صفحه 25 از 81 نخستنخست ... 15161718192021222324252627282930313233343575 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 809

موضوع: مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی کاربردی تربیت معلم تهران

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی

درود، وقت بخیر ، ممنون دوست عزیز
    راستش یکم جواب این سوال شما پیچیده است، لااقل برا من ، که خودم معلمم.
    به نظر من موسسه گوته از حیث اعتبار مدرک ، معتبرتین موسسه اموزش زبان المانیه ایرانه ( اینو خب هم مدرکش تایید می کنه که از سفارت و هم من به سایت دانشگاه های اآلمان و سفارت مراجعه کردم و اینو متوجه شدم)
    و اما در مورد کار اموزشی، کار خیلی ویزه ای نمیشه ولی خب من چون موسسه های دیگه ندیدم نمی تونم کامل قضاوت کنم ولی، متد اموزشی میشه گفت به رزو ترینه و همینطور فضای آموزشی و همینطور بیشتر اساتید (2 از 3 استادی که من داشتم ) اساتید خوبی هستن ، البته همین انحصاری بودن موسسه یه لطماتی می زنه بهش، که به هر حال من اساتیدی هم دیدم که همش تو کلاسا خاطره تعریف می کنن و براشون خیلی مهم نیست تدریس
    اما من فکر می کنم به خصوص ، چون کتاب Menschen
    به صورت فشرده تدریس میشه ، میشه گقت متد آموزشی قابل قبولی داره

در کل من خودم بعد از تحقیق در همین سایت ، وبا توجه به اینکه خب مدرکش معتبرتره ( البته مدرک کلاس با مدرک امتحانا فرق داره و مدرک امتحانه که خیلی مهمه و اونم هر کسی بعد از کسب آمادگی می تونه امتحان بده) اینو انتخاب کردم.
    گلاس های گوته روزهای زوج یا فرد است، کلاس های عادی 3 ماه طول میکشه و ولی من کلاس های نیمه فشرده براتون توصیه می کنم و که یک ماه نیم طول میکشه، اینکه از ساعت 4 تا 7 روزهای زوج یا فرد می تونید بیان ، منم چون شاغلم همین زمانو انتخاب کردم ، در مورد کلاس های فوق فشرده از سایت گوته می تونید اطلاعات کسب کنید ولی اصلا توصیه نمی کنم !
    موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad18r200 نمایش پست ها
    درود، دوست عزیز ممنون از پاسخ کامل و جامعتون، خیلی لطف کردید
    به نوعی توصیه تون شبیه همون مطالعه زبان انگلیسیه...، اما در مورد Horen
    ---در کنار این کار که حتما شروع خواهم کرد، منبع مناسبی (سریال...) یرای تقویتش وجود نداره ؟
    ---مثلا الان من می تونم بگم Friends برای Liesteningا انگلسیی فوق العاده مهمه، برای المانی چی ، از بین منابعی که هست ت و کتاب خونه کدومو توصیه می کنید ؟
    ---ویه سوال که حالا یکم ا خودم همیشه دغدغه است ؟ من چون الان A1.2 هستم به نظرتون می رسم تا مهر ازمون ها را آماده شم، چون معلم ریاضی ام الان فرصت خوبی ام تا مهر برا مطالعه دارم.
    ---یه سوال که همیشه دغدهده ام بوده به نظرتون خوندن همزمان آلمانی و انگلیسی ( منتافل 80 دارم و باید بهترش کنم و همینطور دارم GRE می خونم) در سطح و جهت امتحانا به هم لطمه نمی زنه
    باز واقعا ممنونم از راهنماییتون
    -خیلی راه ها برای تقویتش هست اما من فکر نمی کنم برای سطح شما آنچنان مفید باشه نه اینکه اصلا فایده ای نداشته باشه بلکه با همون زمان میشه از طرق بهتری هم یاد گرفت.
    -در کتابخانه فروم آن چنان منبعی برای مهارت شنیداری من توش ندیدم.ولی من سعی می کنم تا هفته آینده چند تا از این کتاب داستان ها رو آپلود کنم.
    **فقط در مورد دو سوال اولتون بگم که تازگی دوستان دو تا سایت توی فروم معرفی کردند که اگر علاقه به سریال و اینجور چیزا دارید سایت های جالبی هستند:
    # 693و #694
    -چه آزمونی B1؟اگر B1منظورتونه که به نظر من یه خورده سخته اگر که در کلاس های فشرده شرکت می کنید که فکر می کنم در حالت واقع بینانه اش تا اواسط یا اواخر آذر طول بکشه تا آماده بشید.
    -زیاد در این مورد اطلاعی ندارم بنابراین بهتره اشتباه راهنماییتون نکنم.امیدوارم سایر کاربران راهنماییتون کنند.

Member omid7khat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUM

دوستانی که در موسسه گوته دوره دیده اند لطف میکنن بگن که کدوم متد اونجا تدریس میشه؟
    و اینکه چه کتابهای جانبی رو اساتید اونجا معمولا توصیه میکنن؟ مثلا برای سطوح A2 و B1 چه متد و کتابهایی. با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی کاربردی تربیت معلم تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط omid7khat نمایش پست ها
    دوستانی که در موسسه گوته دوره دیده اند لطف میکنن بگن که کدوم متد اونجا تدریس میشه؟
    و اینکه چه کتابهای جانبی رو اساتید اونجا معمولا توصیه میکنن؟ مثلا برای سطوح A2 و B1 چه متد و کتابهایی. با تشکر

کتاب Menschen , Studio d
    تدریس میشه، البته دورهای جدیدش دیگه همش
    Menschen
    تدریس میشه ، قدیمی ها که رسیدن به سطوح بالا هنوز همون کتاب
    Studio d می باشد، روز ثبت نام که می یان می تونید از مسیولش بپرسید که می خواین کدوم دوره با کدوم کتابو برید. در ضمن چند تا پست بالا هم در مورد خود موسسه یه توضیحاتی دادم
    موفق باشید

Junior Member ramtinhm آواتار ها

درود دوستان
    من تو موسسه گوته ثبت نام کردم و احتمالا تا هشت نه ماه دیگه نوبتم بشه. به نظرتون بهتره تا اون موقع خودم با خودآموز شروع به یادگیری کنم یا نه؟

یه جلسه از خود آموز آنلاین دویچه‌وله رو استفاده کردم ، بنظرم خیلی سخت بود. البته زبان آلمانی کلا سخت هست ولی فکر کنم این خودآموز برای کسی که میخواد کلاس بره مناسب نباشه.

Member omid7khat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUM

نقل قول نوشته اصلی توسط ramtinhm نمایش پست ها
    درود دوستان
    من تو موسسه گوته ثبت نام کردم و احتمالا تا هشت نه ماه دیگه نوبتم بشه. به نظرتون بهتره تا اون موقع خودم با خودآموز شروع به یادگیری کنم یا نه؟

یه جلسه از خود آموز آنلاین دویچه‌وله رو استفاده کردم ، بنظرم خیلی سخت بود. البته زبان آلمانی کلا سخت هست ولی فکر کنم این خودآموز برای کسی که میخواد کلاس بره مناسب نباشه.
    سلام
    من اگه جای شما بودم، تو این مدت ابتدا تو یه آموزشگاه خوب دیگه که شرایط تو نوبت موندن موسسه گوته را نداره میرفتم و یکی دو ترم تحت نظر یه استاد تعلیم میدیدم. به نظرم خوب نیست مستقیما و از صفر بخواید خودتون شروع کنین.( من کاملا فرق این دو تا رو تجربه کرده ام). بعد از اون میتونید خودخوان ادامه بدین تا کلاسهاتون شروع شه.

Junior Member meysam_ak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering

سلام دوستان......
    اگه بخواین بعد زبان انگلیسی برای یادگیری یه زبان جدیدو پیشنهاد کنید اون چیه؟ آلمانی چطوره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نقاشی - الزهرا

نقل قول نوشته اصلی توسط meysam_ak نمایش پست ها
    سلام دوستان......
    اگه بخواین بعد زبان انگلیسی برای یادگیری یه زبان جدیدو پیشنهاد کنید اون چیه؟ آلمانی چطوره؟
    اسپانیایی . الملنی یه خورده سخته اگه فقط واسه خودت میخوای بخونی خستت میکنه ولی اسپانیایی خیلی جذاب و خوبه

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

اکثر کشورهای اسپانیایی زبون کشورهای فقیری هستند.در حالی که زبان آلمانی روز به روز در حال گسترش هست و در کشورهای بسیار خوبی صحبت میشود و افرادی که در آینده در کنار زبان انگلیسی،زبان آلمانی یا چینی را بلد باشند آینده ی خوبی دارن.(حتی در ایران)
    یکی دیگر از مزیت های زبان آلمانی که شاید متوجه آن شده باشید این است که یادگیری آن لهجه ی زبان انگلیسی شما رو خراب نمی کند.(برعکسِِِِ فرانسه).
    موفق باشید

ApplyAbroad Senior Veteran
    le-ciel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    American Literature

کاربران گرامی،

لطفا از این تاپیک صرفا جهت مشاوره در مورد زبان آلمانی و شیوه های یادگیری آن استفاده کرده و از نام بردن اسامی آموزشگاه ها جداٌ خودداری فرمایید. لطفا برای هرگونه سوال در مورد کلاس های مربوطه به قسمت
    خدمات سایت مراجعه نمایید.

سپاس از همکاری شما،
    تیم مدیریت انجمن AA

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)