صفحه 49 از 81 نخستنخست ... 394041424344454647484950515253545556575859 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 809

موضوع: مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

سلام من حدود دو سال و نیم وقت دارم تا به سطح b2 برسم بنظرتون از امسال شروع کنم یا بذارم برای سال بعد و اینکه تو کتابای آموزش آلمانی کتاب menschen بهتره یا studio d؟؟
    وقت کمی نیست.اما زبان رو هرچه بیشتر و قدیمی تر شروع کنید به خوندنش تو ذهن راحت تر میشینه.زبان خوندنتونو عقب نندازید و شروع کنید.مطمئنا نمره خوبی در دو سه سال آینده خواهید گرفت با پایه قوی تر.
    موفق باشید

سلام دوستان

با توجه به اینکه در حالحاضر امکان شرکت در کلاس رو ندارم میخواستم تا سطح Α1,2 خودم مطالعه کنم ودر امتحانشدر گوته شرکت کنم و بعد از اون برای سطوح Β به کلاس برم

بنظرتون کدوم کتاب همراه باسی دی میتونه کمکم کنه ومنو بخوبی راه بندازه ....

ممنون
    استارت زبان زدن مخصوصا آلمانی آسون نیست.باید وقت زیادی بزارید.فهم بعضی گرامر ها واقعا سخته.
    با کتابای منشن شروع کنید و درصورت عدم فهم یک گرامر از کتابای دستور زبان آلمانی به زبان فارسی استفاده کنید. بعضی گرامر ها باید توضیح داده شه و شما شیرفهم بشید.

موفق باشید

سلام دوستان
    من درسم 2 سال دیگه تموم میشه یعنی ترم بهار سال 96 میشه ترم اخرم
    میخواستم بپرسم تو این دو سال به چه سطحی میشه رسید و از چه روشی منظورم کلاس رفتن یا self study هست؟
    و یه سوال دیگه اینکه تو این دو سال میشه به سطحی رسید که امتحان TESTDAF داد و قبول شد؟
    ممنون
    سلام

دو سال تایم خوبی هست که بسته به پشتکارتون به مقطع مورد نظرتون برسید حتی TestDaf
    بازم تاکید میکنم بستگی به پشتکار شخص شما و امکانات شهرتون مثل کلاس زبان یا حتی یکی دو پارتنر برای هم صحبتی داره

با سلام،
    دوستان من الان 3 سال وقت دارم که زبان آلمانی رو یاد بگیرم.
    می خواستم اگه بشه یه راهنمایی بکنین که من از کجا باید شروع کنم سطح ربان انگلیسیم خوبه در حد advance و الان 3 ترمم مونده که زبان انگلیسی تموم کنم.
    بیشتر دوست دارم به صورت خودخوان یاد بگیرم ،با توجه به اینکه من تقریبا زمان زیادی دارم الان باید من دقیقا چیکار بکنم؟؟؟؟
    زبان خوندنتونو شروع کنید.زبانو خودخوانی نکنید ترجیحا.زبان را باید تو حرف زدن و بکار بردن گرامر ها و کلمات یاد گرفت.شما تا از گرامر ها و کلمات استفاده نکنید در ذهنتون نمیشینه.سعی کنید کلاس برید.
    موفق باشید

سلام من به یادگیری زبان المانی خیلی علاقه مندم و کتاب studiod a1 رو دارم میخواستم بدونم میشه بدون رفتن به کلاس این کتاب رو خودم بخونم؟
    درضمن من پونزده سالمه خواهشا راهنماییم کنید.ممنون
    کار غیر ممکن نیست.اما همونطور اگر جوابای بالایی که به دوستانتون دادم خونده باشید تاکید کردم خودخوانی زبان کار خوبی نیست.

زبانو خودخوانی نکنید ترجیحا.زبان را باید تو حرف زدن و بکار بردن گرامر ها و کلمات یاد گرفت.شما تا از گرامر ها و کلمات استفاده نکنید در ذهنتون نمیشینه.سعی کنید کلاس برید.
    موفق باشید
    شما هم موفق باشید دوست عزیز

سلام زبان آلمانی تو چه مدت میشه یاد گرفت؟
    زبان آلمانی سطوح زیادی بر اساس سطح مشترک اوپایی داره.شما باید معلوم کنید هدفتون کدوم سطحه.اما معمولا سطح معقول B1 هست که ظرف حدود یک سال میتونید بهش دست پیدا کنید.

Junior Member honeybee1370 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture

سلام زبان آلمانی تو چه مدت میشه یاد گرفت؟
    فکر میکنم اگه خوب و منظم کسی بخونه با پشتکار حدود 8 ماه هم بشه به سطح B1 رسید

سلام و عرض ادب
    میخواستم بدونم برای آماده شدن برای امتحان Lesen سطح B1 چه کتاب هایی رو پیشنهاد میکنید بخونیم و تمرین کنیم ؟

Junior Member

فرق کتاب menschen و shritte چیه ؟ کدوم بهتره ؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Bauingenieurwesen

نقل قول نوشته اصلی توسط kingzegon نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب
    میخواستم بدونم برای آماده شدن برای امتحان Lesen سطح B1 چه کتاب هایی رو پیشنهاد میکنید بخونیم و تمرین کنیم ؟
    اگه در ایران هستین مجموعه سوالات موسسه گوته و اه خارج از ایران کتاب های وکب لانگن شایت
    Zertifikat B1
    Um etwas zu tun, muss man es sehr lieben. Um etwas sehr zu lieben, muss man bis zur Verrücktheit daran glauben.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)