صفحه 20 از 81 نخستنخست ... 10111213141516171819202122232425262728293070 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 809

موضوع: مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی

نقل قول نوشته اصلی توسط rezzza نمایش پست ها
    به نظر من هر زبان خارجه حتی المانی را میشه ادم تنهایی یاد بگیره .
    بله از شدن که میشه.بشر هر کاری رو می تونه انجام بده.
    ولی در چه حدی آدم می خواهد یاد بگیره ؟ چقدر زمان باید صرف بشه؟وقتی زمان رو در یک کفه و هزینه مالی رو در کفه دیگه قرار بدیم . به اعتقاد من زمان سنگین تره یعنی بدون کلاس رفتن یاد گرفتن زبان آلمانی زمان زیادی می خواهد(حداقل به نظر من دو برابر).و زمان یعنی هزینه.
    البته من به شخصه کلاس رفتن رو به اشخاصی توصیه می کنم که هدفشون کار یا تحصیل در محیط آلمانی هست.و گرنه برای افرادی که هدفشون فقط داشتن یه دانش اولیه از زبان هست بله خود خوان میشه یه چیزهایی رو دست و پا شکسته خوند.

Junior Member

سلام بچه ها
    میخواستم مشورت بگیرم که چطور میتونم الان کهA1 رو تموم کردم تا خرداد دست کم B1 رو تا نیمه رفته باشم یعنی هرچی بیشتر بهتر موضوع اینه که من میخوام برای کارشناسی اقدام کنم و قصدمم رشته انگلیسی زبانه اما اون رشته های آلمانی زبانی هم که انتخاب کردم سطح مشخصی رو معلوم نکرده و من بیشتر ترسم از سفارته برای ویزا, الانم که قبل عید کلاسی تشکیل نمیشه کلاسای گوته هم که اردیبهشت استارت میخوره
    راهکاری به ذهنتون میرسه؟ و اینکه توی این زمان کوتاه چطور برنامه ریزی کنم تا بیشترین حد رو به دست بیارم و اون بیشترین حد به نظرتون چه سطحیه؟ اینم ذکر کنم که وقتم فقط به المانی اختصاص نداره باید برای تمدید تافل هم خودمو اماده کنم لطف میکنید زودتر بهم بگید تا سریع تر پیش برم

نقل قول نوشته اصلی توسط negeen855 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    از متدهای زیر به نظر شما کدوم بهتره؟

1- Berliner Platz
    2- Studio
    3- Scheritte

ممنون
    با عرض سلام و خسته نباشید

من این سه تا کتاب رو کامل خوندم
    مطمئنا هر سه کتاب کتاب های خوبی هستند و خیلی از زبان آموزان از روی این سه تا کتاب زبان آلمانی رو فرا گرفتن و موفق هم بوده اند و به مدارج بالایی در زبان آلمانی رسیده اند...
    منتهی به نظر من متد Studio d از دو کتاب دیگه به جرات یه سر و گردن بالاتر و به روزتر است...
    متد اشتودیو علاوه بر اینکه بصورت کامل زبان آلمانی رو به شما می آموزه و به آزمون های گوته نزدیکی داره
    بلکه تا حد خیلی خوبی شمارو به فرهنگ و تاریخ کشورهای آلمانی زبان بویژه کشور آلمان آشنا میکنه
    که طبیعتا برای کسی که قصد تحصیل و مخصوصا اقامت در این کشورهارو داره آشنا میکنه.... و خیلی نکات خوبی دیگه که بحث رو طولانی میکنه...

البته نا گفته نماند این متد مقداری از پیچیده گی بیشتری نسبت به دو کتابی دیگه که ذکر کردید برخورداره...
    در کل معتقدم با اشتودیو شروع کنی قطعا بعد مدتی خوشحال میشی که اشتودیو رو انتخاب کردی نسبت به دوتای دیگه....

موفق و پیروز باشید...
    هرگاه خداوند آرزویی را در دلت انداخت، بدان که تو را در رسیدن به آن توانا دیده

Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering

بچه ها هزینه ی کلاس آلمانی در آلمان چقدره؟و اینکه هر ترم تا چه سطحی میرن جلو؟میخوام ببینم می شرفه بریم یا نه!
    اشکی که هنگام شکست می ریزیم,عرقی است که هنگام تلاش نریختیم!

نقل قول نوشته اصلی توسط atefeh1986 نمایش پست ها
    بچه ها هزینه ی کلاس آلمانی در آلمان چقدره؟و اینکه هر ترم تا چه سطحی میرن جلو؟میخوام ببینم می شرفه بریم یا نه!
    بعضی دانشگاها 500 تا بعضی ها مثل بن 750 تا و گوته آلمان 1000 یورو میشه.

Junior Member

سلام
    نمیدونستم سوالمو کجا مطرح کنم ببخشید اگه بی ربطه. اما خیلی مهمه. ممنون میشم جواب بدین.
    من دانشجو مترجمی انگلیسی ام,پیام نور.
    میخوام دوباره کنکور بدم برم دانشگاه دولتی. میخوام بعد لسانس پذیرش بگیرم. به نظرتون الان که دوباره میخوام کنکور بدم همین مترجمی انگلیسی رو انتخاب کنم یا آلمانی رو؟ مقصد اولم امریکاس. کدوم شرایطش بهتره؟ بعد اگه المانی بهتر باشه میخوام تو این 4 ماه برم کلاس زبان المانی. به نظرتنو جواب میده کلاس تو 4 ماه برا کنکور؟میتونم در حد کنکور یاد بگیرم؟ بازم ببخشید بابت این سوال بی ربط

Junior Member

سلام به همه دوستان... من کلاسم از 26 بهمن در موسسه... شروع میشه... این موسسه از کتاب daf kompact استفاده میکنه که زیاد تو متدهای آموزش آلمانی کسی اشاره نکرده بهش... کسی میدونه چطوره این متد؟!
    ویرایش توسط Simon : February 10th, 2014 در ساعت 11:28 PM دلیل: نام موسسه

نقل قول نوشته اصلی توسط nexus1993 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان... من کلاسم از 26 بهمن در موسسه okf شروع میشه... این موسسه از کتاب daf kompact استفاده میکنه که زیاد تو متدهای آموزش آلمانی کسی اشاره نکرده بهش... کسی میدونه چطوره این متد؟!
    سلام دوست عزیز
    من خودم تا آخر A1 با اشتودیو اومدم جلو اما بعدش به توصیه یکی از دوستان با این کتاب آشنا شدم و تا آخرشو خوندم.خیلی کتاب موثری هست. تمام چیزهایی که باید بلد باشید رو توی 30 تا درس یاد میده بهتون
    گرامرش کامل نیست ولی همینی که هست کافیه .خیلی کتاب خوبی هست واقعا مخصوصا اگه توی کلاس کار شه
    در کنار این کتاب هم کتاب گرامر klip und klar رو توصیه میکنم
    موفق باشید

بچه ها من با Tangram و Stodio d کار کردم و اونقدی که دارم از نرم افزار Rosetta Stone TOTALe جواب میگیرم از کتابا که هیچی از استادم هم نتونستم اینطوری جداب بگیرم ...×××...

اگه اصلشو گیر بیارین که تقریبا 300 دلار قیمتشه اگه هم که خواستین فرعیشو بخرین 23-24 هزار تومان بیشتر قیمتش نیس ولی دیگه نمیتونین با کساای که دارن با این نرم افزار کار میکنن ارتباط و مکالمه داشته باشید ( اینترنتی )
    کلا با فرعیش اگه به اینترنت وصل بشین سریع قفلش میکنن ...×××...

در کل این نرم افزار عالیه ...×××...ححتما بگیرینش ...×××...

مشهدیا هم اگه گیر نیوردن بم پیام خصوصی بدن تا بهشون بگن ا کجا بگیرن ...×××...

Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی کاربردی بوعلی

دوستان این سه تا مدرک چه شطحی از زبان المانی خودمون میشه منظورم a1-a2-b1-....
    Großes deutsches Sprachdiplom” des Goethe Instituts

• „Kleines deutsches Sprachdiplom” des Goethe Instituts

• „Prüfung zum Nachweis deutscher Sprachkenntnisse” (PNDS)

• Deutsches Sprachdiplom der Kultusministerkonferenz -Zweite Stufe-

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)