صفحه 17 از 81 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 809

موضوع: مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی

سلام ،، من برای apply کردنم باید مدرکه DSH داشته باشم،، این چه سطحیه،، من باید چه جور امتحانی بدم،، و اینکه خودم میتونم از رو خود آموز بخونم یا حتما باید کلاس برم چون اصلا دوست ندارم کلاس بر م ترجیح میدم خودم بخونم این ممکن هست،؟، ممنون میشم راهنمایم کنین

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

نقل قول نوشته اصلی توسط roshanak_e نمایش پست ها
    سلام ،، من برای apply کردنم باید مدرکه DSH داشته باشم،، این چه سطحیه،، من باید چه جور امتحانی بدم،، و اینکه خودم میتونم از رو خود آموز بخونم یا حتما باید کلاس برم چون اصلا دوست ندارم کلاس بر م ترجیح میدم خودم بخونم این ممکن هست،؟، ممنون میشم راهنمایم کنین
    دوست عزیز
    نمی دونم در حال حاظر شما در کدوم کشور هستید ولی اگر در ایران هستید باید بگم که این آزمون در ایران برگزار نمیشه
    DSH
    این آزمون هم مثل خیلی از آزمون های دیگه نمره داره.و نمره 2برای اکثر دانشگاه ها کافیه.هرچند به قول یکی از دوستان که الان آلمان هستند اگر می خواهید چیزی هم از کلاس ها بفهمید بهتره تلاش کنید تا نمره3بیارید.
    معمولا باید معلومات زبان آلمانی حداقل تا سطحb2.2داشته باشید تا در این آزمون این نمره هایی که گفتم رو بتونید کسب کنید.
    در مورد اینکه می تونید خودخوان بخونید یا نه به خودتون بستگی داره اما اگر می خواهید از صفر زبان آلمانی رو شروع کنید یه خورده به نظر من سخته.

Junior Member

بله من ایران هستم الان ،، دانشگاهه من زبونه تدریس ا نگلیسی نه آلمانی،، ولی خواستن این تستو داشته باشم ،، پس باید کجا امتحان بدم؟،،،، خیلی مشکله این امتحان؟ من باید منابعو از کجا بیارم که مطمئن باشم به این سطح و نمره میرسم،، ممنونم از راهنمایتون

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

بله من ایران هستم الان ،، دانشگاهه من زبونه تدریس ا نگلیسی نه آلمانی،، ولی خواستن این تستو داشته باشم ،، پس باید کجا امتحان بدم؟،،،، خیلی مشکله این امتحان؟ من باید منابعو از کجا بیارم که مطمئن باشم به این سطح و نمره میرسم،، ممنونم از راهنمایتون
    خیلی عجیبه که با اینکه دورتون به زبان انگلیسی هست این مدرک رو از شما می خواهند
    این آزمون فقط در دانشگاه های آلمان برگزار میشه.
    راستش شما موردتون یه کمی خاصه چون این آزمون برای افرادی که دوره شون به زبان آلمانی هست.به احتمال زیاد این آزمون رو دانشگاهی که ازش پذیرش گرفتید برگزار میشه اگر هم نیست می تونید توی بقیه دانشگاه های آلمان این آزمون رو بدید.می تونید با دانشگاه مکاتبه کنید و حدود یک ماه قبل از شروع کلاسهاتون برید آلمان و در یکی از دانشگاه های آلمان این آزمون رو بدید.
    معمولا بچه ها به جای دادنDSHدر آلمان و صرف هزینه ی بالا Testdafرو در ایران میدن. (خودم هم می خواهم همین کار رو انجام بدم.)
    اما این کار برای افرادی که دورشون به زبان آلمانی هست خوبه.
    نمی دونم شما نمره چند می خواهید توی این آزمون اما به طور معمول برای به دست آوردن نمره2یا3 یک تا یک سال ونیم زمان می خواهد.
    در مورد منابع هم خب زبان آلمانی به نسبت زبان انگلیسی منابع کمتری وجود داره.و از اونجایی که این آزمون هم در ایران برگزار نمیشه پس خیلی منابعی وجود نداره.
    قبلا یکی از دوستان که درآلمان برای این آزمون مطالعه می کردند در فروم گفتند که این دوکتاب برای این آزمون خیلی توصیه میشه:
    کتاب اول
    کتاب دوم
    نکاتی در مورد نمرات:
    اگر نمره‌تان بین 100% تا 83% بشود، DSH 3 خواهید گرفت.اگر نمره‌تان بین 83% تا 67% بشود، DSH 2 خواهید گرفت.اگر نمره‌تان بین 67% تا 57% بشود، DSH 1 خواهید گرفت.

مشکل یا مشکل نبودنش بستگی به این داره که چه سطحی دارید.
    ویرایش توسط advanced : December 18th, 2013 در ساعت 10:24 AM دلیل: سايت يا وبلاگ

Junior Member

نمیدونم راستش گیج شدم این الان مگه منظورش من نیستم

Foreign students that have earned their university permission in a language other than German, need to proof their knowledge of German language by taking the DSH (Deutsche Sprachprüfung für den Hochschulzugang ausländischer Studienbewerber) or an equivalent test (e.g. TestDaf with level 4 of in all components).

In variation, students can be exempted from the proof of a German language requirement, if they decide at the beginning of their studies for the functional oriented study program `Information and Operations Management (IOM)´ according to § 20 Studien- und Prüfungsordnung

اگر این همه طول میکشه این تست،، و فقط تو المانه،،، پس چه جوری باید مدرکو حاضر کرد،

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

نمیدونم راستش گیج شدم این الان مگه منظورش من نیستم

Foreign students that have earned their university permission in a language other than German, need to proof their knowledge of German language by taking the DSH (Deutsche Sprachprüfung für den Hochschulzugang ausländischer Studienbewerber) or an equivalent test (e.g. TestDaf with level 4 of in all components).

In variation, students can be exempted from the proof of a German language requirement, if they decide at the beginning of their studies for the functional oriented study program `Information and Operations Management (IOM)´ according to § 20 Studien- und Prüfungsordnung

اگر این همه طول میکشه این تست،، و فقط تو المانه،،، پس چه جوری باید مدرکو حاضر کرد،
    این که چه جوری باید این مدرک رو حاظر کرد که فکر کنم بهتون توضیح دادم.با دانشگاه مکاتبه می کنید میگید اگر امکانش هست زودتر بیام و در این آزمون شرکت کنم.
    ترجمه این هم به طور خلاصه میگه:
    دانشجویان خارجی بایدDSHیا Testdafبدن
    دانشجویانInformation and Operations Management (IOM )از این آزمون ها معاف هستند

=====================
    خب یک ایمیل به بخش اینترنشنال دانشگاه بزنید.

Junior Member

ممنون اونو میدونم بله،، ولی این دوره کلا همین هست،، یعنی

M.Sc. International Business Administration

که اینارو داره

Interdisciplinarity
    The Master Program is accredited by the FIBAA. It is designed in a modular structure allowing different alternative ways to structure your individual study schedule. Depending on your personal academic interests, you can not only choose a field of specialization ("track"), but also choose interdisciplinary support classes in Cultural Sciences and Law. The tracks offered are:

* Finance, Accounting, Controlling & Taxation (FACT)

* Finance & International Economics (FINE)

* Information & Operations Management (IOM)

* Marketing & Management (M & M)

حالا نمیدونم باید چکار کرد. و این که level4 یعنی چه درصدی .اونایی که دادین جزو این نبود

Junior Member wolfman آواتار ها

سلام. در مورد منابع DSH میتونید دوتا کتاب زیر رو(انتشارات زبانکده) تهیه کنید:
    1. Mit Erfolg zur DSH(B2-C2) Testbuch
    2. Mit Erfolg zur DSH B2-C2. Übungsbuch
    هر دو از انتشارات Klett.قیمت اولی14000 و دومی 18000 تومان است.
    که کتاب اولی شامل 8 نمونه سوال DSH از چند تا دانشگاه آلمان هست.

Junior Member

ممنونم ازتون، testdaf level 4 یعنی باید چه سطحی باشم،، و اینکه تو ۳ ۴ ماه میتونم خودمو به این سطح برسونم،، البته من آلمانی هیچی بلد نیستم

Junior Member wolfman آواتار ها

ممنونم ازتون، testdaf level 4 یعنی باید چه سطحی باشم،، و اینکه تو ۳ ۴ ماه میتونم خودمو به این سطح برسونم،، البته من آلمانی هیچی بلد نیستم
    TestDaF-level 4=TDN 4 معادل C1 هستش. شما لینکهای زیر رو ببینید:
    1.http://www.testdaf-exam-center.com/
    2.http://www.deutschakademie.de/berlin...ration-course/
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)