صفحه 24 از 81 نخستنخست ... 14151617181920212223242526272829303132333474 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 809

موضوع: مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی

نقل قول نوشته اصلی توسط advanced نمایش پست ها
    سلام
    جواب این سوال ثابت نیست به خیلی پارامترها بستگی داره ولی با توجه به تعداد افرادی که این زبان رو خوندن به نظر من شما حداقل 6 ماه زمان نیاز دارید تا به ب1 برسید .از ب1 تا ب2 هم باز 6 ماه زمان نیاز هست که با توجه به گفته شما که می خواهید تا وسط ب2 بخونید یعنی نصفش میشه سه ماه در مجموع می شود 9 ماه حالا دیگه خودتون حساب کتاب بکنید ببینید اوضاعتون چطوریه.البته یک نکته هست تا ب1 فکر نمی کنم دیگه از این فشرده تر بشه خوندش اما از ب1 به بعد رو شاید بتونید توی مدت کمتری هم بخونید.در مورد میزان ساعت مطالعتون هم به نظر من کمه فردی که می خواهد توی این مدت کم زبان آلمانی بخونه باید خیلی بیشتر از این ها برای مطالعه این زبان وقت بزاره یه جورایی تمام فکر و ذکرش زبان آلمانی باید باشه.
    ممنون از پاسخ کامل و جامعتون.
    اما به نظرتون به روزی چند ساعت مطالعه نیاز هست تا هم تو امتحانات گوته خوب پیش برم و رد نشم و تو این مدت به هدفم برسم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

نقل قول نوشته اصلی توسط AMin_AM نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ کامل و جامعتون.
    اما به نظرتون به روزی چند ساعت مطالعه نیاز هست تا هم تو امتحانات گوته خوب پیش برم و رد نشم و تو این مدت به هدفم برسم؟
    سلام
    این سوالتون مثل این هست که بگید با چند ساعت خوندن می تونم رتبه 1 کنکور بشم.اگر یکی از شما بپرسه چی بهش میگین؟خب مشخصه هیچ جواب قطعی نداره.به هوش و انگیزه و علاقه و چیزهایی دیگه بستگی داره.اما من اگر جای شما بودم روزی کمتر از 6 ساعت مطالعه نمی کردم و از این 6 ساعت حداقل 2 ساعت در روز رو تمرینHören(شنیداری) می کردم.دلیل اینکه میگم تمرین شنیداری چون شاید اگر یک بحث گرامری رو خوب یاد نگرفتید بتونید بعدا از یکی بپرسید یا به هر صورت از توی اینترنت و کتابها بفهمید و بحث مهارت Sprechen(صحبت کردن)هم که اگر توی کلاس تمرین کنید زیاد فکر نمی کنم مشکلی داشته باشید اما به نظر من کسب مهارت Hören به زمان نیاز داره و نمیشه بگید خب فشرده می خونم.

سلام دوستان.
    من الآن یه مدته که آلمانی میخونم و میخوام مدرک B2/2 بگیرم.
    الآن با یک استاد خصوصی آلمانی زبان کلاس گرفتم. مشکلی که دارم برای بهبود صحبت کردنمه. شما برای پیشرفت سریع در صحبت کردن و افزایش قدرت صحبت کردن چه راهی رو پیشنهاد میکنید؟

Junior Member omid2000 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ed_7753_2002 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من الآن یه مدته که آلمانی میخونم و میخوام مدرک B2/2 بگیرم.
    الآن با یک استاد خصوصی آلمانی زبان کلاس گرفتم. مشکلی که دارم برای بهبود صحبت کردنمه. شما برای پیشرفت سریع در صحبت کردن و افزایش قدرت صحبت کردن چه راهی رو پیشنهاد میکنید؟
    صحبت کردن.

به آموزشگاه های زبان مراجعه کنید، زبان آموزانی که مثل شما انگیزه همچین کاری دارند رو پیدا کنید و باهاشون قرار ساعات مکالمه بذارید.

ضمنا تقویت دایره لغات هم مهمه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی کاربردی تربیت معلم تهران

درود، وقت بخیر
    من ارشد ریاضی خوندم از دانشگاه تربیت معلم تهران
    راستش سال پیش برا دکتراهای انگلیسی زبان با فاند چند دانشگاه مطرح اقدام کردم و نشد در همون حال برای کلاس های گوته اسم نویسی کردم، تا شاید امسال موازی با دکترا برای ارشد های المانی زبانم اقدام کنم
    الان ترم دوم گوته هستم با کتاب فوق العاده Menschen
    1-چه منابعی در کنار کلاس ها توصیه می کنید که علاوه بر آمادگی برای کلاس ها وقتی رسیدم به به B1 بتونم آزمونو شرکت کنم و نتیجه بگیریم
    2-مثل انگلیسی به نظرم باید بخش Horen مداوم تمرین کرد چه منابعی براش توصیه می کنید ؟
    3- برای sprachen چی منبعی توصیه می کنید، به نظرم موقع صحبت باید به وجه های زیادی ( داتیو و اکوساتیو...ارتیکل ها...) توجه کرد که آدمو دیوونه می کنه!
    4- من دارم موازی "رزتا استونم " جلو می برم ولی خیلی آسون و کسل کننده است و همش هی دروس قبلیم تکرار می کنه . به نظرتون ادامه اش بدم ؟
    ** و یه خواهش لطفا یه چکیده از منابع معرفی کنید ، نه کلی منبع ، که خودتون امتحان کردیو برا آزمون ها موثر بوده براتون**
    ممنون
    Danke

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad18r200 نمایش پست ها
    درود، وقت بخیر
    راستش سال پیش برا دکتراهای انگلیسی زبان با فاند چند دانشگاه مطرح اقدام کردم و نشد در همون حال برای کلاس های گوته اسم نویسی کردم، تا شاید امسال موازی با دکترا برای ارشد های المانی زبانم اقدام کنم
    1-چه منابعی در کنار کلاس ها توصیه می کنید که علاوه بر آمادگی برای کلاس ها وقتی رسیدم به به B1 بتونم آزمونو شرکت کنم و نتیجه بگیریم
    2-مثل انگلیسی به نظرم باید بخش Horen مداوم تمرین کرد چه منابعی براش توصیه می کنید ؟
    3- برای sprachen چی منبعی توصیه می کنید، به نظرم موقع صحبت باید به وجه های زیادی ( داتیو و اکوساتیو...ارتیکل ها...) توجه کرد که آدمو دیوونه می کنه!
    4- من دارم موازی "رزتا استونم " جلو می برم ولی خیلی آسون و کسل کننده است و همش هی دروس قبلیم تکرار می کنه . به نظرتون ادامه اش بدم ؟
    ** و یه خواهش لطفا یه چکیده از منابع معرفی کنید ، نه کلی منبع ، که خودتون امتحان کردیو برا آزمون ها موثر بوده براتون**
    ممنون
    Danke
    1.کتاب خاصی نیاز نیست اولویت اولتون رو حل و مطالعه کتاب های اصلیتون بزارید اما اگر وقت اضافه آوردید سری کتاب های
    Langenscheidt Grammatik Intensivtrainer هم توصیه می شود که یا می تونید بخرید یا از کتابخانه فروم دانلود کنید.و یک ماه تا بیست روز مونده به امتحانتون هم کتاب های مربوط به آزمون B1 رو مطالعه کنید تا با سیستم این آزمون آشنا بشید.
    2.در مورد
    hören باید بگم من خودم تو این بخش مشکل داشتم اما با روشی که به کار بردم تا حدودی بهتر شدم و یه جورایی الان قویترین مهارتم شده روشی که به کار بردم به این صورته که
    یه سری انتشارات ها مثل Klett,Hueberو...برای سطوح مختلف یه سری کتاب داستان منتشر کردن با سی دی و من فایل صوتی رو گوش میدادم و بدون مشاهده متن کتاب سعی می کردم هر چند ثانیه با توقف اون رو بتویسم و اگر نمی فهمیدم می بردمش عقب و اینقدر تکرار می کردم تا بالاخره یه چیزیو دست و پا شکسته بنویسم و بعد به متن کتاب نگاه می کردم و می خوندم و دوباره کتاب رو می بستم و فایل صوتی رو گوش می دادم و جاهایی که فکر کردم غلط نوشتم رو اصلاح می کردم در نهایت نوشته های خودم رو با نوشته های کتاب مقایسه می کردم.البته برای hören های کتاب هم که Transkriptionen شون موجود هست میشه این کار رو انجام داد.
    به نظر من روزی 2 ساعت این کار رو انجام بدید بعد از یک تا یک ماه ونیم خودتون پیشرفتتون رو متوجه می شوید.
    3.اگر مطالبی رو که در کلاس مطرح میشه و در بحث ها شرکت کنید به نظر من نیازی به منبع خاصی نیست هر چند یه سری منابع هست ولی به نظر من بهترین منبع همون بحث های که در کلاس انجام میشه هست.
    4.رزتا استون برای شما که کلاس میرید زیاد مناسب نیست.
    **دوست عزیز شما سعی کنید به مطالب درس هاتون واقعا مسلط بشید برای آزمون ها میشه یک ماه قبلش مطالعه کتاب های مخصوص آزمون ها مهارتش رو کسب کرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط advanced نمایش پست ها
    1.کتاب خاصی نیاز نیست اولویت اولتون رو حل و مطالعه کتاب های اصلیتون بزارید اما اگر وقت اضافه آوردید سری کتاب های
    Langenscheidt Grammatik Intensivtrainer هم توصیه می شود که یا می تونید بخرید یا از کتابخانه فروم دانلود کنید.و یک ماه تا بیست روز مونده به امتحانتون هم کتاب های مربوط به آزمون B1 رو مطالعه کنید تا با سیستم این آزمون آشنا بشید.
    2.در مورد
    hören باید بگم من خودم تو این بخش مشکل داشتم اما با روشی که به کار بردم تا حدودی بهتر شدم و یه جورایی الان قویترین مهارتم شده روشی که به کار بردم به این صورته که
    یه سری انتشارات ها مثل Klett,Hueberو...برای سطوح مختلف یه سری کتاب داستان منتشر کردن با سی دی و من فایل صوتی رو گوش میدادم و بدون مشاهده متن کتاب سعی می کردم هر چند ثانیه با توقف اون رو بتویسم و اگر نمی فهمیدم می بردمش عقب و اینقدر تکرار می کردم تا بالاخره یه چیزیو دست و پا شکسته بنویسم و بعد به متن کتاب نگاه می کردم و می خوندم و دوباره کتاب رو می بستم و فایل صوتی رو گوش می دادم و جاهایی که فکر کردم غلط نوشتم رو اصلاح می کردم در نهایت نوشته های خودم رو با نوشته های کتاب مقایسه می کردم.البته برای hören های کتاب هم که Transkriptionen شون موجود هست میشه این کار رو انجام داد.
    به نظر من روزی 2 ساعت این کار رو انجام بدید بعد از یک تا یک ماه ونیم خودتون پیشرفتتون رو متوجه می شوید.
    3.اگر مطالبی رو که در کلاس مطرح میشه و در بحث ها شرکت کنید به نظر من نیازی به منبع خاصی نیست هر چند یه سری منابع هست ولی به نظر من بهترین منبع همون بحث های که در کلاس انجام میشه هست.
    4.رزتا استون برای شما که کلاس میرید زیاد مناسب نیست.
    **دوست عزیز شما سعی کنید به مطالب درس هاتون واقعا مسلط بشید برای آزمون ها میشه یک ماه قبلش مطالعه کتاب های مخصوص آزمون ها مهارتش رو کسب کرد.
    میشه بفرمایید کتاب داستان ها را از کجا تهیه میکنید؟ از اینترنت یا کتاب فروشی؟
    میتونیددر صورتیکه فایل پی دی اف کتاب ها همراه فایل صوتیش را دارید در فروم آپلود کنید؟ ممنون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط amirrubik نمایش پست ها
    میشه بفرمایید کتاب داستان ها را از کجا تهیه میکنید؟ از اینترنت یا کتاب فروشی؟
    میتونیددر صورتیکه فایل پی دی اف کتاب ها همراه فایل صوتیش را دارید در فروم آپلود کنید؟ ممنون
    سلام

وبلاگ های زیادی در اینترنت هستند که این داستان های کوتاه رو برای دانلود در دسترس قرار داده اند... اگر ساکن تهران باشید هم تقریبا تمام کتاب فروشی های حیطه زبان های خارجی این داستان ها به انضمام tape های اونا رو دارند... خوبی حالت دوم اینه که برای انتخاب داستان مرتبط با سطح زبانتون دستتون بازتره...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad18r200 نمایش پست ها
    درود، وقت بخیر
    ممنون
    Danke
    با سلام و امیدِ موفقیت برای شما
    من ارشد تئاتر دارم و برام فرقی نمی کنه برای چه مقطعی اپلای کنم.برای اولین قدم طبعن زبان مهمه.می خواستم ببینم از موسسه تون و متدش راضی هستین؟و برای شاغلین کلاسهای عصر یا پنج شنبه و جمعه هم داره اونجا؟
    سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی کاربردی تربیت معلم تهران

درود، دوست عزیز ممنون از پاسخ کامل و جامعتون، خیلی لطف کردید
    به نوعی توصیه تون شبیه همون مطالعه زبان انگلیسیه...، اما در مورد Horen
    ---در کنار این کار که حتما شروع خواهم کرد، منبع مناسبی (سریال...) یرای تقویتش وجود نداره ؟
    ---مثلا الان من می تونم بگم Friends برای Liesteningا انگلسیی فوق العاده مهمه، برای المانی چی ، از بین منابعی که هست ت و کتاب خونه کدومو توصیه می کنید ؟
    ---ویه سوال که حالا یکم ا خودم همیشه دغدغه است ؟ من چون الان A1.2 هستم به نظرتون می رسم تا مهر ازمون ها را آماده شم، چون معلم ریاضی ام الان فرصت خوبی ام تا مهر برا مطالعه دارم.
    ---یه سوال که همیشه دغدهده ام بوده به نظرتون خوندن همزمان آلمانی و انگلیسی ( منتافل 80 دارم و باید بهترش کنم و همینطور دارم GRE می خونم) در سطح و جهت امتحانا به هم لطمه نمی زنه
    باز واقعا ممنونم از راهنماییتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)