صفحه 53 از 81 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 809

موضوع: مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi95 نمایش پست ها
    باسلام دوستان
    بنده تا سطح A2 از روی کتاب Menschen A2.2 خوندم
    میخاستم دوباره گرامر های تدریس شده رو توی همین سطح باتمرین مرور کنم
    دنبال یک کتاب میگردم که فقط تمرین گرامری داشته باشه.
    لطفا چند کتاب معرفی کنید
    ممنون
    deutsche Sprachlehr fur auslander

Junior Member

سلام دوستان
    برای یادگیری زبان المانی - کسی که حتی الفبای المانی رو بلد نیست - چه کتابی رو معرفی میکنید؟
    و اینکه کدام کتابها به روزتر هستند
    لطفا دوستان باتجربه که سطح حداقل B1 را دارند جواب بدند.
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kiumarth نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای یادگیری زبان المانی - کسی که حتی الفبای المانی رو بلد نیست - چه کتابی رو معرفی میکنید؟
    و اینکه کدام کتابها به روزتر هستند
    لطفا دوستان باتجربه که سطح حداقل B1 را دارند جواب بدند.
    با تشکر
    كتاب menschen براي شروع خيلي خوبه studio هم كتاب خوبيه ولي سنگينتره و خيلي جدي يهو وارد گرامر ميشه.

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

من زبان انگلیسی در سطح B2 بلدم(آیلتس 6.5).به نظرتون از بعد عید می تونم آلمانی و تا سپتامبر(شهریور) به سطح B1 برسونم؟یادگیری آلمانی تداخلی با دانش انگلیسیم نداره؟دانشگاههایی که می خوام برم به زبان انگلیسی ولی آلمانی هم تو شهر نیازه.
    با کلاس شروع کنم بهتره؟گوته که تا 2 ماه بعد پر...کجا را در تهران پشنهاد می کنید؟تو خصوصی بگین ممنون میشم.

Junior Member

کسی آموزشگاه خوب زبان آلمانی تو کرج میشناسه که معرفی کنه؟
    من می خوام قبلا با نرم افزار و کمی هم پادکست های دویچه وله کار کردم. ولی به صورت منسجم میخوام کلاس برم و یا حتی مدرس به صورت خصوصی پیدا کنم. به این که هر روز از کرج برم تهارن عادت دارم ولی با توجه به این که زمان رو از دست می دم ترجیح میدم آموزشگاه زبانم کرج باشه. فکر میکنم اسامی اموزشگاهها رو نشه تو سایت اورد بنابراین ممنون میشم اگه جایی یا کسی رو میشناسین تو خصوصی برای من ارسال کنین. ممنون

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

یک آموزشگاه زبان آلمانی می گه با کلاسهای فوق فشرده 5 روز در هفته و روزی 5 ساعت در عرض 4 ماه به سطح B1 می رسونه.به نظر شما این موضوع درسته و امکان پذیر؟آیا این زبان نهادینه میشه؟میشه راحت با این شرایط مدرک B1 را گرفت؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software engginering

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    یک آموزشگاه زبان آلمانی می گه با کلاسهای فوق فشرده 5 روز در هفته و روزی 5 ساعت در عرض 4 ماه به سطح B1 می رسونه.به نظر شما این موضوع درسته و امکان پذیر؟آیا این زبان نهادینه میشه؟میشه راحت با این شرایط مدرک B1 را گرفت؟
    خب ١٠٠٪ اونا مطالب رو میگن ولی مهم اینە کە شما مطلب رو بگیری
    این حجم از اطلاعات در عرض ٤ ماه یادگیریش کار هر کسی نیست
    در کل اگە عجلە ندارید نکنید این کارو
    بهتون فشار میاد ، زدە میشید ، یهو ولش میکنید کلا
    اشتباهی کە من خودم کردم
    الان ٣ ماهە آلمانی رو گذاشتم تو طاقچە

Junior Member Ni1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Tj Uni

سلام دوستان کسی هست که آلمانی رو به صورت self study یاد گرفته باشه؟ من میخوام این کار رو بکنم. ممنون میشم دوستانی که تجربه مشابه دارن راهنمایی کنن راجع به منابع و شیوه ای که به کار بردن. با تشکر.
    نسبت سطح بال زنبور به بدن او بسیار کم است. با توجه به قوانین آیرودینامیک، پرواز ممکن نیست اما زنبور این را نمیداند و پرواز میکند . . .
    Hope is the only thing stronger than fear

از پاسخگویی به پیامهای خصوصی معذور نیستم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    western philosophy

نقل قول نوشته اصلی توسط Ni1 نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی هست که آلمانی رو به صورت self study یاد گرفته باشه؟ من میخوام این کار رو بکنم. ممنون میشم دوستانی که تجربه مشابه دارن راهنمایی کنن راجع به منابع و شیوه ای که به کار بردن. با تشکر.

سلام، من اینکارو یکی دو سال پیش انجام دادم و خیلی هم خوب پیش رفتم و از همه دوستانم که همزمان با من کلاس میرفتند جلوتر افتادم. تا حدود B1 پیش رفتم ولی به دلایلی بعد از 6-7ماه متوقف شد... الان قصد دارم دوباره شروع کنم و باز هم به همان روش خودخوان.

Junior Member Ni1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Tj Uni

نقل قول نوشته اصلی توسط owl007 نمایش پست ها
    سلام، من اینکارو یکی دو سال پیش انجام دادم و خیلی هم خوب پیش رفتم و از همه دوستانم که همزمان با من کلاس میرفتند جلوتر افتادم. تا حدود B1 پیش رفتم ولی به دلایلی بعد از 6-7ماه متوقف شد... الان قصد دارم دوباره شروع کنم و باز هم به همان روش خودخوان.
    ممنون از پاسخگویی
    اگه براتون مقدوره ممنون میشم یه توضیح جامع راجع به روشی که استفاده کردین و منابع بدین تا من و بقیه دوستان استفاده کنیم. من انگلیسی رو خودخوان تا سطح خیلی خوب(تافل 100) یاد گرفتم و الان هم میخوام همین کار رو با آلمانی کنم. من هیچ چیزی الان نمیدونم راجع به آلمانی پس لطفا از پایه توضیح بدین روش کار رو.
    با تشکر فراوان
    نسبت سطح بال زنبور به بدن او بسیار کم است. با توجه به قوانین آیرودینامیک، پرواز ممکن نیست اما زنبور این را نمیداند و پرواز میکند . . .
    Hope is the only thing stronger than fear

از پاسخگویی به پیامهای خصوصی معذور نیستم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)