صفحه 52 از 81 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 809

موضوع: مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

Junior Member arash201 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

البته اینم بگم که حتما باید یه اطلاعاتی از تلفظ حروف داشته باشین و بهترین چیز برای شنیدن تلفظ دیکشنری انگلیسی به آلمانی و برعکس هست که با سرچ در سایت های اینترنتی با گوشی اندروید خود میتونید دانلود کنید. منم رایگان با گوشی دانلود کردم. اینم بگم که برای یادگیری آلمانی اگه بیس انگلیسی داشته باشین تو خوندن این دوتا کتاب به هیچ مشکلی نمیخورید.

نقل قول نوشته اصلی توسط amirabs نمایش پست ها
    سلام
    دوستان سطح زبان بی 1 یا بی 2 چقدر طول میکشه به سال میکشه یا نه ؟؟؟؟
    با توجه به اینکه من کنکوری 95 هستم و باید برای آزمون اماده بشم ایا میتونم کنار تحصیلم زبان اموزش بگیرم یا باید تموم بشه درسم تا بتون فشرده زبان المانی رو برای ازمون بی 1 یا بی 2 یاد بگیرم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ممنون میشم جواب بدین
    باتوجه به اطلاعات موجود یادگیری زبان بی۲ حداقل ۲ سال طول میکشه.

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

من به عنوان کسی که یه سری کتاب خونده برای المانی (moment mal، studio dA1, studio dA2، Studio B1 و چند تا کتاب دیگه که الان خاطرم نیست)، پیشنهادم اینه، که همین Studio dA1 رو بگیرین، از اول شروع کنین. پایه سوالای سوالای امتحان همین سری کتابه. کنارش (مثلا وقتی دو سوم این کتابو میخونین، میشه هشت درس) برین از موسسه گوته تو یخچال، نمونه سوال امتحان A1 رو بگیرین. بعد بشینین هر از گاهی دو تا سوالشو حل کنین، مطمئن باشین بالا 88 میشین اگه این کتاب و نمونه سوال رو بخونین. زبانتونم واقعا قوی میشه. نمونه سوالاش واقعا کاربردی و زیباست. بعد برای A2 و B1 هم همین کارو انجام بدین. اگه کنار اینا، تو کلاستون یه نفرو پیدا کنین که باهاش روزی یه ربع همین نمونه سوال گوته رو کار کنین، دیگه عالی میشه. این روش تو نمره خوب گرفتنم واقعا موثر بود.
    موفق باشید دوستان

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistrymaste نمایش پست ها
    من به عنوان کسی که یه سری کتاب خونده برای المانی (moment mal، studio dA1, studio dA2، Studio B1 و چند تا کتاب دیگه که الان خاطرم نیست)، پیشنهادم اینه، که همین Studio dA1 رو بگیرین، از اول شروع کنین. پایه سوالای سوالای امتحان همین سری کتابه. کنارش (مثلا وقتی دو سوم این کتابو میخونین، میشه هشت درس) برین از موسسه گوته تو یخچال، نمونه سوال امتحان A1 رو بگیرین. بعد بشینین هر از گاهی دو تا سوالشو حل کنین، مطمئن باشین بالا 88 میشین اگه این کتاب و نمونه سوال رو بخونین. زبانتونم واقعا قوی میشه. نمونه سوالاش واقعا کاربردی و زیباست. بعد برای A2 و B1 هم همین کارو انجام بدین. اگه کنار اینا، تو کلاستون یه نفرو پیدا کنین که باهاش روزی یه ربع همین نمونه سوال گوته رو کار کنین، دیگه عالی میشه. این روش تو نمره خوب گرفتنم واقعا موثر بود.
    موفق باشید دوستان
    من تا حالا کتاب Studio dA1 رو نگرفتم ولی برای یادگیریش میگن نیاز به معلم هست مخصوصا برای کسی که کلا هیچی نمیدونه. بازم اگه اشتباه میکنم راهنماییم کنید چون من با توجه به پست قبیلی که گذاشتم تازه شروع کردم به خوندن اون کتابا.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط arash201 نمایش پست ها
    من تا حالا کتاب Studio dA1 رو نگرفتم ولی برای یادگیریش میگن نیاز به معلم هست مخصوصا برای کسی که کلا هیچی نمیدونه. بازم اگه اشتباه میکنم راهنماییم کنید چون من با توجه به پست قبیلی که گذاشتم تازه شروع کردم به خوندن اون کتابا.
    دوست عزیزم،
    به عنوان کسی که مکانیک کوانتوم رو خودش تنهایی و بدون استاد خونده دارم خدمتتون عرض میکنم که برای شروع المانی بهتره کلاس برین! نمیگم تا ابد با کلاس پیش برین، اما بهتره با کلاس رفتن شروع کنین، المانی بسیار جذاب و زیباست و در عین حال بسیار منطقی و باقائده و در عین حال خیلی بی قائده! اینی که میگم نتیجه سالها زبان خوندنمه! فکر نکنین چون انگلیسی بلدین آلمانی رو هم یاد میگیرین. انگلیسی هیچ کمکی به آلمانی یاد گرفتن نمیکنه. آلمانی به شدت گرامرش پیچیده است. یعنی اوایلش ساده است اما اگه همونو خوب یاد نگیرین یکم جلوتر برین حسابی مایوس میشین. برای همین پیشنهاد میکنم همین کتاب اشتودیو رو کلاس برنی. کنارشم، بعد از خوندن نصف کتاب بشینین خودتون بنویسین برا ی خودتون و بدین براتون تصحیح کنن. تازه وقتی B1 گرفتین و تشریف بردین المان متوجه میشین تازه آلمانی بلد نیستین! برای همین پیشنهادم اینه که برای اینکه این راهو با پشتکار و علاقه پیش برین، اوایل مثلا دو ترم برین کلاس زبان. بعد اگه مایل بودین خودتون مطالعه میکنین.
    پاسخ سوالتون: این کتابو میشه آدم خودشم بخونه! ولی خیلی فرق داره وقتی میرین کلاس، و وقتی خودتون دو درسو تنهایی بخونین و بعدش کلاس شروع بشه، متوجه میشین که عملا با self-study هیچی متوجه نشدین!
    موفق باشید

سلام شما حرف r چجوری تلفظ می کنید ق می گید یا همون ر ؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط katayoun222 نمایش پست ها
    سلام شما حرف r چجوری تلفظ می کنید ق می گید یا همون ر ؟
    دوست عزیزم،
    نه ر میگیم و نه ق! مابین این دو تا! نمیدونم چطوری بنویسم! یه جوری تلفظ کنین انگار که اصلا ر وجود نداره، از طرفی باید مابین ر و ق تلفظ بشه! مثلا: stark: تلفظش میشه Shtak اما باید ر رو شبیه ق بگین! (فیلم the lives of others یا the pianist رو ببینین کمک میکنه به تلفظ صحیح)
    باید فیلم آلمانی ببینین، یا ترانه های آلمانی گوش کنین (تو همون کتابای studio زیاد پیدا میشه) تا دستتون بیاد تلفظش چطوریه.
    موفق باشید

سلام.
    دوستان کجا میتونم لیست افعال بی قاعده یا با قاعده رو دان کنم؟ممنون

Member aidin1840 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مترجمی زبان انگلیسی پیام نور دماوند

نقل قول نوشته اصلی توسط SadeghiSarah نمایش پست ها
    سلام.
    دوستان کجا میتونم لیست افعال بی قاعده یا با قاعده رو دان کنم؟ممنون
    سلام
    خدمت شما
    http://s7.picofile.com/file/82349228...erben.pdf.html
    به خويشتن اعتماد كن، آنگاه راه زندگي را خواهي يافت.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Backstreetboy نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    اگر تا سطح B1 آلمانی بلد باشیم، میتونیم تو آزمون TESTDaf شرکت کنیم و نمره قابل قبولی کسب کنیم؟

ممنون و ارادتمند
    اصلاً فکرشو نکن. حداقل نمرش که 3 است معادل B2 است.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)