صفحه 54 از 81 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 809

موضوع: مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    petroleum engineering

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

سلام دوستان امیدوارم روزگارتون خوش باشه ...به این تایپیک اومدم که یه پیشنهاد برای یادگیری زبان المانی بدم فقط فقط به دلیل اینکه یکی دو روز از عضو شدنم بیشتر نمیگذره اما ایجا اینقدر همکاری بدون چشم داشت و از روی انسان دوستی دیدم که دوس دارم اگه بتونم منم یه قدمی بردارم و تو این جور حرکتا سهیم باشم ....

اول از تجربه خودم بگم : دوستان متد نصرت معجزه میکنه ..از زمانی که تصمیم گرفتم پذیرش برای اتریش بگیرم ...شروع به کار کردن با این متد کردم صفر صفر صفر بودم ولی با گذشتن چند درس در همون سطح به راحتی میتونم با لهجه صحبت کنم و بفهمم ....باور کنید جوری را میوفتید که خودتونم باورتون نمیشه ...
    از هر نظر به صرفه هستش یک هر درس بیست تا سی مین بیشتر نیست و توی خونه هستید و نیازی به رفت و امد نیست
    با هر سطح هوش و اطلاعاتی که هستید از پسش بر میاید....
    قیمت سی دی کتابش حدود بیست تومنه ...برای رایتینگ هم الان متد های نصرت کتابم داره و کتابش رو میتونید مطالعه کنید و تمیرین کنید ...

من قبل از این هم برای انگلیسی از این متد استفاده میکردم و زمانی ارزشش رو فهمیدم که شروع به کار با کانادایی ها در دکل های نفتی کردم ..کلاسای ترمی و خصوصی اصلا به دردم نخورد و اصلا نتوستم از بازدهیشون توی شرایط استفاده کنم و نمیدونم چرا توی شرایط که قرار میگیرید انگار همه چیز یادتون میره اما از جملات و ساختارایی که تو این متد یاد گرفته بودم به راحتی تونستم استفاده کنم و یه جورایی کارم رو راه بندازم ......حتی به یکی از دوستام که نوبت سفارت داشت و کلی تلاش کرده بود یکم المانی یاد بگیره و نتونسته بود پیشنهاد دادم و تو چند روز در حد احوال پرسی راه افتاد و از پس مصاحبش هم بر اومد ...................

این معضل خیلی بزرگیه به هر حال من انگیلیسی و المانیش رو تست کردم و بهتون قول میدم با اتمام 90 درسش درصد خیلی بالایی از کاراتون تو شرایط واقعی و محیط رو به راحتی انجام میدید توجه کنید گفتم توی محیط !!!!! چون خیلی فرق میکنه از دوستانی که انگلیس و المان هستن بپرسید حتما به این موضوع اشاره میکنن ..خیلی ها هم رفتن و زبانشون قوی بوده ولی توی محیط به اصطلاح هنگ کردن و متوجه شدن زبان کلاسی رو خوب بلدن یا اعتماد به نفس صحبت کردن رو ندارن !!!!!!!!!!!

نه تنها انگلیسی و المانی ...خودم به شخصه هر کشوری بخوام برم با این متد دیگه نگرانی ندارم ...روسی و فرانسه و ایتالیاییش رو هم تو فروشگاه هادیدم ولی باید گسترده تر از این باشه صد در صد زبان های دیگه رو هم داره....

نکته دوم مختص افرادی که به المانی نیاز دارن ..

کلیپای اموزشی دکتر فرهمند رو از یوتیوب دانلود کنید من استفاده نکردم ولی تو برنامه هام هستش شنیدم از خیلی از کلاسای خسته کننده با هزینه های سنگین هم کاربردی تره و کاملا جوابگو هستش ....
    دوستانی که استفاده کردن شدیدا راضی بودن....
    و در اخر کسی که میخواد برای کشورای خارجی اقدام کنه حداقل باید این نیم ساعت ها رو زمان بذاره و رو زبانش کار کنه........

موفق باشید
    ادمینای محترم لطفا پاک نکنید این پست رو من فونت فارسی رو ندارم و با مصیبت این مطالب رو تایپ کردم اگه مطلب مربوط به این تایپیک نیست و جای خاصی داره لینک بدید اونجا کپی میکنم ....دمتون گرم
    ویرایش توسط amirfarokh : March 27th, 2016 در ساعت 12:15 AM دلیل: تصحیح متن

Junior Member

سلام
    ببخشید اگر سوالم را در جای مناسب نمیپرسم
    من قصد دارم برای دکترای علوم انسانی اقدام کنم
    ایلتس 7 دارم ولی دارم تلاش میکنم ارتقاش بدم
    آیا یادگیری زبان دوم (ترجیحا المانی) در تسریع پذیرش من تاثیر داره؟ ممکنه به خاطر تسلط به دو زبان بتونم نظر استاد را بیشتر جلب کنم یا نه؟
    خیلی ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط delnavaz نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید اگر سوالم را در جای مناسب نمیپرسم
    من قصد دارم برای دکترای علوم انسانی اقدام کنم
    ایلتس 7 دارم ولی دارم تلاش میکنم ارتقاش بدم
    آیا یادگیری زبان دوم (ترجیحا المانی) در تسریع پذیرش من تاثیر داره؟ ممکنه به خاطر تسلط به دو زبان بتونم نظر استاد را بیشتر جلب کنم یا نه؟
    خیلی ممنون
    اگر زمان دارید چراکه نه!حتمن تاثیر داره.چه رشته ای هستین که آلمانی رو انتخاب کردید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of science in chemical engineering Arak university

سلام دوستان شما بین موسسه کیهان و آریان صدر کدوم رو پیشنهاد می کنید؟ اگر موسسه بهتری میشناسید معرفی کنید ممنون میشم. من از دانشگاه انگلیسی زبان پذیرش گرفتم میخوام آلمانیو تا حد مطلوب تو 5 ماه و با کیفیت یاد بگیرم و بعدا تو خود آلمان ادامه بدم. ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

Junior Member Ped2man آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ELECTRICAL POWER engineer

سلام دوستان بنده تازه یک ترمه که المانی شروع کردم با کتاب شقته Schritte ،خواستم بدونم شقته بهتره یا اشتودیو یا منشن؟؟؟
    لطفا زود جواب بنده بدید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering - Azad Uni

دوستان یادگیری هر دو زبان، انگلیسی و آلمانی فوق العاده است
    سرعت یادگیری در زبان دوم خیلی بیشتر از اول است.
    البته علاقه هم بسیار موثره.

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط Ped2man نمایش پست ها
    سلام دوستان بنده تازه یک ترمه که المانی شروع کردم با کتاب شقته Schritte ،خواستم بدونم شقته بهتره یا اشتودیو یا منشن؟؟؟
    لطفا زود جواب بنده بدید
    Schritte به نظر من برای شروع بهتره.

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط with_aramesh نمایش پست ها
    دوستان یادگیری هر دو زبان، انگلیسی و آلمانی فوق العاده است
    سرعت یادگیری در زبان دوم خیلی بیشتر از اول است.
    البته علاقه هم بسیار موثره.
    درک ِ هر دو زبان رو هم قوی تر میکنه.ویژگی خوبه زبان آلمانی این هست که لهجه ی انگلیسی شمارو خراب نمی کنه.

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

دوستان نظرتون در مورد این دی وی دی های خودآموز زبان آلمانی چیه؟
    آیا کاربردی است؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering - Azad Uni

بذار از همون اول بگم .
    کاربردیه .
    من خودم اول از " خودآموز مکالمه آلمانی در 90 روز " استفاده کردم و الانم میکنم .
    ببین جزیی تر بخوام بگم، وقتی هیچی از این زبان نخوانده باشی و بلد نباشی اولین جلسه ای را که گوش میدی ، همه چی به آسانی با یکبار دوبار تکرار در ذهنت میمونه حتی املای آنها. حالا استثنا کلمات خیلی سخت را بیشتر چون که این زبان تلفظاتی داره که نه در زبان شیرین پارسی هست نه انگلیسی به خاطر همین سخته .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)