صفحه 11 از 81 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 809

موضوع: مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : یادگیری زبان آلمانی و معرفی کلاسهای آموزش زبان آلمانی

کسی میدونه با اتمام برنامه رزتا استون (Rosetta Stone) در چه سطحی قرار میگیریم؟
    آیا به تنهایی با این برنامه میشه به سطح B2 رسید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Rihan نمایش پست ها
    کسی میدونه با اتمام برنامه رزتا استون (Rosetta Stone) در چه سطحی قرار میگیریم؟
    آیا به تنهایی با این برنامه میشه به سطح B2 رسید؟
    سلام دوست عزیز این که به چه سطحی میرسید به خودتون بستگی داره!
    مثلا اگه فقط درسها را دوره کنید و برید جلو نه
    ولی بهتره همراه با اون برید جلو وهمزمان دایره لغاتتون را ازایش بدید که مهمترین بخش زبان هست هست چون اگه به اندازه b2 گرامر بدونید و به اندازه a1 لغت شما را a1حساب میکنن ولی سعی کنید به یه منبع کفایت نکنید و از چیز های دیگه که تو بازاره هم استفاده کنید مثل تل می مور و....

Member
    رشته و دانشگاه
    plant pathology

من الان دارم b1 رو تموم میکنم و میخوام 4 اسفند امتحان گوته بدم. چندتا سوال دارم واسه امتحان b1 در گوته باید b1+ همون aspekte1 رو حتما خوند؟ چون اموزشگاه ما این ترم رو قبل از ب2 اجباری کرده. و سوال دیگه اینکه من سطح حرف زدنم متوسطه و خیلی از اشتباه گفتن میترسم اگه مکالمه خصوصی بگیرم و برای بقیه مهارتا کتاب so gets رو کار کنم میتونم تو امتحان 4 اسفند قبول بشم؟ لطفا راهنماییم کنید کسایی که امتحان دادن . ممنون

Member moein749 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسي سيستمهاي انرژي

سلام دوستان، من میخوام آلمانی رو جدی شروع کنم، برای یه مبتدی مثل من که تازه میخواد الفبا زبان آلمانی رو شروع کنه به خوندن چی پیشنهاد می کنید؟ کتاب؟ سایت؟ فیلم های آموزشی زبان آلمانی (البته اگه موجوده!!!)؟ نرم افزار؟ در ضمن بگم تهران نیستم که امکان رفتن کلاسهای گوته رو داشته باشم، کلا خودم میخوام بخونم... راهنمایــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــی کنـــــــــــــــــــــــ ــــــــــــیــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــد!! !
    هيچوقت براي فعاليتي كه عاشقش هستيد، منتظر تحسين ديگران نباشيد و از چرنديات ديگران هم ناراحنت نشيد... اين افراد ممكن نزديكترين افراد خانواده باشند... خودتان باشيد

Junior Member farari88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture(shiraz university

نقل قول نوشته اصلی توسط moein749 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من میخوام آلمانی رو جدی شروع کنم، برای یه مبتدی مثل من که تازه میخواد الفبا زبان آلمانی رو شروع کنه به خوندن چی پیشنهاد می کنید؟ کتاب؟ سایت؟ فیلم های آموزشی زبان آلمانی (البته اگه موجوده!!!)؟ نرم افزار؟ در ضمن بگم تهران نیستم که امکان رفتن کلاسهای گوته رو داشته باشم، کلا خودم میخوام بخونم... راهنمایــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــی کنـــــــــــــــــــــــ ــــــــــــیــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــد!! !
    سلام
    این سوالت را در صفحه های قبل میتونی پیدا کنی ولی من خلاصه ای از صفحات قبل را برات میگم تا بتونی با توجه به این که خود آموز هستی با راهی صحیح و پربازده شروع کنی
    در وهله اول برای این که مبتدی هستی و باید از جایی شروع کنی که سختی زبان کلافت نکنه کتاب آلمانی در 30 روز را بخر که مال انتشارات لانگن شایته(درسته کمی غلط املایی داره ولی واقعا عالیه
    بعد از 10 درس از این کتاب کم کم توانایی و دانش گرامری خودتو بالا بردی.حالا وقتشه که رزتا استون را شروع کنی(کسانی که همان ابتدا سراغ رزتا استون میرن مطمین باش بعد از مدتی چون دانش گرامری ندارند سریع گیج شده و امید خودشونو از دست میدن
    از این مرحله به بعد آلمانی در 30 روز و رزتا استون را با هم جلو ببر.مطمین باش اگر خوب بیاموزی تو را تا سطح B1 بالا میاره
    بعد از اتمام این دو منبع سعی کن به شبکه های آلمانی گوش کنی و دانش خودت رو محک بزنی
    اول از zdf و بعد آرته رو امتحان کن
    موفق و سربلند باشی همیشه

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط farari88 نمایش پست ها
    سلام
    این سوالت را در صفحه های قبل میتونی پیدا کنی ولی من خلاصه ای از صفحات قبل را برات میگم تا بتونی با توجه به این که خود آموز هستی با راهی صحیح و پربازده شروع کنی
    در وهله اول برای این که مبتدی هستی و باید از جایی شروع کنی که سختی زبان کلافت نکنه کتاب آلمانی در 30 روز را بخر که مال انتشارات لانگن شایته(درسته کمی غلط املایی داره ولی واقعا عالیه
    بعد از 10 درس از این کتاب کم کم توانایی و دانش گرامری خودتو بالا بردی.حالا وقتشه که رزتا استون را شروع کنی(کسانی که همان ابتدا سراغ رزتا استون میرن مطمین باش بعد از مدتی چون دانش گرامری ندارند سریع گیج شده و امید خودشونو از دست میدن
    از این مرحله به بعد آلمانی در 30 روز و رزتا استون را با هم جلو ببر.مطمین باش اگر خوب بیاموزی تو را تا سطح B1 بالا میاره
    بعد از اتمام این دو منبع سعی کن به شبکه های آلمانی گوش کنی و دانش خودت رو محک بزنی
    موفق و سربلند باشی همیشه
    ممنون دوست عزیز، ممنون از جواب خوبت. خوندن 109 صفحه تقریبا غیر ممکن بود وگرنه پست جدیدی ارسال نمی کردم!!!
    این کتابی که معرفی کردی آلمانی در 30 روز انتشارات لانگن، یعنی چی غلط املایی داره؟ آخه منی که تو عمرم تا حالا آلمانی نه خودن نه نوشتم نه شنیدم ... چه جوری تشخیص بدم غلط املایی رو؟ فکر نکنم شروع یک زبان جدید با کتابی که غلط املایی داشته باشه کار خوبی باشه ها؟ نظرتون چیه؟ کتاب دیگه ای در نظر ندارید؟ مرسی
    هيچوقت براي فعاليتي كه عاشقش هستيد، منتظر تحسين ديگران نباشيد و از چرنديات ديگران هم ناراحنت نشيد... اين افراد ممكن نزديكترين افراد خانواده باشند... خودتان باشيد

Junior Member farari88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture(shiraz university

ممنون دوست عزیز، ممنون از جواب خوبت. خوندن 109 صفحه تقریبا غیر ممکن بود وگرنه پست جدیدی ارسال نمی کردم!!!
    این کتابی که معرفی کردی آلمانی در 30 روز انتشارات لانگن، یعنی چی غلط املایی داره؟ آخه منی که تو عمرم تا حالا آلمانی نه خودن نه نوشتم نه شنیدم ... چه جوری تشخیص بدم غلط املایی رو؟ فکر نکنم شروع یک زبان جدید با کتابی که غلط املایی داشته باشه کار خوبی باشه ها؟ نظرتون چیه؟ کتاب دیگه ای در نظر ندارید؟ مرسی
    معین جان سلام
    ببین هر کتابی که به زبان فارسی ترجمه میشه حتما یک سری غلط املایی داره که هیچ تاثیری بر روی روند یادگیری نداره به طوری که خودت غلط های تایپی را که در این کتاب خیلی کم هستند را سریع تشخیص میدی.نگران نباش این کتاب برای کسانی که هیچی از آلمانی نمیدونن فوق العاده است
    این کتاب اصلش مال انتشارات لانگن شایته که متدی واقعا اعجاب انگیز داره
    مطمین باش با خوندنش لذت میبری و آلمانی را اصولی شروع کرده و یاد میگیری
    این روشی که برات نوشتم امتحان شده خیلی از افراد موفق در زبان آلمانیست.
    باز هم اگه سوالی داشتی در خدمتم

این سایت واقعا عالیه! هم میتونی زبان یاد بگیری و هم با افراد دیگه چت کنی(به منظور بهبود و تقویت زبان!)

rosseta stone هم واقعا در بین نرم افزارها بهترینه! خیلی اصولی کار کرده به طوری که زبان خارجی را با تصاویر یاد میگیری!
    یه نکته اینکه یه مدت بعد نصب نرم افزار دیگه کار نمی داد! حواستون باشه که بعد نصب حتما در لیست firewall قرار بدید تا به مشکل من دچار نشوید!

در مرحله اول هم باید الفای آلمانی و بخصوص تلفظشون را یاد بگیری.

سلام
    موفق و سربلند باشی همیشه
    دوست عزیز
    روزتا استون تا کدوم سطحش B1 میشه؟

رشته و دانشگاه

معین جان سلام
    ببین هر کتابی که به زبان فارسی ترجمه میشه حتما یک سری غلط املایی داره که هیچ تاثیری بر روی روند یادگیری نداره به طوری که خودت غلط های تایپی را که در این کتاب خیلی کم هستند را سریع تشخیص میدی.نگران نباش این کتاب برای کسانی که هیچی از آلمانی نمیدونن فوق العاده است
    این کتاب اصلش مال انتشارات لانگن شایته که متدی واقعا اعجاب انگیز داره
    مطمین باش با خوندنش لذت میبری و آلمانی را اصولی شروع کرده و یاد میگیری
    این روشی که برات نوشتم امتحان شده خیلی از افراد موفق در زبان آلمانیست.
    باز هم اگه سوالی داشتی در خدمتم
    منون farari88 عزیز از راهنمایی خوبت. فقط یه سوال دارم از بعضی ها شنیدم که میگن چون آدم میخواد یه زبان جدید شروع کنه بهتره با معلم خصوصی یا کلاس شروع کنه و اگه خودمون از رو کتاب بخونیم پایه زبانمون ضعیف میشه؟ نظر شما چیه؟ راستی این کتاب آلمانی در 30 روز از انتشارات لانگت شایت به فارسیه؟ یعنی به فارسی ترجمه شده؟ این کتاب CD هم داره؟(برای بحث تلفظ میگم)
    ممنون از اینکه سوالامو میخونید و از همه مهمتر روحیه میدید. مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)