صفحه 13 از 81 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 809

موضوع: مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

Junior Member farhad69 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    control

پیش فرض پاسخ : معرفي منابع مطالعاتي و كتاب جهت يادگيري زبان آلماني

سلام دوستان
    میخواستم امکانش هست که دوتا زبان(انگلیسی وآلمانی) رو باهم پیش ببرم!!
    آلمانی هیچی بلد نیستم حتی حروفش ومیخوام کلاس برم وانگلیسی هم درسطح دانشگاهی بلدم
    به نظرتون به مشکل برمیخورم-وقت آزاد برای زبان خوندم روزانه حدود 4ساعت وقت دارم

Junior Member omid2000 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad69 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آلمانی هیچی بلد نیستم حتی حروفش ومیخوام کلاس برم وانگلیسی هم درسطح دانشگاهی بلدم
    اگر انگلیسی رو تقریبا بلدید مشکلی نیست.

با هم از صفر ولی اگر میخواستید شروع کنید ممکن بود قاطی کنید.

سلام دوستان
    در کل آلمانی هیچ ربطی به انگلیسی نداره! حالا باز فرانسه لغات شیبه خیلی با انگلیسی داره.
    اگر انگلیسیتون خوبه می تونید آلمانی را از طریق کتب انگلیسی یاد بگیرید. در این صورت منبع هم زیاد هست و دستتون بازتره، انگلیسیتون هم اکتیو میمونه!

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی

سلام به همه. من ۳ ماه وقت دارم تا به سطحی برسم که مکالمان روزمره رو راحت انجام بدم. البته باید خیلی خوب باشه کیفیتش. دست و پا شکسته فایده نداره. روزی هم ۵ ساعت میخوام وقت بذارم. انگلیسی بلدم. آلمانی هیچی. کسی نظری داره؟

میشه به سطح C رسید؟

Junior Member omid2000 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidr86 نمایش پست ها
    سلام به همه. من ۳ ماه وقت دارم تا به سطحی برسم که مکالمان روزمره رو راحت انجام بدم. البته باید خیلی خوب باشه کیفیتش. دست و پا شکسته فایده نداره. روزی هم ۵ ساعت میخوام وقت بذارم. انگلیسی بلدم. آلمانی هیچی. کسی نظری داره؟

میشه به سطح C رسید؟
    سطح C که دو یا سه سال حداقل لازم هست.

با زمانی که گفتید حدودا به اواسط A2 میرسید.

برای مکالمه روزمره با کیفیت مناسب باید به سطح B1 برسید که از نظر من به طور معمول حداقل یک سال لازم هست. اون روزی پنج ساعت اگر حتما باشه ممکنه زودتر از یک سال هم برسید.

Junior Member farhad69 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    control

سلام دوستان.
    من میخوام کلاس زبان آلمانی رواز صفر شروع کنم ومثل اینکه باید 3روز در هفته کلاس برم وهمزمان دارم برای کنکور ارشد مطالعه میکنم باتوجه به اینکه کل تابستون رو بیکارم اما ازمهرماه 3روزدر هفته میرم سرکار میخواستم ببینم در حین کلاس رفتن خوندن آلمانی چقدر زمانبره؟ واینکه برای مطالعه ارشدم مشکل ایجاد میکنه؟(با کلاس رفتن چندساعت درهفته مطالعه آلمانی کافیه)

سلام دوستان.
    من میخوام کلاس زبان آلمانی رواز صفر شروع کنم ومثل اینکه باید 3روز در هفته کلاس برم وهمزمان دارم برای کنکور ارشد مطالعه میکنم باتوجه به اینکه کل تابستون رو بیکارم اما ازمهرماه 3روزدر هفته میرم سرکار میخواستم ببینم در حین کلاس رفتن خوندن آلمانی چقدر زمانبره؟ واینکه برای مطالعه ارشدم مشکل ایجاد میکنه؟(با کلاس رفتن چندساعت درهفته مطالعه آلمانی کافیه)
    کاملا نسبی هست و بستگی به خودتون و کلاس زبانتون داره...
    کلاس های فشرده 3 روز در هفته و هر روز 3 ساعت فکر کنم باشه که تقربا هر ترمی 3 هفته طول می کشه(برای ما که اینجوری بود)... با این حساب مثلا سطح آ1 حدود 2 و نیم ماه طول میکشه...
    اما اگه خصوصی باشه کلاس، مدت زمان تقریبا نصف میشه...
    تابستون که وقت بیشتر دارید فشرده تر بخونید... بعد که چند ترم کلاس رفتید، نحوه ی آلمانی خوندن دستتون میاد و کار براتون راحت تر میشه...
    نرم افزار رزتا استون را هم استفاده کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط amirrubik نمایش پست ها
    در کل آلمانی هیچ ربطی به انگلیسی نداره! حالا باز فرانسه لغات شیبه خیلی با انگلیسی داره.
    اگر انگلیسیتون خوبه می تونید آلمانی را از طریق کتب انگلیسی یاد بگیرید. در این صورت منبع هم زیاد هست و دستتون بازتره، انگلیسیتون هم اکتیو میمونه!
    من چند روزه دارم آلمانی می خونم. این حرف اصلا درست نیست. اگر انگلیسیتون خوبه آلمانی ۱۰ برابر ساده تره واستون. حالا چه از رو منبع فارسی بخونید٬ چه انگلیسی یا آلمانی. شباهت فوق العاده زیاد لغات و افعال براتون خیلی جالب خواهد بود.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidr86 نمایش پست ها
    من چند روزه دارم آلمانی می خونم. این حرف اصلا درست نیست. اگر انگلیسیتون خوبه آلمانی ۱۰ برابر ساده تره واستون. حالا چه از رو منبع فارسی بخونید٬ چه انگلیسی یا آلمانی. شباهت فوق العاده زیاد لغات و افعال براتون خیلی جالب خواهد بود.
    دوست عزیز من به عنوان کسی که هم فرانسه بلدم هم انگلیسی و سطح آلمانی متوسط ،به شما اطمینان می دم که لغات فرانسه و انگلیسی به مراتب بیشتر به هم شبیه هستن( فرانسه برای ایرانیها خیلی راحتر هم هست چون ما خودمون تو زبان فارسی زیاد از لغات فرانسه استفاده می کنیم) تا آلمانی و انگلیسی ( میگن انگلیسی 40 درصد آلمانیه و 60 درصد فرانسه). ممکنه تعدادی لغات مشابه پیدا کنید بین این دو تا، ولی آنقدر لغت متفاوت دارن که میشه اونا رو در نظر نگرفت. کلاً دانستن این زبونها به یادگیری همدیگر کمک میکنه.
    به نظر من بحث آرتیکلها و گرامر عجیب غریب آلمانی این زبون رو سخت کرده ولی با وقت گذاشتن و حوصله زیاد میشه اینم یاد گرفت. موفق باشید

Junior Member

سلام
    من دارم کتابه deutsche sprachlehre fur audslander رو کار میکنم.دوستانی ک آشنایی دارن میدونید با خوندن این کتاب یه چه سطحی میتونم برسم؟

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)