صفحه 16 از 81 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 809

موضوع: مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

Global Moderator

Simon آواتار ها

Thumbs up مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی

كاربران گرامي

كليه ي پستهايي نامرتبط با
    مشاوره جهت يادگيري زبان آلماني بدون ارسال پيام خصوصي حذف شدند.
    برای بحث در خصوص پذیرش به انجمن تحصیل در آلمان مراجعه شود و برای معرفی کلاسهای آموزش زبان آلمانی به این تاپیک مراجعه شود.خواهشمندم در صورت مشاهده ي پست خلاف آن را گزارش بفرماييد و از پاسخگويي به اينگونه پستها اكيدا خودداري بفرماييد.

با سپاس از همكاري شما

تيم مديريت AA

ویرایش توسط Simon : November 6th, 2013 در ساعت 09:27 PM
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.a. social science - ut

پیش فرض پاسخ : معرفي منابع مطالعاتي و كتاب جهت يادگيري زبان آلماني

سلام دوستان
    من تا الان برای امتحانa1 میخوندم اما حالا که آماده شدم یکی از دوستانم میگه بهتره مثلا تا b1بخونم بعد یدفعه برم امتحان b1 بدم.می خواستم ببینم اصلا اینجوری بدون اینکه امتحان a1 وa2 رو بدم می تونم b1 رو امتحان بدم؟و اینکه میگن امتحان های سطح a رو خیلی راحت میگیرن و حتما قبول میشم و ارزش امتحان دادن نداره صحت داره؟و کدوم روش بهتره؟
    و یه کتاب که در کنار studio d بخونم و خیلی سنگین نباشه چی پیشنهاد میکنید؟

Junior Member wolfman آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mathe نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تا الان برای امتحانa1 میخوندم اما حالا که آماده شدم یکی از دوستانم میگه بهتره مثلا تا b1بخونم بعد یدفعه برم امتحان b1 بدم.می خواستم ببینم اصلا اینجوری بدون اینکه امتحان a1 وa2 رو بدم می تونم b1 رو امتحان بدم؟و اینکه میگن امتحان های سطح a رو خیلی راحت میگیرن و حتما قبول میشم و ارزش امتحان دادن نداره صحت داره؟و کدوم روش بهتره؟
    و یه کتاب که در کنار studio d بخونم و خیلی سنگین نباشه چی پیشنهاد میکنید؟
    سلام. بله، شما میتونید بدون اینکه a1 وa2 رو بدید در امتحان b1 شرکت کنید.( و البته هر امتحان دیگه مثلن Test DaF) درباره سطح امتحانات چیزی نمیدونم. من هم مثل شما میخواستم A2 شرکت کنم، بعد دیدم B1 بهتره، حالا هم که این همه گرون شده واسه B2 نقشه میکشم.
    کتاب برای چیه؟ گرامر؟لغت؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.a. social science - ut

چه خوب.مرسی دوست عزیز.بیشتر نگران بودم حجم لغاتا زیاد شه.
    بیشتر برای گرامر.آخه گویا کتاب studio dفقط به درد رد کردن آزمون میخوره و با خوندن همینا تو آلمان از نظر زبان ضعیفی...

Junior Member wolfman آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mathe نمایش پست ها
    چه خوب.مرسی دوست عزیز.بیشتر نگران بودم حجم لغاتا زیاد شه.
    بیشتر برای گرامر.آخه گویا کتاب studio dفقط به درد رد کردن آزمون میخوره و با خوندن همینا تو آلمان از نظر زبان ضعیفی...
    1.حجم لغت ها که حتمن زیاد میشه. چرا؟ چون وقتی شما امتحان B1 میدید، انتظار از شما در حد همون B1 هستش(گرامر، لغات و...)
    2. ==>(نظر شخصی من شاید دvست باشه شاید غلط)نه تنها studio d، بلکه تمامی متدها انیجوری هستش. ما با خوندن اونا فقط تا یه حد آلمانی یاد میگیریم. بقیه اش دیگه وابسته به سعی و تلاش خودمون هست. اینکه چقدر تمرین کنید(مهارت ها 4گانه رو تقویت کنید) اینکه چقدر با اصطلاحات عامیانه آشنایی داشته باشدو... . بقول خود آلمانی ها:
    Übung macht den Meister.
    اگه ساکن تهران هستی، یه سر برو میدان انقلاب، انتشارات زبانکده، اونجا بپرسی، راهنمای می کنن. چندتا کتاب من میگم، ولی باز از استادت بپرس.
    1.Grundwortschatz Deutsch von Langenscheidt Verlag
    2. (Klipp und Klar(für Grundstufen A1-B1
    3.Grundstufen- Grammatik von Hueber Verlag
    Viel Erfolg

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی

سلام دوستان.
    من يك خانم خانه دارم كه تصميم داريم به آلمان مهاجرت كنيم.به دليل داشتن بچه كوچك امكان رفتن به كلاس زبان رو ندارم هرچند سر خيابونمونه. رزتا استون رو دارم.چه راهي رو براي آموزش سريع و مفيد زبان آلماني توصيه ميكنيد.ضمن اينكه بايد امتحان بدم و براي سفارت مدرك a2 ببرم.مرسي

نقل قول نوشته اصلی توسط ashegh نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من يك خانم خانه دارم كه تصميم داريم به آلمان مهاجرت كنيم.به دليل داشتن بچه كوچك امكان رفتن به كلاس زبان رو ندارم هرچند سر خيابونمونه. رزتا استون رو دارم.چه راهي رو براي آموزش سريع و مفيد زبان آلماني توصيه ميكنيد.ضمن اينكه بايد امتحان بدم و براي سفارت مدرك a2 ببرم.مرسي
    سلام
    بنظرم حتما کلاس برید. فکر کنم معلم خصوصی ببگیرید راحت باشید

سلام
    بچه ها لطفا مي تونيد اطلاعاتي راجع به دوره هاي خيلي خيلي فشرده الماني در المان بهم اطلاعات بدين؟ميخوام از مبتدي تا پيشرفته رو تو مدت كوتاه تموم كنه.بايد testdaf بدم.

سلام دوستان،
    دوست من میخواد کنکور زبان آلمانی شرکت کنه. میشه بفرمایید تا چه سطحی از زبان آلمانی را باید بلد باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amirrubik نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    دوست من میخواد کنکور زبان آلمانی شرکت کنه. میشه بفرمایید تا چه سطحی از زبان آلمانی را باید بلد باشه؟
    ...
    سلام
    واسه کنکور زبان آلمانی باید تا سطح B1 مسلط باشید
    کلا سوالاتش آسونه ولی چون چیزی 10 15 نفر بیشتر پذیرش نداره رقابت سخت میشه...و تمرکزتون رو باید بزارید رو دروس دیگه آزمون مخصوصا زبان عربی.....
    موفق و پیروز باشید...
    هرگاه خداوند آرزویی را در دلت انداخت، بدان که تو را در رسیدن به آن توانا دیده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)