صفحه 27 از 81 نخستنخست ... 17181920212223242526272829303132333435363777 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 809

موضوع: مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

ApplyAbroad Senior Veteran
    le-ciel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    American Literature

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی

نقل قول نوشته اصلی توسط sunflower2010 نمایش پست ها
    دوستان من حدود 2 سال در اتریش زندگی کردم ولی آلمانیم فول نیست کسی رو می شناسید که من بهش انگلیسی درس بدم اون بهم آلمانی من مدرس انگلیسی ام
    سلام،
    اگه دانشجو هستید میتونید توی بورد دانشگاه متنی با عنوان Tandem Partner بنویسید. و به زبان انگلیسی و آلمانی بنویسید که دنبال پارتنر آلمانی زبانی میگردید،کسی که دنبال یه پارتنر برای تقویت انگلیسی باشه.... این یه روال معمول تو دانشگاه هاست. حتی اگه دانشجو نباشید هم میتونید این رو تو دانشگاه بزنید و مشخصات تماستون رو بدید... یه روش بسیار معموله.
    موفق باشید.

Junior Member

سلام
    من از مهر ماه 92 دارم کتاب studio رو میخونم و تقریبا اخرای خرداد بود که A2 رو تموم کردم من معلم خصوصی گرفته بودم ولی یه مشکلی دارم مکالمه اصلا بلد نیستم و بیشتر رو گرامر وقت گزاشتم خیلی هم نگرانم چون پذیرشم و همون طور که دوستان گفتن به صورت مشروط گرفتم و حالا میخوام B1 رو تو گوته بخونم ولی چون مکالمه بلد نیستم قبولم نمیکنن و میگن از A1 دوباره بشین تو موسسه خودمون بخون ولی من زمانی ندارم راهی که پیشنهاد میدین چی من چیکار کنم واقعا به کمک احتیاج دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط eins نمایش پست ها
    سلام
    من از مهر ماه 92 دارم کتاب studio رو میخونم و تقریبا اخرای خرداد بود که A2 رو تموم کردم من معلم خصوصی گرفته بودم ولی یه مشکلی دارم مکالمه اصلا بلد نیستم و بیشتر رو گرامر وقت گزاشتم خیلی هم نگرانم چون پذیرشم و همون طور که دوستان گفتن به صورت مشروط گرفتم و حالا میخوام B1 رو تو گوته بخونم ولی چون مکالمه بلد نیستم قبولم نمیکنن و میگن از A1 دوباره بشین تو موسسه خودمون بخون ولی من زمانی ندارم راهی که پیشنهاد میدین چی من چیکار کنم واقعا به کمک احتیاج دارم
    خودتون کار کنید! اگه گرامر مشکلی ندارید ب1 را میتونید خودتون هم بخونید.
    کتاب Deutsch als fremd Sprachhe که در کتابخونه انجمن هم هست برای گرامر و لغت خیلی کمکتون میکنه...
    برای مکالمه هم کتاب داستان خیلی خوبه
    در فرصتی مناسب یک سری کتاب در انجمن آپلود خواهم کرد

سلام
    برای یادگیری گرامر آلمانی از پایه و مقدماتی به زبان فارسی و همچنین انگلیسی کدوم کتاب بهتر از بقیه هست؟
    مرسی از راهنماییتون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط yas نمایش پست ها
    سلام
    برای یادگیری گرامر آلمانی از پایه و مقدماتی به زبان فارسی و همچنین انگلیسی کدوم کتاب بهتر از بقیه هست؟
    مرسی از راهنماییتون
    سلام

از کتاب دو جلدی گرامر آلمانی تالیف حسنی مهر میشه به عنوان یه منبع جامع فارسی یاد کرد...
    کتاب essential german grammar هم میون منابع به زبان انگلیسی کتاب خوبی هست... این کتاب رو می تونید از اینجا دانلود بفرمایید.

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی - پست اول خوانده شود

سلام به همه دوستان
    برای ترم تابستان ۲۰۰۵ قصد گرفتن پذیرش دارم . هیچ مدرک زبانی ندارم زبان انگلیسی در سطح ضعیف و آلمانی هم تا b1 در موسسه گوته گذروندم . یک سوال داشتم از دوستان به نظر شما با توجه به زمانی که در اختیار دارم کدام زبان رو میتونم زودتر و بهتر تا سطح پیشرفته ( آلمانی تست داف و انگلیسی ایلس ) بخونم . قصد دارم خودم به صورت حود آموز این کار رو انجام بدم به خاطر هزینه بالایی که گوته داره و بار علمی کمی که داره اصلا به صرفه نیست البته امکانش هست که برای انگلیسی معلم خصوصی بگیرم . در کل شما چه راهنمایی می کنید با توجه به اینکه تا بهمن ماه فرصت دارم یک مدرک زبان بگیرم .

متشکرم

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadya نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    برای ترم تابستان ۲۰۰۵ قصد گرفتن پذیرش دارم . هیچ مدرک زبانی ندارم زبان انگلیسی در سطح ضعیف و آلمانی هم تا b1 در موسسه گوته گذروندم . یک سوال داشتم از دوستان به نظر شما با توجه به زمانی که در اختیار دارم کدام زبان رو میتونم زودتر و بهتر تا سطح پیشرفته ( آلمانی تست داف و انگلیسی ایلس ) بخونم . قصد دارم خودم به صورت حود آموز این کار رو انجام بدم به خاطر هزینه بالایی که گوته داره و بار علمی کمی که داره اصلا به صرفه نیست البته امکانش هست که برای انگلیسی معلم خصوصی بگیرم . در کل شما چه راهنمایی می کنید با توجه به اینکه تا بهمن ماه فرصت دارم یک مدرک زبان بگیرم .

متشکرم
    شما تا بهمن ماه خیلی تلاش کنین میتونین B2 بگیرین، ولی تست داف خیر ! شما در تست داف باید نمره 4 داشته باشید که کار هر کسی نیست
    و با سطح فعلیتون تا بهمن ماه فکر نمی کنم عملی باشه !
    البته نمیخوام نا امیدتون کنم .
    ضمنا تا زمانی که خودتون مطالعه نکنین، کلاس به تنهایی کمکی نمیکنه.
    پیروز باشید.

این حساب کاربری دیگر فعالیتی در این فروم ندارد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دیتابیس آزمون های آلمانی

من A1 می خوام . با هیچ پیش زمینه قبلی، فک می کنید تو یک ماه فشرده بتونم آماده شم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

سلام دوستان
    می خواستم بدونم،زبان آلمانی در شنیدن و صحبت کردن در سطح فرانسه هست؟منظورم این هست که مثل فرانسه اینقدر چیزی که نوشته میشه با چیزی که بیان میشه تفاوت داره؟چون این مسئله، شنیدن رو قاعدتاً سخت میکنه.من لازم دارم که آلمانی یاد بگیرم.ولی خیلی میترسم!چون میگن خیلی سخته!چون من برای یادگیری فرانسه از اونجایی که نوشته با بیان تفاوت داره خیلی سختی کشیدم و خیلی زمان برد.حالا برای آلمانی هم، چنین مسئله ای وجود داره؟من به 6 زبان مسلط هستم و قصد دارم به خاطر نیازی که به یادگیریِ زبان آلمانی دارم به صورت خودآموز شروع به یادگیری کنم.
    برای گرامر بهترین کتاب کدام است؟
    بهترین کتاب برای لغت از سطح A1 تا B2کدام است؟
    واقعآ ممنونم!

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

نقل قول نوشته اصلی توسط Derecho نمایش پست ها
    سلام دوستان
    می خواستم بدونم،زبان آلمانی در شنیدن و صحبت کردن در سطح فرانسه هست؟منظورم این هست که مثل فرانسه اینقدر چیزی که نوشته میشه با چیزی که بیان میشه تفاوت داره؟چون این مسئله، شنیدن رو قاعدتاً سخت میکنه.من لازم دارم که آلمانی یاد بگیرم.ولی خیلی میترسم!چون میگن خیلی سخته!چون من برای یادگیری فرانسه از اونجایی که نوشته با بیان تفاوت داره خیلی سختی کشیدم و خیلی زمان برد.حالا برای آلمانی هم، چنین مسئله ای وجود داره؟من به 6 زبان مسلط هستم و قصد دارم به خاطر نیازی که به یادگیریِ زبان آلمانی دارم به صورت خودآموز شروع به یادگیری کنم.
    برای گرامر بهترین کتاب کدام است؟
    بهترین کتاب برای لغت از سطح A1 تا B2کدام است؟
    واقعآ ممنونم!
    به خاطر داشتن چنین معلوماتی در زبان های مختلف بهتون تبریک میگم.
    من کسی رو ندیدم که از تلفظ زبان آلمانی بناله از نظر بحث تلفظ و این جور چیزا به نظر من جزء زبان های ساده است.البته اگر بخواید خیلی دقیق بشید بحثی دیگه است.
    این بخش از حرفم کاملا نظر شخصیه:بخش شنیداری یه خورده مشکله چون آلمان ها سریع حرف میزنند.و نیازه تا شما زیاد بشنوید و تمرین کنید در مورد زبان فرانسه اطلاعی ندارم تا با این زبان مقایسه کنم البته شما زیاد نگران نشید من کلا شخصا با این بخش شنیداری مشکل دارم
    در بحث قواعد زبان آلمانی یه خورده مشکل هست و اینکه نمی دونم می تونید به صورت خودآموز موفق بشید یا نه.اگر بتونید برید کلاس بهتر است .برای گرامر کتاب زیاد هست:
    Übungsgrammatik für die Grundstufe(Friedrich Clamer, Erhard G. Heilmann),Langenscheidt Grammatik Intensivtrainer,Klipp und klar
    در مورد اینکه کتابی صرفا هدفش آموزش لغت باشه من فکر نمی کنم باشه حداقل از انتشاراتی های معروف من یادم نمیاد دیده باشم.ولی اگر متد یادگیریتون رو Studio dبگذارید تا سطح ب1 یه سری کتاب هست که اومده لغات مشکل رو جدا کرده که البته من توصیه نمی کنم.(لینک آمازون با این تفاوت که در این لینک آلمانی-انگلیسی است من توی ایران آلمانی-فارسیش رو دیدم)
    توصیه می کنم هر لغتی رو که فکر می کنید مشکله خودتون برید دنبالش و معنیش رو پیدا کنید.البته یه راه دیگه بهبود دانش لغات مطالعه کتاب داستان متناسب با سطحتون هست.
    کلا زبان آلمانی زبان سختی هست ولی برای شما که به 6 زبان تسلط دارید و با تکنیک های یادگیری یک زبان جدید کاملا آشنا هستید تا حدودی کارتون راحت تر میشه.
    در مورد کتاب های لغت این نکته رو اصلاح کنم که کتاب های Wortschatz هست و این سبک کتاب ها هم خوبند(مثلا یک نمونه اش لینک)
    موفق باشید
    ویرایش توسط advanced : July 30th, 2014 در ساعت 12:27 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)