صفحه 47 از 81 نخستنخست ... 373839404142434445464748495051525354555657 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 809

موضوع: مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

دوستان من آلمانی در سطح A2/1 هستم و انگلیسی هم در سطح متوسط و باید هر در رو پیش ببرم ولی این کار یکم برام مشکله هم زمان هر دو رو خوندن !
    اگر دوستان تجربه ی این چنینی داشتن ممنون میشم بهم راهکار بدن...
    Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط Deutschlanddd نمایش پست ها
    دوستان من آلمانی در سطح A2/1 هستم و انگلیسی هم در سطح متوسط و باید هر در رو پیش ببرم ولی این کار یکم برام مشکله هم زمان هر دو رو خوندن !
    اگر دوستان تجربه ی این چنینی داشتن ممنون میشم بهم راهکار بدن...
    برای کدام زبان در حال کلاس رفتن هستین؟

Junior Member

دوستان من در مورد زبان المانی کاملا مبتدی هستم در شهری که زندگی می کنم کلاسی برای این زبان وجود نداره باید با خوداموز شروع کنم و بعد از اینکه کمی راه افتادم بتونم بعد از یاد گیری اصول اولیه از منابع مختلف استفاده کنم شما چه منبعی رو برای من توصیه می کنید تا بتونم اصول اولیه رو یاد بگیرم و کمی راه بیافتم

درود
    دوستان من هنوز تو انتخاب کتاب برا خودآموزی موندم .
    هرکی یه چیز میگه .
    دیگه دارم تصمیم میگیریم از کتاب منشن بخونم . با کمک یه سری منابع فارسی دیگه .
    متاسفانه کلاس نیافتم . مجبورم حداقل تا A1 خود اموز بخونم .

ممنون میشم بازم کمکم کنید .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Uni. of Twente

دوستان اگه امکان داره یه کلاس به جز گوته معرفی کنید!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdad909 نمایش پست ها
    دوستان اگه امکان داره یه کلاس به جز گوته معرفی کنید!
    ÖKF و آریان صدر هم هست

Junior Member

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و سوالی داشتم که میخواستم راهنماییم کنید
    من لیسانسمو گرفتم و دارم دفترچه خدمتم رو پست میکنم که تا برم حدودا 6 ماهی وقت دارم بعد از اونم تو شیراز دوره خدمت رو میگذرونم که شهر خودمه و میتونم بعد از ظهر ها برم کلاس زبان المانی و اما سوال من اینکه من میخوام بعد از خدمت برا دانشگاه اتریش یا المان در مقطع مستر اقدام کنم بنابراین میخوام مدرک testdaf المانی رو بگبرم و همچنین ایلتس 7 تو این چند سال کلاس زبان انگلیسی زیاد رفتم و معلومات خوبی دارم و میدونم میتونم ایلتس 6.5 یا 7 رو بگیرم با کمی تمرین و تازه میخوام زبان المانی رو از صفر شروع کنم که تا پایان خدمتم بتونم تسلط کافی پیدا کنم بنظر شما رفتن همزمان به کلاس های امادگی ایلتس و زبان المانی کار رو مشکل میکنه و یا باید فقط به یکی از این دو زبان در یک برهه زمانی توجه کنم با توجه به اینکه اعتبار ایلتس 2 سال هست الان نمیتونم برم مدرکشو بگیرم چون تا پایان خدمت و اقدام برای اپلای منقضی میشه . راهنمایی شما برای شرایط من چیه ؟ ممنون میشم کمکم کنید و تجربیاتتون رو با من به اشتراک بزارید با تشکر

Member Stifler آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

درود دوستان. تازه شروع کردم با کتاب منشن A1.1 . پشت کتاب به ترتیب اینجوری نوشته :

A1.1
    A1.2
    A2.1
    A2.2
    B1.1
    B1.2

هر ترم 16 جلسه ی 90 دقیقه ای هستش ، به نظرتون برای هر سطح(A1.1 ) چند ترم باید رفت ؟ یا با 16 جلسه میشه یه سطح رو تموم کرد ؟

دیکشنری چی پیشنهاد میدید برای شروع ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedhssn نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و سوالی داشتم که میخواستم راهنماییم کنید
    من لیسانسمو گرفتم و دارم دفترچه خدمتم رو پست میکنم که تا برم حدودا 6 ماهی وقت دارم بعد از اونم تو شیراز دوره خدمت رو میگذرونم که شهر خودمه و میتونم بعد از ظهر ها برم کلاس زبان المانی و اما سوال من اینکه من میخوام بعد از خدمت برا دانشگاه اتریش یا المان در مقطع مستر اقدام کنم بنابراین میخوام مدرک testdaf المانی رو بگبرم و همچنین ایلتس 7 تو این چند سال کلاس زبان انگلیسی زیاد رفتم و معلومات خوبی دارم و میدونم میتونم ایلتس 6.5 یا 7 رو بگیرم با کمی تمرین و تازه میخوام زبان المانی رو از صفر شروع کنم که تا پایان خدمتم بتونم تسلط کافی پیدا کنم بنظر شما رفتن همزمان به کلاس های امادگی ایلتس و زبان المانی کار رو مشکل میکنه و یا باید فقط به یکی از این دو زبان در یک برهه زمانی توجه کنم با توجه به اینکه اعتبار ایلتس 2 سال هست الان نمیتونم برم مدرکشو بگیرم چون تا پایان خدمت و اقدام برای اپلای منقضی میشه . راهنمایی شما برای شرایط من چیه ؟ ممنون میشم کمکم کنید و تجربیاتتون رو با من به اشتراک بزارید با تشکر
    ببینید اگر میخوایید به زبان آلمانی اپلای کنید و تحصیل کنید کلا سراغ انگلیسی نرید! آلمانی زبونیه که باید روش واقعا وقت بگذاری و بر خلاف چیزی که مردم فکر میکنن، شبیه انگلیسی نیست.
    اما اگر هر دو رو میخوای (هم آیلتس هم مدرک آلمانی) من تجربه خودم رو میگم، به نظر من با هم یاد نگیرید. اگر انگلیسی بلدی و مطمئنی انگلیسیت در سطح بالائیه، اول آیلتس بگیر و بعدش برو آلمانی فشرده بخون. هرچند آیلتس گرفتن هم کار راحتی نیست و حتی اگه خوب بلد باشی چندین ماه تمرین میخواد. کلا بستگی داره به اینکه قصد دارید به چه زبونی تحصیل کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Babk نمایش پست ها
    ببینید اگر میخوایید به زبان آلمانی اپلای کنید و تحصیل کنید کلا سراغ انگلیسی نرید! آلمانی زبونیه که باید روش واقعا وقت بگذاری و بر خلاف چیزی که مردم فکر میکنن، شبیه انگلیسی نیست.
    اما اگر هر دو رو میخوای (هم آیلتس هم مدرک آلمانی) من تجربه خودم رو میگم، به نظر من با هم یاد نگیرید. اگر انگلیسی بلدی و مطمئنی انگلیسیت در سطح بالائیه، اول آیلتس بگیر و بعدش برو آلمانی فشرده بخون. هرچند آیلتس گرفتن هم کار راحتی نیست و حتی اگه خوب بلد باشی چندین ماه تمرین میخواد. کلا بستگی داره به اینکه قصد دارید به چه زبونی تحصیل کنید.
    سلام
    من ميخام واسه ادامه تحصيل برم اتريش بهم گفتن مقطع بيسانس به زبان المان و فوق و دكتري انگليسي هست و آلماني ك هيچ انگليسي هم هيچ نه يكم بالاي هيچ 😊 بلدم ميخاستم فشرده هم برم كلاس المان و هم زبان و ياد بگيرم اما ديگه وقت واسه خوندن هردوش پيدا نميكنم حدود ٨ ماه وقت دارم راهنماييم كنيد و اينكه ميخام الماني فوق فشرده ببخونم ك هر ترم در شيراز مساوي سه هفته هست و تا b١ بخونم ميخام b١ در چه حده ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)