صفحه 19 از 81 نخستنخست ... 9101112131415161718192021222324252627282969 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 809

موضوع: مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی کاربردی بوعلی

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی

درود بر دوستان

من از اول میخام المانی رو شروع کنم اگه نصفه روز وقت بزارم چند ماهه میتونم مدرک B1 رو بگیرم؟؟

من تا ربع a2 خوندم و 70 ساعت با استاد خوندم و حدود 150 ساعت هم خونه

b1 رو نمیدونم هنوز

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط kokomboo نمایش پست ها
    درود بر دوستان

من از اول میخام المانی رو شروع کنم اگه نصفه روز وقت بزارم چند ماهه میتونم مدرک B1 رو بگیرم؟؟
    سلام

دوست عزیز آلمانی زبان خود آموزی نیست. برای یاد گرفتن اون باید حداقل یک سال آموزش ببینید بعد از اون خودتون راه رو ادامه بدید.
    متد های مختلف مثل Tangram و Studio d با هم متفاوت هستند. اگه فوق فشرده بخونید ظرف حدود 9 ماه می تونید به اون سطح برسید.

براتون آرزوی موفقیت دارم

Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی کاربردی بوعلی

نقل قول نوشته اصلی توسط matinking نمایش پست ها
    سلام

دوست عزیز آلمانی زبان خود آموزی نیست. برای یاد گرفتن اون باید حداقل یک سال آموزش ببینید بعد از اون خودتون راه رو ادامه بدید.
    متد های مختلف مثل Tangram و Studio d با هم متفاوت هستند. اگه فوق فشرده بخونید ظرف حدود 9 ماه می تونید به اون سطح برسید.

براتون آرزوی موفقیت دارم
    با تشکر از ج شما

یعنی شما میفرمائید حتما باید با استاد جلو بریم؟؟؟؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط kokomboo نمایش پست ها
    با تشکر از ج شما

یعنی شما میفرمائید حتما باید با استاد جلو بریم؟؟؟؟
    سلام

دوست عزیز زبان آلمانی اصلا در گام های ابتدایی یادگیری قابلیت خودآموزی نداره... اگه برای یادگیری و کسب کدرک عجله دارید حتما کار رو با استاد بیش ببرید.
    اگه قصد یادگیری Regular زبان رو دارید می تونید بعد از گذشت 1.5 تا 2 سال بعد از آموزش با استاد خودتون، ادامه راه رو ( اونم با اراده و توجه خاص! ) پیش برید.

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

سلام دوستان
    نياز به راهنمايي افراد با تجربه در زمينه آموزش زبان آلماني دارم
    من يه بچه شيرخوار دارم كه به هيچ عنوان نميتونم برم كلاس زبان و توانايي مالي براي معلم خصوصي هم ندارم .حالا به نظر شما چطور آلماني ياد بگيرم؟رزتا استون و برنامه آموزش زبان دويچه وله و فايلهاي اموزشي سايت almani be farsi رو هم دارم.لطفا راهنمايي كنيد.
    متشكرم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ashegh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من يه بچه شيرخوار دارم كه به هيچ عنوان نميتونم برم كلاس زبان و توانايي مالي براي معلم خصوصي هم ندارم .حالا به نظر شما چطور آلماني ياد بگيرم؟رزتا استون و برنامه آموزش زبان دويچه وله و فايلهاي اموزشي سايت almani be farsi رو هم دارم.لطفا راهنمايي كنيد.
    متشكرم
    سلام

دوست عزیز برای یادگیری زبان دو راه وجود داره: 1- یادگیری قانونمند 2- یادگیری طبیعی
    برای مورد اول در مورد زبانی مثل آلمانی باید حداقل 1 تا 2 سال بوسیله معلم آموزش ببینید و بعد از اون ممکنه بتونید به صورت خودآموز کار رو پیش ببرید ولی در مورد آلمانی از سطح صفر به صورت خودآموز کار کردن غیرممکنه!...
    در مورد روش دوم که فرآیند معمول در مورد زبان مادری به حساب می یاد به کلاس نیاز ندارید ولی زمانی معادل چند سال بازم خواهد بود که خیلی ها ندارن.
    روزتا استون و مواردی که ذکر کردید مفید هستند به شرطی که منوال یادگیری زبان آلمانی برای شما روشن شده باشه وگرنه یا پیشرفت فوق العاده کندی خواهید داشت یا عملا یادگیری مفید فایده ای اتفاق نمی افته.
    توصیه من اینه اگه قراره در آزمون خاصی شرکت کنید و محدودیت زمانی دارید برید سراغ کلاس زبان.

براتون آرزوی موفقیت دارم

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

سلام دوستان
    متشكرم
    در تکمیل صحبت های دوستمون باید بگم . اگر برای تحصیل در دانشگاه ها و کار در محیط آلمانی زبان بخواهید آلمانی بخونید در صورتی که هر روز زمان زیادی رو صرف این زبان کنید به صورت خود خوان خیلی زمان می بره(به نظر من خوشبینانه یه چیزی حدود5سال) .تازه بعدا متوجه میشید خیلی از لغات رو اشتباه تلفظ می کنید،خیلی نکات گرامری رو اشتباه فهمیدیدو............
    ================================================== =======================
    یه نکته البته قصد فضولی ندارم نمی دونم در کدوم شهر زندگی می کنید ولی اگر در تهران زندگی می کنید که انواع و اقسام کلاس ها هست.بعضی از موسسات یه روز در هفته(پنج شنبه یا جمعه)،بعضی دو روز در هفته و...
    کلاس دارند.
    پیشنهاد من اینه که اگر بتونید توی یکی از این کلاس های یه روز در هفته شرکت کنید و بچتون رو برای سه چهار ساعت به یکی بسپارید.تاکید می کنم که فقط پیشنهاده و قصد فضولی ندارم.چون خودتون راهنمایی می خواستید اینو گفتم
    اگر اسم این موسسات رو می خواستید به من پ.خ بدید.

Junior Member

مرسي از پاسختون.
    من اصفهان هستم.نزديك ما جهاد دانشگاهي كلاس ميزاره 3 روز در هفته تانگرام هستش و جاهاي ديگه هم 3 روز در هفته.

Junior Member

سلام دوستان
    متشكرم
    به نظر من هر زبان خارجه حتی المانی را میشه ادم تنهایی یاد بگیره .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)