صفحه 18 از 81 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223242526272868 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 809

موضوع: مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی

نقل قول نوشته اصلی توسط roshanak_e نمایش پست ها
    ممنونم ازتون، testdaf level 4 یعنی باید چه سطحی باشم،، و اینکه تو ۳ ۴ ماه میتونم خودمو به این سطح برسونم،، البته من آلمانی هیچی بلد نیستم
    سلام
    این سطح که شما میخواهید امتحان بدید،سطحیه که شما باید خیلی راحت و روان آلمانی حرف بزنید و بنویسید و بشنوید...
    قطعا واسه کسی که هیچ آشنایی به زبان آلمانی نداره و علاقمنده خودآموز این زبان رو یاد بگیره اونم با سه الی چهارم ماه زمان متاسفانه امری غیرممکنه اونم برای زبان پیچیده ی آلمانی...
    برای رسیدن به سطح مورد نظر باید دسته کم روزی 5 ساعت زمان بزارید اونم تو بازه زمانی حداقل یک ساله (البته با داشتنه معلم )....!

موفق و پیروز باشید...
    هرگاه خداوند آرزویی را در دلت انداخت، بدان که تو را در رسیدن به آن توانا دیده

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Ahwazisch نمایش پست ها
    سلام
    این سطح که شما میخواهید امتحان بدید،سطحیه که شما باید خیلی راحت و روان آلمانی حرف بزنید و بنویسید و بشنوید...
    قطعا واسه کسی که هیچ آشنایی به زبان آلمانی نداره و علاقمنده خودآموز این زبان رو یاد بگیره اونم با سه الی چهارم ماه زمان متاسفانه امری غیرممکنه اونم برای زبان پیچیده ی آلمانی...
    برای رسیدن به سطح مورد نظر باید دسته کم روزی 5 ساعت زمان بزارید اونم تو بازه زمانی حداقل یک ساله (البته با داشتنه معلم )....!

موفق و پیروز باشید...
    سلام

من حتی تخمین دوستمون مبنی بر کفایت یک سال آلمانی خوندن از پایه برای نمره TMN 4 رو خیلی خوشبینانه می بینم... TestDAF سطحی معادل B2 یا حتی C1 رو در زبان آلمانی می طلبه که به نظر من به صورت فشرده حداقل 20 ماه زمان لازم داره!

موفق باشید

دوستان با بودن در کشور آلمان چند ماهه میشه آلمانی رو در حد معمول یاد گرفت؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط central_core نمایش پست ها
    دوستان با بودن در کشور آلمان چند ماهه میشه آلمانی رو در حد معمول یاد گرفت؟
    سلام

اگه منظورتون از حد معمول ارتباط روزانه با مردم به حساب میاد، 3 تا 4 ماه مطالعه فشرده راهگشاست... ولی برای تحصیل به زبان آلمانی نه تنها به کلاس های مکالمه نیاز دارین بلکه دوره های خاص متون هم لازمه... چیزی شبیه مراحل آماده سازی Lesen در آزمون TestDAF... در بهترین حالت 1 سال زمان لازم دارین.

موفق باشین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

سلام من حدودا 10 ماه دارم خودم در منزل آلمانی میخوانم اونم از روی Deutsch warum nicht که از سایت DW دانلود کرده بودم جدیدا آزمون A2 شرکت کردم و 41 شدم من میخوام تا آخر خرداد ماه خودم رو به B1 برسونم میخواستم بدونم 1) از چه کتابی استفاده کنم چون مفاهیم آزمون خیلی با آموزشی که من میخوندم فرق داشت. 2) آیا لازم که آموزشگاه شرکت کنم یا خودم از یه منبع بهتر ادامه بدم میرسم ؟ 3) اگه باید آموزشگاه شرکت کنم کدام اموزشگاه را بیشنهاد میدید ، لطفا علتشم بیان کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط matinking نمایش پست ها
    سلام

اگه منظورتون از حد معمول ارتباط روزانه با مردم به حساب میاد، 3 تا 4 ماه مطالعه فشرده راهگشاست... ولی برای تحصیل به زبان آلمانی نه تنها به کلاس های مکالمه نیاز دارین بلکه دوره های خاص متون هم لازمه... چیزی شبیه مراحل آماده سازی Lesen در آزمون TestDAF... در بهترین حالت 1 سال زمان لازم دارین.

موفق باشین
    ممنون، منظورم بدون خوندن چیزی و فقط با شنیدن از طریق اطرافیان هست (الان تا A2 با استاد خوندم)

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_eshgh نمایش پست ها
    سلام من حدودا 10 ماه دارم خودم در منزل آلمانی میخوانم اونم از روی Deutsch warum nicht که از سایت DW دانلود کرده بودم جدیدا آزمون A2 شرکت کردم و 41 شدم من میخوام تا آخر خرداد ماه خودم رو به B1 برسونم میخواستم بدونم 1) از چه کتابی استفاده کنم چون مفاهیم آزمون خیلی با آموزشی که من میخوندم فرق داشت. 2) آیا لازم که آموزشگاه شرکت کنم یا خودم از یه منبع بهتر ادامه بدم میرسم ؟ 3) اگه باید آموزشگاه شرکت کنم کدام اموزشگاه را بیشنهاد میدید ، لطفا علتشم بیان کنید.
    آفرین به پشتکارتون
    1.دوست عزیز برای منابع یه سر به کتابخانه ،فروم بزنید.
    به نظر من اگر که تصمیم دارید خودتون مطالعه کنید یک کتاب رو مثلStudio dیا Tangram یاSchritteرو رفرنس اصلی خودتون قرار بدید بعد هر مبحثی رو که خوندید با استفاده از کتاب های کمک آموزشی اون مبحث رو بیشتر تمرین کنید.مثلا شما یه مبحث گرامری از کتابstudio d b1می خونید برای گرامرش میرید اون مبحث رو از توی مثلا کتاب Langenscheidt Grammatik Intensivtrainer B1 پیدا می کنید و تمرین می کنید.
    2.به نظر من اگر که به آموزشگاه آلمانی دسترسی دارید بهتر هست که برید.
    3.اسم بردن از نام آموزشگاه ها خلاف مقررات فروم است و بحث در مورد آموزشگاه های زبان آلمانی صرفا در این تایپیک مجاز است.

Junior Member

سلام من سال آینده می خوام برای دکترا آلمان اقدام کنم این یه سالو میخوام زبان بخونم از نظر انگلیسی مشکلی نداره.از اونجایی که برای پذیرش در مقطع دکترا به مدرک زبان آلمانی نیاز نیست میخواستم دوستانی که تجربه دارند لطف کنند و بگند که با خود آموزی میشه در مدت یکسال در حد مورد نیاز برای زندگی در آلمان زبان یاد گرفت؟

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehnm نمایش پست ها
    سلام من سال آینده می خوام برای دکترا آلمان اقدام کنم این یه سالو میخوام زبان بخونم از نظر انگلیسی مشکلی نداره.از اونجایی که برای پذیرش در مقطع دکترا به مدرک زبان آلمانی نیاز نیست میخواستم دوستانی که تجربه دارند لطف کنند و بگند که با خود آموزی میشه در مدت یکسال در حد مورد نیاز برای زندگی در آلمان زبان یاد گرفت؟
    بله در مدت یک سال فکر کنم بتونید خود خوان حداقل سطوح A رو تموم کنید که در پایان این سطح باید این توانایی ها رو داشته باشید.
    که تقریبا شامل اکثر کارهای روزمره میشه.
    برای شروع اگر امکانش رو دارید نرم افزار رزتا استون رو از کتابخانه فروم اینجا دانلود کنید یا این نرم افزار رو خریداری کنید.
    و از سایر منابع دیگه مثل deutsch warum nicht رو از سایت دویچوله دانلود کنید.
    برای گرامر سطوحA هم این دو کتاب برای مطالعه توصیه میشه.گرامرa1 گرامرa2.

اول با رزتا استون شروع کنید تا یه چیزی دستتون بیاد بعد روشی رو که توی پست قبلیم برای یکی از دوستان توضیح دادم به کار ببرید.
    ویرایش توسط advanced : January 3rd, 2014 در ساعت 12:22 AM

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط central_core نمایش پست ها
    ممنون، منظورم بدون خوندن چیزی و فقط با شنیدن از طریق اطرافیان هست (الان تا A2 با استاد خوندم)
    در این صورت اگه غیر ممکن نباشه کار بسیار سختیه!...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)