صفحه 46 از 81 نخستنخست ... 363738394041424344454647484950515253545556 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 809

موضوع: مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan_messi نمایش پست ها
    درود
    دوستان من میخوام آلمانیو شروع کنم. البته کمی شروع کردم با گرامر مقدماتیش آشنایی پیدا کردم و کلمات ضروری حفظ میکنم .
    تو شهرمون متاسفانه 2تا اموزشگاه کلا هست برای آلمانی که هر2تا هم کتاب studio d تدریس میکنن . که کتاب به روزی نیست اینجور که شنیدم و جایگزینش menschen isj .
    من حدودا 1 سال تا 1 سالو نیم وقت دارم تا ب 2 بگیرم .
    میخواستم ببینم به صورت خودآموز پیش برم یا همین کلاسهای موجود رو برم ؟
    بعد اگه خودآموز خواستم کار کنم متد و روشی اگه بلدید ممنون میشم توضیح بدید .
    کتاب Studio d اونقدر هم که فکر میکنین، بد نیست!
    اون چیزی که بیشتر از همه فاکتورها اهمیت داره، تلاش و پستکار خودتونه. پیشنهاد میکنم، اگر امکان کلاس رفتن را دارید، همون را دنبال کنید.
    ضمن اینکه تو بازه زمانی 18 ماهه، اگه تلاش کنین، به جاهای خوبی میرسین.
    بعدا تا اون موقع خودتون میتونین ارزیابی کنین که کلاس بهتره یا خودآموز.

این حساب کاربری دیگر فعالیتی در این فروم ندارد.

نقل قول نوشته اصلی توسط adrian نمایش پست ها
    کتاب Studio d اونقدر هم که فکر میکنین، بد نیست!
    اون چیزی که بیشتر از همه فاکتورها اهمیت داره، تلاش و پستکار خودتونه. پیشنهاد میکنم، اگر امکان کلاس رفتن را دارید، همون را دنبال کنید.
    ضمن اینکه تو بازه زمانی 18 ماهه، اگه تلاش کنین، به جاهای خوبی میرسین.
    بعدا تا اون موقع خودتون میتونین ارزیابی کنین که کلاس بهتره یا خودآموز.
    سپاس دوست عزیز
    امروز با 2تا اموزشگاهی که گفتم تماس گرفتم . متاسفانه فقط خصوصی دارن اونم هزینه ش بالاست برام .
    حالا سوالی که دارم برا خود آموزی از چه کتاب و چه روشی استفاده کنم ؟

Junior Member turkoghli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering_IAUT

بچه ها منم می خوام شروع کنم به تازگی زبان آلمانی رو شروع کنم به سایت هست deutsch.info/fa می خواستم ببینم این سایت میتونه مفید باشه یا به درد نمی خوره؟؟
    اگه به درد نمی خوره شما چه روشی رو پیشنهاد می کنین؟؟
    ویرایش توسط turkoghli : September 3rd, 2015 در ساعت 09:24 PM

Junior Member

با سلام
    مى خواستم بدونم كتاب german demystified در حد چه لول از زبان آلمانى هست. كسى كه اين كتاب رو كامل بخونه و ياد بگيره تقريبا در چه لول هست؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط turkoghli نمایش پست ها
    بچه ها منم می خوام شروع کنم به تازگی زبان آلمانی رو شروع کنم به سایت هست deutsch.info/fa می خواستم ببینم این سایت میتونه مفید باشه یا به درد نمی خوره؟؟
    اگه به درد نمی خوره شما چه روشی رو پیشنهاد می کنین؟؟
    سلام
    سايتى رو كه معرفى كردى رو نميشناسم اما اگه زبانت انگليسى ميدونى من كتاب german demystified رو بهت معرفى ميكنم كه ميتونى از قسمت كتابخونه دانلودش كنى. حجمش هم كمه دانلود كن يه نگاه بنداز ارزشش رو داره
    موفق باشى

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering/University of Tehran

درود
    من به تازگی یادگیری زبان آلمانی را آغاز کردم. دوستان کسی دیکشنری مناسب آلمانی به انگلیسی (اندرویدی یا ویندوزی) سراع داره؟

سپاس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط esadeq نمایش پست ها
    درود
    من به تازگی یادگیری زبان آلمانی را آغاز کردم. دوستان کسی دیکشنری مناسب آلمانی به انگلیسی (اندرویدی یا ویندوزی) سراع داره؟

سپاس
    بهترین دیکشنری آلمانی به فارسی و بالعکس ‌‌Langenscheidt و PONS است که برای اندروید به راحتی تو اینترنت پیدا میشه.

ضمن عرض سلام خدمت دوستان
    من تازه زبان المانیو شروع کردم..کلاس زبان میرم میخواستم بینم زبون المانی کلا سخته یا اولش سخته بعد راه میفتیم؟ضمنا دوره مقدماتیم
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mas1234567890 نمایش پست ها
    ضمن عرض سلام خدمت دوستان
    من تازه زبان المانیو شروع کردم..کلاس زبان میرم میخواستم بینم زبون المانی کلا سخته یا اولش سخته بعد راه میفتیم؟ضمنا دوره مقدماتیم
    ممنون
    درود

دوست عزیز هرکاری اولش سخته

زبان آلمانی یک زبان جنسیتی هست که جنسیت کلمات با آرتیکل نشون داده میشه؛ آرتیکل کلمه ها در حالت های مختلف گرامری تغییر میکنه.
    با یک مثال توضیح می دم: در آلمانی کلمه Buch وجود نداره و اونچه که معنی "کتاب" می ده "Das Buch" هست؛ این کلمه در حالت Nominativ (فاعل) همون Das Buch خواهد بود اما درحالت Dativ ( تقریبا متمم فارسی) به "Dem Buch" تبدیل میشه.
    جنسیتی بودن زبان آلمانی تقریبا یک مورد جدید برای ما هست چون نه در فارسی و نه در انگلیسی با اون روبرو نبودیم؛ این جدید بودن گرامر باعث سخت شدن این زبان شده.
    شما تا اتمام دوره A1 با قواعد جدیدی و تقریبا سختی آشنا می شید که در ادامه و ترم های بالاتر اونها تکرار میشوند؛این تکرار باعث جا افتادن و ساده شدن مسایل قبلی خواهد شد.
    این که شما در ابتدای کار با قواعد مشکل داشته باشی تقریبا متداول هست. به مرور زمان این مشکی برطرف خواهد شد و دیگر سخت نخواهد بود.

پ.ن : من هرگز نگفتم آسان خواهد شد.

موفق باشید
    اگه ندونی کجا می خوای بری چه فرقی می کنه از چه راهی بری؟؟؟؟
    بعدش از مسیر لذت ببر

Junior Member

سلام ... من یه سوال داشتم تا سطح A2 با متد menschen در کلاس های عمومی خوندم الان میخوام B1 شروع کنم البته به صورت خصوصی ..

آِیا در این سطح کلاس عمومی بهتره با خصوصی؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)