صفحه 14 از 81 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 809

موضوع: مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی

سلام دوستان به نظر شما اگر زبان انگلیسی در کنار آلمانی بخوام بخونم شدنیه؟من الن حدود 7 8 ماه آلمانی دارم مطالعه میکنم ولی نیاز به آیلس هم دارم خواستم نظر شما رو بدنم که چی کار کنم میشه که جفتشو در کنر هم مطالعه کرد؟متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط f_askari نمایش پست ها
    سلام دوستان به نظر شما اگر زبان انگلیسی در کنار آلمانی بخوام بخونم شدنیه؟من الن حدود 7 8 ماه آلمانی دارم مطالعه میکنم ولی نیاز به آیلس هم دارم خواستم نظر شما رو بدنم که چی کار کنم میشه که جفتشو در کنر هم مطالعه کرد؟متشکرم
    به نظر من که بکنید حتما نتیجه میگیرید! اصلا هم نگران این نباشید که قاتی می کنید. اصلا همچین اتفاقی نمیفته. اگر عجله دارید وی میتونید برای اون انگلیسی یک معلم خصوصی بگیرید که اشکالاتتونو بر طرف کنه که چه عالی.

Banned

سلام دوستان.من یه حساب سرانگشتی کردم.ببینید اگه جاییش ایراد داره به من بگید با دلیل.میگن تا رسیدن به سطح آزمون DSH هزار ساعت آموزش نیازه.اگه هزار ساعت رو تقسیم بر 24 کنیم میشه 41 روز که خب کاملا غیر منطقیه که بگیم یکی تو 41 روز میتونه به این سطح برسه چون اصلا نباید بخوابه. خب 8 ساعت در روز برای خواب در نظر میگیریم میشه روزی 16 ساعت.پس 1000 تقسیم بر 16 میشه که برابر 62 روزه. حالا بازم ما میایم برای این که عملی تر و واقعی تر بشه.میگیم طرف یه روز درمیون بخونه که برنامش راحت تر باشه. پس 62 ضرب در 2 میشه. یعنی 124 روز. معادل 4 ماه. تبریک میگم!! شما به سطح زبان DSH رسیدید.یعنی فول آلمانی در 4 ماه. این برنامه برای کسیه که میخواد 4 ماه رو اختصاص بده به یادگیری آلمانی و هیچ کار دیگه ای نداشته باشه. مثه اینا که 4 ماه میشینن تو خونه هیچ مهمونی هم نمیرن تا برای کنکور بخونن. با این حساب اگرم کسی فول آلمانی نخواد و مثلا سطع B1 بخواد که مکالمات روزمرش راه بیفته با توجه به اینکه B1 مهارتی معادل نصف DSH هست پس 4 تقسیم بر 2 یعنی تو ماه میتونه به این مهارت برسه.
    اشتباه میگم بگو اشتباه میگی؟1 نه خب واقعا اشتباه میگم بگو اشتباه میگی. چرا خب اذیت میکنی، اگه اشتباه میگم بگو اشتباه میگی دیگه! اِ اِ اِ اِ اِ اِ

Junior Member omid2000 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط askary_amir69 نمایش پست ها
    سلام دوستان.من یه حساب سرانگشتی کردم.ببینید اگه جاییش ایراد داره به من بگید با دلیل.میگن تا رسیدن به سطح آزمون DSH هزار ساعت آموزش نیازه.اگه هزار ساعت رو تقسیم بر 24 کنیم میشه 41 روز که خب کاملا غیر منطقیه که بگیم یکی تو 41 روز میتونه به این سطح برسه چون اصلا نباید بخوابه. خب 8 ساعت در روز برای خواب در نظر میگیریم میشه روزی 16 ساعت.پس 1000 تقسیم بر 16 میشه که برابر 62 روزه. حالا بازم ما میایم برای این که عملی تر و واقعی تر بشه.میگیم طرف یه روز درمیون بخونه که برنامش راحت تر باشه. پس 62 ضرب در 2 میشه. یعنی 124 روز. معادل 4 ماه. تبریک میگم!! شما به سطح زبان DSH رسیدید.یعنی فول آلمانی در 4 ماه. این برنامه برای کسیه که میخواد 4 ماه رو اختصاص بده به یادگیری آلمانی و هیچ کار دیگه ای نداشته باشه. مثه اینا که 4 ماه میشینن تو خونه هیچ مهمونی هم نمیرن تا برای کنکور بخونن. با این حساب اگرم کسی فول آلمانی نخواد و مثلا سطع B1 بخواد که مکالمات روزمرش راه بیفته با توجه به اینکه B1 مهارتی معادل نصف DSH هست پس 4 تقسیم بر 2 یعنی تو ماه میتونه به این مهارت برسه.
    اشتباه میگم بگو اشتباه میگی؟1 نه خب واقعا اشتباه میگم بگو اشتباه میگی. چرا خب اذیت میکنی، اگه اشتباه میگم بگو اشتباه میگی دیگه! اِ اِ اِ اِ اِ اِ
    به نظر من فقط قضیه تعداد ساعت های مورد نیاز ملاک نیست. این تعداد ساعات باید در طی یک حداقل بازه زمانی مورد نیاز خونده بشه تا زبان برای زبان آموز جا بیفته.

چیزی رو که قرار نیست حفظ کنیم. شاید در امر گرامر حالا بشه تا حدودی فوق فشرده کار کرد ولی در امر مکالمه اصلا اینطوری نیست که بشه در دو ماه از صفر به B1 رسید. یک پروسه تدریجی هست که یک حداقل زمان مخصوص به خودش رو نیاز داره.

البته موسسه گوته هم کلاس های فوق فشرده داره که اون هم به عنوان مثال دروه فوق فشرده اش برای B1 فکر میکنم که شش ماه طول میکشه.

حالا به نظر شخص من یکی به گوته بگه که من یک ملیارد تومن بهتون میدم یک کلاس خصوصی برا من بذارید که دو ماهه برسم به B1 . به نظر من که شدنی نیست.

صد در صد اشتباه می کنید!
    شما اگه با زبان آلمانی آشنایی داشه باشید متوجه می شوید که گرفتم مدرک ب1 یا DSH در این مدت کوتاه عملا و نه بر روز کاغذ امری دست نیافتنی است!
    بعد از مدرک ب1 مطالب کاملا تخصص شده و نیاز به تکرار و تمرین بیشتر از قبل داره و باعث میشه زمان به مراتب بیشتری برای خواندن صرف بشود...
    در ضمن زبان را نمیشه به زور 10 ساعت در روز خواندن یاد گرفت! بحث یادگیری زبان شدیدا نیاز به زمان داره تا مطالب جا بیافتد...

Junior Member wolfman آواتار ها

سلام. من از 89 دارم آلمانی یادمیگیرم و فکر کنم تا 99 هم باید سعی کنم تا بتونم بگم من آلمانی بلدم. لینک زیر رو ببنید:
    http://www.toytowngermany.com/lofi/i...hp/t34039.html
    عکس پیوست رو هم ببنید. آلمانی تنها گرامر نیست.
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

نقل قول نوشته اصلی توسط wolfman نمایش پست ها
    سلام. من از 89 دارم آلمانی یادمیگیرم و فکر کنم تا 99 هم باید سعی کنم تا بتونم بگم من آلمانی بلدم. لینک زیر رو ببنید:
    http://www.toytowngermany.com/lofi/i...hp/t34039.html
    عکس پیوست رو هم ببنید. آلمانی تنها گرامر نیست.
    حرف شما کاملا صحیح است!
    از یه جا به بعد زبان آلمانی را باید خود آلمان یاد گرفت. در محیط بودن مثل کاتالیزر عمل میکنه در یادگیری زبان...
    یکی از دوستان دو سال پیش رفت آلمان، به من می گفت آلمانی را هرچی بخونی می فهمی که هیچی بلد نیستی!
    فکر کنم بعد حدود 3 تا 5 سال در محیط بودن بشه روان و کامل صحبت کرد!

Banned

بابا دیگه دارند اغراق میکنند اینا(منظورم ایناست که تو اون لینکه نظر دادند) البته یه همیشه یه مشکلی وجود داره و اونم درست متوجه نشدن منظور طرف مقابله.یعنی مثلا یکی میگه برای اینکه کامل آلمانی رو یاد بگیری 10 سال نیازه.بعد طرف منظورش اینه که یکی بشی مثه حافظ و فردوسی خودمون تو زبون فارسی. خب معلومه که ته یه زبانی رو هیچ وقت نمیشه در آورد.همین فارسی خودمون رو اگه از الان شروع کنیم شاید 5 سال دیگه بفهمیم اووووه چقدر چیز توش بود که نمیدونستیم.یا انگلیسی. من منظورم در حد کار راه اندازه از یادگیری آلمانی. یعنی مکالمات روزمره.یا نهایت کار تو یه شرکت به زبان آلمانی. از بین نظراتم این رو پسندیدم:
    It all depends on yourself really and if you're living in a German speaking country.

I could unsterstand everything after about 6 months, it took a bit longer before I could speak it fluently, but even years later although I speak fluent German and can even unterstand most dialects and accents, I still make "der, die, das den dem etc... " mistakes, something which will probably never change...

این یکی هم خیلی باحال گفته:
    And really, how many words for "the" does any language need?

بعد اون بابایی که گفته لایف ایز تو شورت تو لرن جرمن، یه جوری آدم میگه عجب غولیه این جرمن که پس خود این آلمانیا چطور یادش میگیرند، مثلا بچه هاش تا 5 سالگی نمیتونند حرف بزنند برخلاف بقیه که 2 سالگیه

Junior Member

با سلام
    من بخاطر مشغله کاری به هیچ آموزشگاه یا استاد خصوصی دسترسی ندارم.با توجه به این موضوع و اینکه میخوام برای ترم زمستون امسال واسه اتریش پذیرش بگیرم تا چه سطحی باید مدرک داشته باشم که اونجا ازم نخوان برم کلاس زبان (واسه صرفه جویی در هزینه هام)؟ و اینکه لطفاً یه مقدار با جزئیات بهم بگین تا اونموقع حداکثر تا چه سطحی میتونم برسونم خودمو و روزی چند ساعت بخونم؟ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed37 نمایش پست ها
    با سلام
    من بخاطر مشغله کاری به هیچ آموزشگاه یا استاد خصوصی دسترسی ندارم.با توجه به این موضوع و اینکه میخوام برای ترم زمستون امسال واسه اتریش پذیرش بگیرم تا چه سطحی باید مدرک داشته باشم که اونجا ازم نخوان برم کلاس زبان (واسه صرفه جویی در هزینه هام)؟ و اینکه لطفاً یه مقدار با جزئیات بهم بگین تا اونموقع حداکثر تا چه سطحی میتونم برسونم خودمو و روزی چند ساعت بخونم؟ممنون
    برا رفت سر کلاس دانشگاه باید ب2 داشته باشید...
    برای ترم زمستون هم خیلی وقت ندارید. خیلی از دانشگاه ها ددلاین هاشون داره میرسه
    تا سطح ب2 ایران خوندن وقت می خواد، تقریبا 1 سال و فشرده
    برای شروع هم بهتره کلاس برید تا با نحوه ی آلمانی خودن آشنا بشید، بعد چند ترم خودتون هم می تونید ادامه بدید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)