صفحه 10 از 81 نخستنخست 123456789101112131415161718192060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 809

موضوع: مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

ApplyAbroad Hero milad83 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien

پیش فرض پاسخ : یادگیری زبان آلمانی و معرفی کلاسهای آموزش زبان آلمانی

نقل قول نوشته اصلی توسط shadravan91 نمایش پست ها
    مي خواستم بدونم كورس هاي الماني براي مستر پذيرشش راحتتره يا انگليسي؟چون خيلي محدوده رشته هاي انگليسي و واسه اونم بايد واسه تافل وقت بذارم /اگر كسي رشته ي مهندسي در المان مشغول به تحصيله خواهش مي كنم راهنماييم كنه /اين كه با توجه به سخت بودن اين زبون دچار مشكل نمي شم تو درسام؟؟؟من 1 سال وقت دارم
    از نظر پذیرش فرقی نمیکنه ....... مهم اینه که شما بتونید زبانت رو به سطح مورد نظر برسونید ...... اکثرا" نمیگن شما حتما" باید تافل امتحان بدید شما باید زبان انگلیسیتون رو در حد B2 آلمانی برسونید که حالا میتونه تافل باشه و یا آیلتس
    در هر صورت زبان آلمانی زبان آسونی نیست و یک مقدار گرامرش پیچیدست اما وقتی در محیط باشید فراگیریش خیلی آسونتر میشه
    .Robert Frost : In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on

ApplyAbroad Hero milad83 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien

نقل قول نوشته اصلی توسط e.farahmand نمایش پست ها
    من در حال تحصیل نیستم
    شما خودتون جواب خودتون رو دادید
    وقتی تعداد رشته های انگلیسی اینقدر محدوده خب معلومه که آلمانی زبان ها رو راحتتر میشه پذیرش گرفت
    اما از لحاظ زبانی خیلی سختتر از انگلیسی هستش و حتی بعد از چندسال المانی خوندن هم باز بعضی چیزها رو نمیفهمید
    طبق اطلاعی که من دارم بعضی ها علیرغم داشتن مدرک زبان به نمره خوب وقتی میرند آلمان برای تحصیل در یک رشته آلمانی ترم اول تقریبا همه واحدهاشون رو می افتند
    چون همه اولش از لحاظ زبان خیلی مشکل دارند اما به مرور این هم درست میشه
    جناب فرهمند عزیز

حرف های شما درست دلیلی که وقتی دوستان حتی با دانش زبان میرن اما باز به مشکل برمیخورن بخاطر لهجه و سرعت در گفتارشون هست و 100% حرفتون درسته ... بهتره حتی با هر دانشی که رفتید بتونید اونجا کلاس زبان برید خیلی خوب میشه
    دونستن زبان انگلیسی خیلی به یادگیری زبان آلمانی کمک می کنه

موفق باشید
    میلاد،
    .Robert Frost : In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on

دوستان متاسفانه جای مناسبی رو برای مطرح کردن سوالم پیدا نکردم جز اینجا .

امیدوارم کمک کنید شما که تجربه دارید.

کسی که بخواهد از صفر شروع کنه زبان المانی رو در چه مدتی به سطح A2 می رسه؟ و برای این سطح چند کتاب رو باید خواند؟(با رفتن به اموزشگاه) کلا این سطح سختی است؟

ممنون می شم اگر راهنمایی فرمایید

نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh_n نمایش پست ها
    دوستان متاسفانه جای مناسبی رو برای مطرح کردن سوالم پیدا نکردم جز اینجا .

امیدوارم کمک کنید شما که تجربه دارید.

کسی که بخواهد از صفر شروع کنه زبان المانی رو در چه مدتی به سطح A2 می رسه؟ و برای این سطح چند کتاب رو باید خواند؟(با رفتن به اموزشگاه) کلا این سطح سختی است؟

ممنون می شم اگر راهنمایی فرمایید
    بستگی به این داره که بخوای عادی بخونی یا فشرده
    کلاس های عادی okf هر ترم 4ماه طول میکشه ،فشرده 2ماه
    برای رسیدن به این سطح شما 3ترم باید بخونی
    A1
    A2/1
    A2/2
    راجع به سختی و آسونی هم سلیقه ای هست ولی در مقایسه با ترم های بالاتر اصلا سخت نیس!!

Junior Member

سلام کتاب Studio d1 به نظر من یکی از کتابهای خیلی خوبی هست که می تونی آلمانی رو باهاش شروع کنی . من این کتاب رو تدریس کردم و همین طور کتاب تانگرام رو . و نتیجه ای که گرفتم این بوده که این کتاب برای دانشجوها خیلی راحت تره. برای لغت نامه هم بهزاد هست که دو زبانه ی المانی به فارسیه. اما من توصیه می کنم که حتما یه لغت نامه ی یک زبانه هم داشته باشید که کلمات رو باهاش چک کنید. گاهی اشتباهاتی تویه دو زبانه ها هست مثلا توی آرتیکل یا جمع . اگرم انگلیسیتون خوبه لغت نامه ی دودن یا لانگ من یا لانگنشاید هستن که دو زبانه ی آلمانی/انگلیسی و بالعکس هستن.

Junior Member

دوستان من میخوام زبان رو از صفر شروع کنم..بین انگلیسی و آلمانی موندم
    انگلیسیم به نسبت خوبه و با چندماه وقت گذاشتن میتونم نمره هوبی بگگیرم
    اما آلمانی چطوره برای ادامه تجصیل؟چقدر زمان میبره که مسلط بشیم و بتونم وارد دانشگاه بشم؟؟؟ سخت نیست؟؟؟؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    plant pathology

نقل قول نوشته اصلی توسط raaazieh نمایش پست ها
    دوستان من میخوام زبان رو از صفر شروع کنم..بین انگلیسی و آلمانی موندم
    انگلیسیم به نسبت خوبه و با چندماه وقت گذاشتن میتونم نمره هوبی بگگیرم
    اما آلمانی چطوره برای ادامه تجصیل؟چقدر زمان میبره که مسلط بشیم و بتونم وارد دانشگاه بشم؟؟؟ سخت نیست؟؟؟؟؟؟

به نظرم اول ببین واسه رشته ای که میخوای بری توی دانشگاه های خوب و در شهرهای مختلف با چه زبانی بیشتر پذیرش میگیرن. مثلا من خودم عمران خاک میخوام بخونم که 90% دانشگاه ها آلمانی میخواستن و فقط رشته حمل و نقل اکثرا با انگلیسی پذیرش میدادن و من تصمیم گرفتن آلمانی بخونم.
    اما در کل من و دوستام آلمانی رو فشرده خصوصی میگیریم و هر سطح سه هفته ای تموم میشه فوقش یک ماه . من چون زبان انگلیسیم زیاد خوب نبود و مطمئن بودم بیشتر از آلمانی طول میکشه ترجیح دادم آلمانی بخونم.اگه آدم درس خونی باشی و وقت بذاری به نظر من زبان سختی نیست.بسیار شیرینه.و با تمرین حل میشه چون حفظیات زیاد داره. اما یه چیزه دیگه که هست اگه بخوای در آینده بری مثلا آمریکا، انگلیسی بخونی بهتره چونکه به هر حال زبان بین المللیه و هرجا بری نیازه . بستگی به شرایطت داره دیگه...

Member
    رشته و دانشگاه
    plant pathology

نقل قول نوشته اصلی توسط cheshmokiii نمایش پست ها
    سلام ممنون
    کسی نمودونه کدوم بهتره (برلین پلاتزه یا اشتدیو د)
    من a1 رو اشتودیو خوندم و بقیه سطحارو برلینر پلاتز به نظر خودم برلینر پلاتز که جدیدن هم عوض شده و شده برلینر پلاتز نوی خیلی به روزتر و بهتره. اما بعضی استادامون در دنا میگن اشتودیو بهتره و در گوته تهران هم اشتودیو درس میدن.تفاوتش مثه تاپ ناچ و اینترچنجه انگلیسیه!! برلینر پلاتز سطحش از اشتودیو بالاتره و به نظر من بیشتر به درد امتحانای گوته میخوره. این نظر شخصیه منه!

نقل قول نوشته اصلی توسط appleoxygen نمایش پست ها
    من a1 رو اشتودیو خوندم و بقیه سطحارو برلینر پلاتز به نظر خودم برلینر پلاتز که جدیدن هم عوض شده و شده برلینر پلاتز نوی خیلی به روزتر و بهتره. اما بعضی استادامون در دنا میگن اشتودیو بهتره و در گوته تهران هم اشتودیو درس میدن.تفاوتش مثه تاپ ناچ و اینترچنجه انگلیسیه!! برلینر پلاتز سطحش از اشتودیو بالاتره و به نظر من بیشتر به درد امتحانای گوته میخوره. این نظر شخصیه منه!
    کاملا موافق هستم . من هم A1 را با schritte خوندم اما برلینر پلاتز خیلی بهتره! اما کتاباش گیر نمیاد!(گشتم نبود اگه پیدا کردید پ.خ بدید)

Member
    رشته و دانشگاه
    plant pathology

نقل قول نوشته اصلی توسط amirrubik نمایش پست ها
    کاملا موافق هستم . من هم A1 را با schritte خوندم اما برلینر پلاتز خیلی بهتره! اما کتاباش گیر نمیاد!(گشتم نبود اگه پیدا کردید پ.خ بدید)

کتاباش گیر میاد دنا هم داره اما خیلی گرونه. دنا هم کپی کرده میفروشه منم کتابام کپیه. ایران هنوز مثه اشتودیو سانسورش نکرده خودش چاپ کنه بفروشه که ارزون باشه. کپیشم بد نیست ما میخونیم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)