صفحه 55 از 81 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 809

موضوع: مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

Junior Member honeybee1370 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

سلام دوستان.
    من میخواستم کلاس آلمانی برم ، قبلا نصف کتاب اول منشن رو خوندم. ولی الان دیگه جدی میخواستم پیگیری کنم. یه آموزشگاهی هست هر سطح رو 3 قسمت کرده مثلا A1-1 A1-2 A1-3
    که دو مدل کلاس داره یکیش فشرده اس یک روز در میان، هر جلسه 3.5 ساعت که حدودا هر کدوم ازین قسمتها 3 هفته طول میکشه
    یه مدل کلاس فوق فشرده داره هر روز 3.5 ساعت که تقریبا 10 روز طول میکشه هردورش.
    من در کل به زبان علاقه دارم و سریع یاد میگیرم. حالا میخواستم مشورت بگیرم که کدوم یکی از این کلاسا بهتره؟ آیا فوق فشردهه خیلی زیادی نیست؟ اینطوری آدم میتونه یاد بگیره همه ی مطالبو ؟

Junior Member

من دارم خصوصی کلاس میرم به نظر شما چند جلسه زمان میبره تا آ1 رو بتونیم تموم کنیم ؟ لطفا جواب بدید

Member soroush8888 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع - تهران جنوب

نقل قول نوشته اصلی توسط amirabs نمایش پست ها
    من دارم خصوصی کلاس میرم به نظر شما چند جلسه زمان میبره تا آ1 رو بتونیم تموم کنیم ؟ لطفا جواب بدید
    به صورت عادی A1 باید 120 ساعت طول بکشه

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط honeybee1370 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من میخواستم کلاس آلمانی برم ، قبلا نصف کتاب اول منشن رو خوندم. ولی الان دیگه جدی میخواستم پیگیری کنم. یه آموزشگاهی هست هر سطح رو 3 قسمت کرده مثلا A1-1 A1-2 A1-3
    که دو مدل کلاس داره یکیش فشرده اس یک روز در میان، هر جلسه 3.5 ساعت که حدودا هر کدوم ازین قسمتها 3 هفته طول میکشه
    یه مدل کلاس فوق فشرده داره هر روز 3.5 ساعت که تقریبا 10 روز طول میکشه هردورش.
    من در کل به زبان علاقه دارم و سریع یاد میگیرم. حالا میخواستم مشورت بگیرم که کدوم یکی از این کلاسا بهتره؟ آیا فوق فشردهه خیلی زیادی نیست؟ اینطوری آدم میتونه یاد بگیره همه ی مطالبو ؟
    بستگی به زمان خالی خودتون داره
    بعضیا کار خاصی ندارند می تونند روی زبان وقت بزارند به نظرم برای اون ها فوق فشرده خیلی عالیه . این رو در نظر بگیرید که فقط کلاس رفتن کافی نیست و باید توی منزل هم تمرین کنید اگر وقت این کار رو دارین فوق فشرده بسیار توصیه میشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soroush8888 نمایش پست ها
    به صورت عادی A1 باید 120 ساعت طول بکشه
    اقای سروش میشه یه راهنمایی به من بکنید
    من قراره برای کلاس های فوق فشرده از تیر به بعد یعنی نزدیکای مرداد بعد کنکورم برم کلاس #### میدونم خوبه ولی برای یادگیری بهتر بهم توصیه شده که همین یکی دو ماهه هم برم کلاس حداقل خصوصی یه امادگی هایی پیددا کنم به نظر شما خوبه یا نه ؟
    یا به جاش وقتمو بزارم رو درسم وبعد کنکور برم برای کلاس فوق فشرده ؟
    ویرایش توسط rtrt : April 25th, 2016 در ساعت 04:20 PM دلیل: نام موسسه

رشته و دانشگاه

اقای سروش میشه یه راهنمایی به من بکنید
    من قراره برای کلاس های فوق فشرده از تیر به بعد یعنی نزدیکای مرداد بعد کنکورم برم کلاس #### میدونم خوبه ولی برای یادگیری بهتر بهم توصیه شده که همین یکی دو ماهه هم برم کلاس حداقل خصوصی یه امادگی هایی پیددا کنم به نظر شما خوبه یا نه ؟
    یا به جاش وقتمو بزارم رو درسم وبعد کنکور برم برای کلاس فوق فشرده ؟
    ######
    والا اون دیگه برمیگرده به برنامه ریزی خودت. مسلما اگر قبل از شروع کلاسات خصوصی رفته باشی خیلی تاثیر مثبت داره توی یادگیریت. اما من نمی تونم بگم بجای خوندن برای کنکور برو کلاس خصوصی اینا واقعا به برنامه ریزی خودت بستگی داره
    موفق باشی
    ویرایش توسط rtrt : April 25th, 2016 در ساعت 04:21 PM دلیل: نام موسسه

Member
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik

نقل قول نوشته اصلی توسط Ped2man نمایش پست ها
    سلام دوستان بنده تازه یک ترمه که المانی شروع کردم با کتاب شقته Schritte ،خواستم بدونم شقته بهتره یا اشتودیو یا منشن؟؟؟
    لطفا زود جواب بنده بدید
    سلام دوستان
    من همزمان کتاب های schritte و tangram و اشتودیو دی رو خوندم . واقعا نمیشه گفت کدوم بهتره ( به نظرمن ) و من فکر میکنم مکمل هم هستند . کسی که وقت بگذاره و چند کتاب اصلی و معروف رو بخونه خیلی خیلی قوی تره . مثلا برای پوشاک اشتودیو عالیه ولی برای خرید کردن باز تانگرام زیاد گفته و یا برای موقعیت هایی که تو اداره ممکنه واسه آدم پیش بیاد باز schritte تو کتاب دومش خیلی جالب آموزش میده .
    اگر نمی ترسیدی چکار می کردی ؟ این سوالی است که باید همواره در لحظه ی انتخاب از خودتون بپرسید .
    آنچه که از آن می ترسید ، هرگز به آن بدی که تصور می کنید نیست !
    ترس را پشت سر بگذار تا بتوانی احساس آزادی کنی !

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soroush8888 نمایش پست ها
    ######
    والا اون دیگه برمیگرده به برنامه ریزی خودت. مسلما اگر قبل از شروع کلاسات خصوصی رفته باشی خیلی تاثیر مثبت داره توی یادگیریت. اما من نمی تونم بگم بجای خوندن برای کنکور برو کلاس خصوصی اینا واقعا به برنامه ریزی خودت بستگی داره
    موفق باشی
    یعنی میگین تاثیر مثبت داره یعنی تو اموزشگاه #### انقدر سخته که نیاز به پیش نیاز ادم باید داشته باشه ؟
    ویرایش توسط rtrt : April 25th, 2016 در ساعت 04:22 PM دلیل: نام موسسه

Junior Member

کسی میدونه بهترین اموزشگاه زبان المانی سمت غرب تهران کجاست؟ اگه کسی تجربش و داره بگه لطفا، ممنون

رشته و دانشگاه

یعنی میگین تاثیر مثبت داره یعنی تو اموزشگاه #### انقدر سخته که نیاز به پیش نیاز ادم باید داشته باشه ؟
    شما از اول که برین سر کلاس استاد آلمانی حرف می زنه حتی یک کلمه هم فارسی نمی گه و نمیزاره شما هم فارسی حرف بزنید. با این حال 90 درصد کسانی که میان سر کلاس با دانش 0 میان و هیچ پیش زمینه ای از این زبان ندارند. مسلما رفتن به کلاس خصوصی قبل از رفتن به آموزشگاه لازم و واجب نیست اما تاثیر مثبت داره. انتخاب با خود شماست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)