انگلیسیم در سطح مناسبی هستش و برای یادگیری زبان، با انگلیسی راحت‌تر هستم. صوت‌های نصرت رو دارم ولی خیلی زود قاطی میکنم کلمات رو و یادم میره لغت دوم رو که میگه، لغت اول رو فراموش میکنم!

ضمن اینکه من زبان اصلیم کردی هست، یه گویش دیگه کردی رو هم یاد گرفتم و فارسی و انگلیسی! به قولی این میشه زبان ۴ ام. کمی برام سخت هستش...

من شخصا بیشتر با ویدیو هایی که مرتب و اسون اموزش بده راحت‌تر هستم. چیزی مثل سریال extr@ یا امثالهم که برای زبان انگلیسی ملت استفاده میکنن...

منابعی به این شکل دارید؟؟ که من بتونم مکالمه‌های خیلی خیلی ساده المانی مثل سلام چطوری؟ دستت درد نکنه و وقت بخیر و اینها رو یاد بگیرم؟جملات خیلی ساده!

سلام. من آلمانی رو سال 91 تا ابتدای B1 خوندم و الان دوباره می خوام شروع کنم. نظر شما در مورد دوره های آنلاین گوته چیه؟ البته گوته آلمان نه ایران. بنظر سیستم آموزشی جالبی دارن و در پایان هر دوره مدرک گوته ارائه می دن.

Junior Member hossein_1357 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Telematic Engineering-UC3M

نقل قول نوشته اصلی توسط senaps نمایش پست ها
    سلام دوستان....
    من زبان المانی رو علاقه خیلی زیادی دارم، اهنگ‌های زیاد المانی دارم و علاقه دارم که گوش کنم و بفهمم که چی می‌گن!
    زبان انگلیسیم در سطح مناسبی هستش و برای یادگیری زبان، با انگلیسی راحت‌تر هستم. صوت‌های نصرت رو دارم ولی خیلی زود قاطی میکنم کلمات رو و یادم میره لغت دوم رو که میگه، لغت اول رو فراموش میکنم!

ضمن اینکه من زبان اصلیم کردی هست، یه گویش دیگه کردی رو هم یاد گرفتم و فارسی و انگلیسی! به قولی این میشه زبان ۴ ام. کمی برام سخت هستش...

من شخصا بیشتر با ویدیو هایی که مرتب و اسون اموزش بده راحت‌تر هستم. چیزی مثل سریال extr@ یا امثالهم که برای زبان انگلیسی ملت استفاده میکنن...

منابعی به این شکل دارید؟؟ که من بتونم مکالمه‌های خیلی خیلی ساده المانی مثل سلام چطوری؟ دستت درد نکنه و وقت بخیر و اینها رو یاد بگیرم؟جملات خیلی ساده!
    من معمولا از سیستم پیمسیلر برای یادگیری زبان خارجی استفاده می کنم. تا حالا رویه اسپانیایی و ایتالیایی جواب گرفتم و قصد دارم برای المانی هم شروع کنم. فایل هاش بصورت مجانی در سایت های ایرانی وجود داره.

Junior Member

سلام
    من بالاخره یک کلاس زبان المانی پیدا کردم کتاب مورد تدریسشون اشتدیو هست این کتاب چطوره؟به روزه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mariyana7 نمایش پست ها
    سلام
    من بالاخره یک کلاس زبان المانی پیدا کردم کتاب مورد تدریسشون اشتدیو هست این کتاب چطوره؟به روزه ؟
    کتاب خوبیه اگه درس خون باشید ، خیلی بروز نیست و یکم سنگینه. برای سطوح پایه (تا B1) کتاب داف کمپاکت و اشتودیو رو توصیه میکنم.

دوستان من صفر کیلومترم تازه میخوام شروع کنم به خوندن زبان المانی. انگلیسیم خوبه. میخواستم بگین از کجا شروع کنم با چه کتابی؟ میخوام تو خونه بخونم.

Junior Member

من ميخوام زبان آلماني يادبگيرم ولي نميدونم كه برم دانشگاه اين رشته رو بخونم يا برم موسسه،يعني ميخوام دقيقا تفاوت هاشو بدونم؟؟ممنون ميشم جوابمو سريع بگيرم..

نقل قول نوشته اصلی توسط Zdr نمایش پست ها
    من ميخوام زبان آلماني يادبگيرم ولي نميدونم كه برم دانشگاه اين رشته رو بخونم يا برم موسسه،يعني ميخوام دقيقا تفاوت هاشو بدونم؟؟ممنون ميشم جوابمو سريع بگيرم..
    شما با نرم افزارهای آموزشی زبان مثل Rosetta Stone هم میتونید زبان جدید یاد بگیرید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    شما با نرم افزارهای آموزشی زبان مثل Rosetta Stone هم میتونید زبان جدید یاد بگیرید
    ممنون،اين نرم افزار تا چه سطحي از آلماني رو بالاميبره؟؟البته من ميخواستم خوندن زبان آلماني تو دانشگاه رو بررسي كنم،لطفا دوستاني كه اطلاعات دارن كمك كنن؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Zdr نمایش پست ها
    ممنون،اين نرم افزار تا چه سطحي از آلماني رو بالاميبره؟؟البته من ميخواستم خوندن زبان آلماني تو دانشگاه رو بررسي كنم،لطفا دوستاني كه اطلاعات دارن كمك كنن؟؟
    اگر تا آخر بتونید با این نرم افزار جلو برید بصورت کامل زبان جدید رو خواهید اموخت،من مطمین نیستم بدون دانستن یک زبان بشه تو دانشگاه با خواندن اون رشته زبان فراگرفت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)