صفحه 12 از 81 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 809

موضوع: مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

Junior Member farari88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture(shiraz university

پیش فرض پاسخ : یادگیری زبان آلمانی و معرفی کلاسهای آموزش زبان آلمانی

نقل قول نوشته اصلی توسط moein749 نمایش پست ها
    منون farari88 عزیز از راهنمایی خوبت. فقط یه سوال دارم از بعضی ها شنیدم که میگن چون آدم میخواد یه زبان جدید شروع کنه بهتره با معلم خصوصی یا کلاس شروع کنه و اگه خودمون از رو کتاب بخونیم پایه زبانمون ضعیف میشه؟ نظر شما چیه؟ راستی این کتاب آلمانی در 30 روز از انتشارات لانگت شایت به فارسیه؟ یعنی به فارسی ترجمه شده؟ این کتاب CD هم داره؟(برای بحث تلفظ میگم)
    ممنون از اینکه سوالامو میخونید و از همه مهمتر روحیه میدید. مرسی
    سلام معین جان
    خواهش میکنم .ما اینجا همه وظیفه داریم که همدیگر رو برای رسیدن به هدفهای بزرگمون کمک کنیم
    معین جان به طور کل یادگیری یک زبان رابطه ی نا گسستنی با هوش و ظرفیت افراد داره.این که ما حتما بگیم با گرفتن استاد خصوصی پیشرفت میکنیم یه ذهنیت غلطیه. جالب بدونی این روش و ابزاری که بهت معرفی کردم را خیلی ها امتحان کردند و جالبتر باید بدونی که از منی که کلاس رفتم سطح یادگیری خیلی قوی تری داشتند نمونه اش یکی از دوستام که در شیراز بود و همین کار را کرد الان که با هم صحبت میکنیم میبینم که از من جلو زده.به همین دلیل هم بود که من تصمیم گرفتن حتی اگه شب هم نتونستم بخوابم ولی در کنار کلاسم خود آموزی هم داشته باشم.
    معین جان از لحاظ راهی که بهت گفتم خیالت راحت باشه جواب داده.
    بله کتاب آلمانی در 30 روز به فارسی ترجمه شده و فوق العاده است اگه بتونی در کنار رزتا استون جلو ببریش.
    بله دارای cd تلفظ ها است و واقعا کامله.به نظر من تهیه اش کن مطمین باش از آلمانی که شیرین ترین زبان گویشی و ادبیاتی جهان است لدت میبری.
    شاید باورت نشه من انگلیسیم خیلی خوبه ولی هیچ وقت به اندازه زبان آلمانی از یادگیریش لذت نبردم
    سربلند باشی همیشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-Azad Central Tehran

با سلام خدمت دوستان

من میخوام آلمانیو در حد A1 یا فوقش A2 یاد بگیرم. فعلا هم قصد استفاده از این مدارک برای دانشگاههای آلمان رو ندارم و صرف علاقه و اینکه یه روزی در آینده ممکنه به دردم بخوره یاد میگیرم. دو سه روزه از Rosetta Stone شروع کردم خوبه اما قواعدشو چون از صفر شروع کردم فکر میکنم باید از کتابی در کنارش استفاده کنم.
    درخواست من از دوستان اینه که لطف کنن جزوات یا کتاب و همچنی دیکشنری سطح بسیار مبتدی ! به من معرفی و در صورت امکان لینکهاشون هم بذارن.
    همچنین پیشنهاد دیگه ای هم باشه ممنون میشم بشنوم.

با تشکر

دوستان به نظر من مرحله اصلی در یادگیری زبان آلمانی، عبور از خان

A1 هست! احساس بیکانگی که بسیاری از دوستان در ترم های اولیه دارند ازبین میره!
    خیلی از بچه ها در همون ترم های اول بیخیال آلمانی می شوند!
    یه متد قوی و داشتن برنامه می تونه بسیار در کم کردن زمان یادگیری موثر باشه.
    سعی کنید لغات را در متون یاد بگیرید تا دور زدن در اقصی نقاط خانه و حفظ کردن لغات!!! :دی

نظر شخصیه:
    4 ماه برای A1 زیاده! در کلاس های 3 روز در هفته عادی(هر روز2 جلسه کلاس) A1 در کمتر از 3 ماه تموم میشه(هر ترم 3 هفته)
    A2 نیز همین طور!
    حالا اگه کسی خصوصی هم بگیره که خیلی زودتر تموم میشه!

کتاب Deutsche Sprachlehre für Ausländer را برای تثبیت و یادگیری بهتر گرامر و لغات خوبه. فقط اگه خودتون می خواهید بخونید کتاب گرامر پنبه جی را هم بگیرید بهتره، جون بر اساس کتابی که گفتم جلو رفته(حتی مثال هاش هم یکی!)

موفق باشید

سلام دوستان
    من میخاهم آلمانی را به صورت خود آموز یاد بگیرم .. چون دانشجوی فوق (به زبان انگلیسی) در یکی از کشورهای اروپایی هستم و سپتامبر باید برگردم آلمان .. خیلی برام مهمه که سریع یاد بگیرم...روزی یک ساعت میتونم وقت بگذارم ...
    و واقع نمیدونم چه نرم افزار یا کتابی خوبه که از صفر شروع کنم ؟
    پیشاپیش ممنون
    هیچ وقت به پایان نیندیش، بگذار تا پایان مانند آغاز تو را غافلگیر کند. " دکتر علی شریعتی"

نقل قول نوشته اصلی توسط amir13842010 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخاهم آلمانی را به صورت خود آموز یاد بگیرم .. چون دانشجوی فوق (به زبان انگلیسی) در یکی از کشورهای اروپایی هستم و سپتامبر باید برگردم آلمان .. خیلی برام مهمه که سریع یاد بگیرم...روزی یک ساعت میتونم وقت بگذارم ...
    و واقع نمیدونم چه نرم افزار یا کتابی خوبه که از صفر شروع کنم ؟
    پیشاپیش ممنون
    دوست عزیز بهترین نرم افزار خود آموز آلمانی Rosseta Stone که به راحتی از صفر آلمانی را بسیار عالی بهتون آموزش میده و حتی تست نوشتاری و تست لهجه هم داره ، اگر به خواستید دانلود کنید بهم پیام بدید لینک دانلودش را براتون بفرستم .
    موفق و سر بلند با
    شید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معرفي منابع مطالعاتي و كتاب جهت يادگيري زبان آلماني

سلام
    بچه ها من میخوام آلمانی یاد بگیرم فقط در حد صحبت کردن در واقع واسه امتحان خاصی نمیخوام،الان در حده صفرم ...حتی حروفم بلد نیستم.کسی میدونه باید از چه کتابی شروع کنم؟میخوام منابع مورد نظرمو ار نمایشگاه تهیه کنم...مممنوووونننننن

Junior Member wolfman آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sara2015 نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها من میخوام آلمانی یاد بگیرم فقط در حد صحبت کردن در واقع واسه امتحان خاصی نمیخوام،الان در حده صفرم ...حتی حروفم بلد نیستم.کسی میدونه باید از چه کتابی شروع کنم؟میخوام منابع مورد نظرمو ار نمایشگاه تهیه کنم...مممنوووونننننن
    سلام.
    حرف زدن در کدوم حد؟ یکی که A1 داره هم می تونه حرف بزنه و یکی که B2 یا C1 داره هم می تونه حرف بزنه. با A1 شما میتونین فقط گفتگوهای کوتاه(احوال پرسی و خرید و ...) انجام بدید اما با مثلن C1 یا C2 در حد native حرف بزنین.
    نرم افزار روزتا استون هم میتونه کمکتون کنه، که می تونین دانلود کنین.
    بهتره اول سطح مورد نظرتونو مشخص کنید.
    ویرایش توسط wolfman : May 2nd, 2013 در ساعت 10:19 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط wolfman نمایش پست ها
    سلام.
    حرف زدن در کدوم حد؟ یکی که A1 داره هم می تونه حرف بزنه و یکی که B2 یا C1 داره هم می تونه حرف بزنه. با A1 شما میتونین فقط گفتگوهای کوتاه(احوال پرسی و خرید و ...) انجام بدید اما با مثلن C1 یا C2 در حد native حرف بزنین.
    نرم افزار روزتا استون هم میتونه کمکتون کنه، که می تونین دانلود کنین.
    بهتره اول سطح مورد نظرتونو مشخص کنید.
    من برای phd اونم با ربان انگلیسی میخوام اقدام کنم اما خب آلمانی هم باید در سطح ابتدایی راه بیفتم که بتونم اونجا بهبودش بدم...در این حد خب حال نظرتون چیه؟از چه کتابی شروع کنم؟

Junior Member wolfman آواتار ها

من برای phd اونم با ربان انگلیسی میخوام اقدام کنم اما خب آلمانی هم باید در سطح ابتدایی راه بیفتم که بتونم اونجا بهبودش بدم...در این حد خب حال نظرتون چیه؟از چه کتابی شروع کنم؟
    سلام. فکر کنم برای شروع بهتره چند ترم آموزشگاه برید، بعد خودتون می تونید ادامه بدید.
    تا جایی که من میدونم توی کانون زبان، کتاب های Schritte که ناشرش Hueber هستش تدریس میشه. و در موسسه Dsit، کتاب های Studio d(از انتشاراتcornelsen) . من خودم Schritte خوندم که نسبت به Studio d آسان تره.
    متدهای زیادی هستش که آموزشگاه به آموزشگاه فرق میکنه.

برای شروع حداقل چند ترم اول را کلاس برید! آلمانی همینطوریش سخت هست. حالا به صورت خودآموز شروع کردنش که دیگه خیلی سخته!
    دو سه ترم که کلاس برید، مدل آلمانی خوندن میاد دستتون. بعدش اگه خواستید خودآموز بخونید راحتتر می تونید...
    کتاب هم اصولا schritte یا studio d تدریس میشه. البته کتاب های berliner platz هم از انتشارات langenscheidt هست که فقط یه جا دیدم تدریس بشه! اما واقعا کتاب کاملی هست.
    نرم افزار رزتا استون هم در کنار کتاب کار کنید می تونه مفید باشه!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)