صفحه 26 از 81 نخستنخست ... 16171819202122232425262728293031323334353676 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 809

موضوع: مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی کشاورزی

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی

در خصوص اظهارات دوستان، باید عرض کنم که زبان آلمانی نسبت به اسپانیایی تعداد متکلمین بسیار کمتری دارد. آلمانی حدود 89 میلیون نفر متکلم و اسپانیایی حدود 405 میلیون نفر متکلم دارند. آلمانی در مکان یازدهم و اسپانیایی بعد از ماندریان چینی در مکان دوم قرار دارد. یادگیری اسپانیایی راحتتر از آلمانی میباشد. من در کشور اتریش دوران تحصیلاتم رو گذروندم و در اسپانیا هم زندگی کردم. با هر دو زبان هم آشنا هستم. هر کس با توجه به زمینه کاری یا تحصیلی خودش میتونه یادگیری یک زبان رو شروع کنه.

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط sahossein نمایش پست ها
    در خصوص اظهارات دوستان، باید عرض کنم که زبان آلمانی نسبت به اسپانیایی تعداد متکلمین بسیار کمتری دارد. آلمانی حدود 89 میلیون نفر متکلم و اسپانیایی حدود 405 میلیون نفر متکلم دارند. آلمانی در مکان یازدهم و اسپانیایی بعد از ماندریان چینی در مکان دوم قرار دارد. یادگیری اسپانیایی راحتتر از آلمانی میباشد. من در کشور اتریش دوران تحصیلاتم رو گذروندم و در اسپانیا هم زندگی کردم. با هر دو زبان هم آشنا هستم. هر کس با توجه به زمینه کاری یا تحصیلی خودش میتونه یادگیری یک زبان رو شروع کنه.
    دوست عزیزم من بالاتر از سطح پیشرفته در زبان اسپانیایی مسلط هستم ولی با این حال پشیمونم که چرا زبان آلمانی رو جدی نگرفتم.درسته که تعداد متکلمین اسپانیایی فوق العاده زیاده اما کشورهای اسپانیایی زبون واقعآ کشورهای فقیر و سطح پایینی هستند.اسپانیا به عنوان بهترین کشور اسپانیایی زبون(با در نظر گرفتن تمام فاکتورها)به هیچ عنوان نمیتونه با کشوری مثل آلمان رقابت کنه.حالا شما بیاین ببینید که آمریکای جنوبی دیگه چه وضعیتی در مقابل کشورهای آلمانی زبون داره!با تمام این حرف ها کاملاً موافق با جمله ی آخر شما هستم که هرکسی باید با توجه به نیازی که داره یک زبان رو بخونه.
    Por último, y más importante, hay que saber qué es lo que TÚ QUIERES

saludos

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی کشاورزی

دوست عزیز بحث در بلد بودن یا نبودن یک زبان نیست، من فقط نظر دادم و قصدی برای کم ارزش کردن زبانی نبود. آماری که درباره زبان آلمانی داده شد نیز واقعیت است. یادگیری زبان آلمانی نیز به طور حتم می تونه برای صنعتگران سرمایه دار در ایران مناسب باشه، تا بتونند با شرکت های مادر صنعتی در آلمان و قطعه سازان آلمانی که سرآمد هستند، ارتباط برقرار کنند.موفق باشید.

با سلام
    من تقریبا 7 ماه که المانی میخوانم و کتاب studio b1 هستم و کلاس میروم
    ولی تو این مدت صحبت کردنم خیلی ضعیف هست و نمی تونم 4 تا جمله بدون غلط بگم
    میخواستنم بدونم چه طور خودم میتوتنم روان صحبت کنم و فلونسی بالا بیارم
    ممنون

Junior Member omid2000 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ایران33 نمایش پست ها
    با سلام
    من تقریبا 7 ماه که المانی میخوانم و کتاب studio b1 هستم و کلاس میروم
    ولی تو این مدت صحبت کردنم خیلی ضعیف هست و نمی تونم 4 تا جمله بدون غلط بگم
    میخواستنم بدونم چه طور خودم میتوتنم روان صحبت کنم و فلونسی بالا بیارم
    ممنون
    سلام.

تجربه 12 سال تحصیل و سر و کار داشتنم با زبان آلمانی بهم میگه که اتفاق غیر طبیعی ای براتون نیفتاده.

با 7 ماه آلمانی خوندن طبیعتا انتظار زیادی نمیشه داشت. همینطور ولی ادامه بدید مطمینا با گذشت زمان، توانایی تون هم زیاد تر خواهد شد.

برای صحبت کردن به ترتیب اولویت هر سه پیشنهاد زیر رو دارم :

1. خود صحبت کردن. من کتاب دارم از فارسی به آلمانی ترجمه میکنم ولی صحبت کردنم اصلا خوب نیست، چون فقط خوندم و نوشتم و زیاد صحبت نکردم. با دوستانتون قرار بذارید برای دور هم نشستن و صحبت کردن.

2. شنیدن و یا دیدن. فیلم، اخبار، تلویزیون، رادیو، پادکست های اینترنتی و غیره. یه چیز هایی رو اول باید شنیده باشید تا بتونید تکرارشون کنید.

3. دایره لغات. با خوندن متون، هم گرامرتون و هم دایره لغاتتون قوی میشه و میتونید اون ها در صحبت کردن هم به کار ببرید. پادکست های سایت deutsch welle رو در سطح B1 پیشنهاد مبکنم.

Viel Erfolg

Junior Member

سلام دوستان
    همسرم داذه آلمانی میخونه برای کار پیداکردن.studio a1 رو تموم کرده الان a2 رو میخواد شروع کنه ولی کلاس خیلی طول میکشه.حدود 4 ماه ب ای هر سطح.ما هم عجله داریم و زمان محدودی داریم.پیشنهادتون برای سریعتر رسیدن به سطحb1 چیه؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    le-ciel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    American Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط ashegh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    همسرم داذه آلمانی میخونه برای کار پیداکردن.studio a1 رو تموم کرده الان a2 رو میخواد شروع کنه ولی کلاس خیلی طول میکشه.حدود 4 ماه ب ای هر سطح.ما هم عجله داریم و زمان محدودی داریم.پیشنهادتون برای سریعتر رسیدن به سطحb1 چیه؟
    وقت بخیر، فکر میکنم با این شرایط شما بهترین راه، رفتن کلاس فشرده یا فوق فشرده است.
    (پ.ن. لطفا برای هرگونه سوال در مورد کلاس های زبان به بخش خدمات سایت مراجعه کنید.)
    موفق باشید.

Junior Member

بچه ها من برای پذیرش تو دانشگاه نیاز به گرفتن b2 دارام و الان زبان المانیم ضفر فکر می کنید اگه بخوام به همچین سطحی برسم حداقل تو چه زمانی می تونم به اونجا برسم البته می خوام تمام وقت انرزیمو بزارم

Member aghanimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Wirtschaftsinformatik-WWU MÜnster

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezag نمایش پست ها
    بچه ها من برای پذیرش تو دانشگاه نیاز به گرفتن b2 دارام و الان زبان المانیم ضفر فکر می کنید اگه بخوام به همچین سطحی برسم حداقل تو چه زمانی می تونم به اونجا برسم البته می خوام تمام وقت انرزیمو بزارم
    دوست عزیز اگه کارشناسی یا ارشد باشی باb1 میتونی پذیرش بگیری ولی اگه پزشکی باشیB2 لازمه .فقط خواستم قبلش یه توضیحی داده باشم.
    سطح آزمون ب2 یخورده بالاست یعنی باید تسلط خودت رو در اثبات نظرهایی که میدی بهPrüfer نشون بدی.
    حالا بگذریم که بخش Schriftlich خودش کلی کار و زحمت داره. واسه C1/DSH هم همینطوره. ولی بطور میانگین حداقل به نظرم 1سال وقت لازم داری تا به سطح مطلوب واسه امتحان B2 برسی با توجه به اینکه چیزی بلد نیستی

دوستان من حدود 2 سال در اتریش زندگی کردم ولی آلمانیم فول نیست کسی رو می شناسید که من بهش انگلیسی درس بدم اون بهم آلمانی من مدرس انگلیسی ام
    رشته: صنایع غذایی
    تاریخ تحویل مدارک به سفارت : 19 مرداد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)