صفحه 22 از 81 نخستنخست ... 12131415161718192021222324252627282930313272 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 809

موضوع: مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

Member kiyarash90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Astrophysics, K.U.Leuven

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی

با سلام به همه ی دوستان
    راستش من میخواستم بدونم تفاوت زیادی بین زبان آلمانی و داچ وجود داره یا نه؟ مثلا اگر زبان رسمی یک کشور داچ باشه و من بخوام آلمانی بخونم تو اون کشور هم بخوام کار کنم خیلی به مشکل میخورم؟
    Lest YOU forget who YOU really are!!!
    زین دوهزاران من و ما ای عجبا من چه منم ××گوش بنه عربده را دست منه بر دهنم
    قطع این مرحله بی همرهی خضر مکن ×××ظلمات است بترس از خطر گمراهی

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

نقل قول نوشته اصلی توسط kiyarash90 نمایش پست ها
    با سلام به همه ی دوستان
    راستش من میخواستم بدونم تفاوت زیادی بین زبان آلمانی و داچ وجود داره یا نه؟ مثلا اگر زبان رسمی یک کشور داچ باشه و من بخوام آلمانی بخونم تو اون کشور هم بخوام کار کنم خیلی به مشکل میخورم؟
    دوست عزیز
    کسی می تونه در این مورد اظهار نظر بکنه که خودش هر دو زبان رو خوانده باشه.
    ولی با توجه به چیزی که من در اینترنت دیدم
    بله تفاوتشون زیاده به قول ویکی پدیا داچ چیزی بین آلمانی و انگلیسی است.در واقع با بلد بودن آلمانی و انگلیسی یادگیری داچ راحتتر خواهد بود.
    مثلا این جا رو نگاه کنید یک مقایسه ای بین آلمانی و انگلیسی و داچ توی یک جمله انجام داده خودتون تفاوت رو مشاهده می کنید.
    به نظر من بله اگر با یک نفر که داچ بلده آلمانی صحبت کنید فکر نمی کنم منظورتون رو بفهمه و مشکل پیدا می کنید.
    این ویکیپدیا و این بخش این سایت رو هم مطالعه کنید.
    موفق باشید

Junior Member omid2000 آواتار ها

دوستان نظرتون در مورد متد جدید Menschen از انتشارات هوبر که جایگزین studio d در گوته هم شده چیه ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

نقل قول نوشته اصلی توسط omid2000 نمایش پست ها
    دوستان نظرتون در مورد متد جدید Menschen از انتشارات هوبر که جایگزین studio d در گوته هم شده چیه ؟
    من این کتاب رو دیدم البته فقط فعلا A1.1 رو دیدم و اظهار نظرم فقط براساس همین یک کتابی که دیدم هست .در مقایسه با Studio dیه مزایایی داره
    مثلا یه ایده خیلی جالب و البته ظریف توش به کار رفته بالای صفحات کتاب اومده عکس گذاشته و کلمه مربوط بهش رو زیرش نوشته البته نمی دونم توی بقیه کتاب هاش هم یه همچین چیزی هست یا نه ولی به نظر من ایده خیلی جالبیه ولی یک اشتباهی که انجام دادند آرتیکل رو کنار اون کلمات ننوشتند.
    یا از نظر Horen که از Studio d بهتر هست چون توی Arbeitsbuch هم اومده Horen گذاشته و از نظر گرامر هم همینطور گرامر رو کامل جدا کرده و بر عکس Studio d که گرامر توش گمه این کتاب کامل گرامر رو های لایت کرده و یک بخش مجزا Schreiben هم هر چند درس یک بار گذاشته که باز کار خوبی کرده.
    اما هر چند که این کتاب توی تمام درس هاش Sprechenرو داره اما اصلا توی این حجم کتاب معلوم نیست و موضوعاتشم در مقایسه با Studio d A1 ضعیف تره.
    البته اینها نظرات شخصی من هستند و ممکنه یه نفر دیگه پیدا بشه و نظرش بر عکس باشه.
    من این کتاب رو به زودی در کتابخانه فروم قرار می دهم به محض اینکه به طور کامل آپلود کردم مثل سابق در فروم اعلام می کنم و می تونید دانلود کنید.

Junior Member omid2000 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط advanced نمایش پست ها
    من این کتاب رو دیدم البته فقط فعلا A1.1 رو دیدم و اظهار نظرم فقط براساس همین یک کتابی که دیدم هست .در مقایسه با Studio dیه مزایایی داره
    مثلا یه ایده خیلی جالب و البته ظریف توش به کار رفته بالای صفحات کتاب اومده عکس گذاشته و کلمه مربوط بهش رو زیرش نوشته البته نمی دونم توی بقیه کتاب هاش هم یه همچین چیزی هست یا نه ولی به نظر من ایده خیلی جالبیه ولی یک اشتباهی که انجام دادند آرتیکل رو کنار اون کلمات ننوشتند.
    یا از نظر Horen که از Studio d بهتر هست چون توی Arbeitsbuch هم اومده Horen گذاشته و از نظر گرامر هم همینطور گرامر رو کامل جدا کرده و بر عکس Studio d که گرامر توش گمه این کتاب کامل گرامر رو های لایت کرده و یک بخش مجزا Schreiben هم هر چند درس یک بار گذاشته که باز کار خوبی کرده.
    اما هر چند که این کتاب توی تمام درس هاش Sprechenرو داره اما اصلا توی این حجم کتاب معلوم نیست و موضوعاتشم در مقایسه با Studio d A1 ضعیف تره.
    البته اینها نظرات شخصی من هستند و ممکنه یه نفر دیگه پیدا بشه و نظرش بر عکس باشه.
    من این کتاب رو به زودی در کتابخانه فروم قرار می دهم به محض اینکه به طور کامل آپلود کردم مثل سابق در فروم اعلام می کنم و می تونید دانلود کنید.
    بله، ساختار بقیه کتاب هاش هم شبیه همین جلد اول هست.

من همون اول که اومد و pdf اش رو دیدم خوشم اومد و مطمبن بودم جایگزین studio d میشه.

کتاب کارش هم که گفتید بله واقعا کاربردی طراحی شده. نکات زیادی دربارش میشه گفت.

ساختار منظم و جذاب درس هاش هم واقعا چالبه. هر درس فقط 4 صفحه و در عوض تعداد درس ها رو زیاد کردند.

گرامر هم که بله، بزرگ ترین نقطه ضعف studio d بود که ولی در کتاب های انتشارات hueber همیشه خوب طراحی میشند.

Junior Member a_kh آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط omid2000 نمایش پست ها
    سلام. بچه ها متد B2هم عوض شده؟
    واعظان کاین جلوه در محراب و منبر می کنند/ چون به خلوت می روند آن کار دیگر می کنند
    مشکلی دارم ز دانشمند مجلس بازپرس / توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر می کنند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    law-university of Allameh Tabatabaii

سلام دوستان خسته نباشید
    یه سوال داشتم که اگه لطف کنید راهنمائیم کنید ممنون میشم
    من احتمالا برای ترم زمستون آلمان که میشه آبان آذر برای تحصیل به آلمان سفر کنم
    برای شروع این زبان رو به صورت خودخوان شروع کردم و حالا اومدم از شما در مورد برنامه ای که دارم بهش عمل میکنم برای زبانم نظرخواهی کنم
    من الان زبان آلمانی رو با کتاب های Deutsch in 30 tagen از آنگلینا گ بک که انتشارات شباهنگ چاپ کرده،Einfache deutsche Grammatik که احمد موسوی محسنی نوشته،Deutsch Lernen in 60 tagen از نسرین خانی فر و در نهایت کتاب Studio A1 شروع کردم که بنا بر برنامم تو این ماه یعنی اردیبهشت تمام میشه و فکر میکنم من باید در حد A1 با اینا اطلاعات داشته باشم
    اما در مورد برنامه برای امتحان DSH توی آلمان و B1 توی ایران هم طبق این برنامه میخوام پیش برم و البته بیشتر خودخوان
    اردیبهشت 93 120 ساعت سطح A1
    خرداد 93 120 ساعت سطح A2
    تیر 93 200-300 ساعت سطح B1
    مرداد 93 200-300 ساعت سطح B2
    شهریور 93 200-300 ساعت سطح c1
    مهر هم هنوز برنامه ای ندارم براش
    به نظرتون این برنامه برای کسی که میخواد کارشناسی حقوق بخونه آلمان کافیه یا نه؟
    البته کالج هم باید برم به هر حال

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

نقل قول نوشته اصلی توسط mrsam نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید
    یه سوال داشتم که اگه لطف کنید راهنمائیم کنید ممنون میشم
    من احتمالا برای ترم زمستون آلمان که میشه آبان آذر برای تحصیل به آلمان سفر کنم
    برای شروع این زبان رو به صورت خودخوان شروع کردم و حالا اومدم از شما در مورد برنامه ای که دارم بهش عمل میکنم برای زبانم نظرخواهی کنم
    من الان زبان آلمانی رو با کتاب های Deutsch in 30 tagen از آنگلینا گ بک که انتشارات شباهنگ چاپ کرده،Einfache deutsche Grammatik که احمد موسوی محسنی نوشته،Deutsch Lernen in 60 tagen از نسرین خانی فر و در نهایت کتاب Studio A1 شروع کردم که بنا بر برنامم تو این ماه یعنی اردیبهشت تمام میشه و فکر میکنم من باید در حد A1 با اینا اطلاعات داشته باشم
    اما در مورد برنامه برای امتحان DSH توی آلمان و B1 توی ایران هم طبق این برنامه میخوام پیش برم و البته بیشتر خودخوان
    اردیبهشت 93 120 ساعت سطح A1
    خرداد 93 120 ساعت سطح A2
    تیر 93 200-300 ساعت سطح B1
    مرداد 93 200-300 ساعت سطح B2
    شهریور 93 200-300 ساعت سطح c1
    مهر هم هنوز برنامه ای ندارم براش
    به نظرتون این برنامه برای کسی که میخواد کارشناسی حقوق بخونه آلمان کافیه یا نه؟
    البته کالج هم باید برم به هر حال
    به جز کتاب Studio d A1 سایر کتاب هایی که ذکر کردید خیلی معتبر نیستند.
    دوست عزیز این برنامه نمی دونم چه واژه ای براش مناسبه ولی واژه رویاپردازانه هم براش کمه
    A1 یک ماهه !!اون هم خودخوان !!!به نظر من خیلی سخته
    A2رو شاید بشه توی یک ماه و نیم خوند
    B1,B2که خیلی زمان بیشتری نیاز دارند.به طور مثال B2 توی خیلی از آموزشگاه های معتبر کشور به 4 ترم تقسیم میشه.اون وقت شما می خواهید B2 رو توی یک ماه بخونید اون هم خود خوان؟!!!
    کلا اگر واقع بینانه بهتون بگم اگر از این کلاس های هر روز برید و خودتون هم واقعا وقت بزاریدو بخونید تا شهریور یا مهر به B1 میرسید.

Junior Member

با سلام
    من انشاالله از فردا خوندن آلمانی رو شروع میکنم استاد خصوصی گرفتم و متود هم studio d هست و میخوام تا قبولی ب۱ گوته ادامه بده و ۷ ماه وقت دارم و بیکار هستم و میخوام بکوب بخونم.
    ۱- از نظر شما موفق میشم؟
    ۲-به جز کتاب خودم نیاز هست چیز دیگه هم بخونم؟ البته ۱ دیکشنری تصویری ۷۰ صفحه دارم که دارم حفظ میکنم.
    ممنون میشم کمک کنید چون مثل انگلیسی منابع فراوان نداره زبان آلمانی

نقل قول نوشته اصلی توسط a_kh نمایش پست ها
    سلام. بچه ها متد B2هم عوض شده؟
    سلام
    فکر نمی کنم چون این کتاب هنوز برا سطح B2 منتشر نشده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)