صفحه 58 از 81 نخستنخست ... 8484950515253545556575859606162636465666768 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 809

موضوع: مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط captain_ali نمایش پست ها
    منم دقیقا Studio d خوندم. کل واژه هاشم تو دفترچه برای مرور نوشتم. من تا وسطای A2.2 کلاس رفتم و بعدش ول کردم. اتفاقا چند روز پیشم تعیین سطح گوته امتحان دادم و با اون امتحانای مزخرفشون دوبارهA2.2 افتادم. اما قصد کلاس رفتن ندارم.
    شما کار خوبی میکنی که اول Studio d میخونی. اما یادگیری واژه ها رو همراه با درس پیش ببر (نه اینکه اول واژه و بعد درس) بعد که تموم کردی برو سراغ
    Fit Fuer Zertifikat B1. شما بخش های Lesen، Horen و بعدش Sprechen رو میتونی خودت بخونی اما بهتره برای Schreiben با معلم خصوصی برداری که اشتباهاتتو بهت بگه. اینطوری Sprechen هم قوی میکنی. کلا سخت نگیرید اما فقط و فقط تمرین کنید و بخونید. از آزمون قول نساز
    اینم بگم که در کنار کتاب Studio یه کتاب تمرین گرامر هم بگیرین که خیلی بکارتون میاد یا هوبر یا لانگنشایت. حتما گرامر هم تمرین کن.
    موفق باشی
    مرسی دوست عزیزم... برای یادگیری لغات راهکاری یاد داری که بشه زودتر کلمات رو حفظ کرد؟ چون من با یادگیری لغات هم نسبتا مشکل دارم.!

نقل قول نوشته اصلی توسط faarhad نمایش پست ها
    مرسی دوست عزیزم... برای یادگیری لغات راهکاری یاد داری که بشه زودتر کلمات رو حفظ کرد؟ چون من با یادگیری لغات هم نسبتا مشکل دارم.!
    معنی واژه هاتو به فارسی بنویس و آلمانی به فارسی رو خوب یاد بگیر و بعدش برو فارسی به آلمانی رو خوب از بر کن.
    خوندن واژه ها تنها نمیتونه کمکت کنه. ازش استفاده کن. یک کلاس آلمانی ثبت نام کن. لازم نیست که حتما چیزی بهت یاد بدن. این کلاسا این فرصتو بهت میده که آلمانی حرف بزنی.
    تا مانی که تمرین نکنی به جایی نمیرسی
    Übungen macht den Meister
    موفق باشی
    what's done, is done. just leave it alone and don't regret it

Junior Member

سلام دوستان....

برای شروع اولیه زبان المانی چه کتابهایی رو پیشنهاد میکنید؟

1.اول حتما باید زبان انگلیسیمون خوب باشه؟/

2.سخته یادگرفتنش؟
    3.برای یادگیری اولیه حتما باید اموزشگاههای زبان جهت اشنایی اولیه مراجعه کرد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dvt نمایش پست ها
    سلام عرض می کنم

شریته و منشن (و شاید بقیه متدها) همه از یک انتشاراتی هستند و همه هم معایبی دارند، هر کدام به شکلی:

شریته را الان دارم می خوانم و به معایبش تقربیا مسلط هستم. این کتاب دو تا عیب بزرگ داره:

1. بیش از حد، واژه محور هست یعنی تاکیدش روی لغت آموزی است، تعداد لغات جدید هر درس بیش از اندازه لازم است و این همه لغت در هر درس یاد گرفتن کاری است کاملا بی فایده. تجربه بیست ساله زبان آموزی به من یاد داده که لغات را نمیشه این طوری یاد گرفت.
    2. عیب بزگتر این کتاب این است که گرامر را بسیار بد درس میده و حتا اشتباه، منظور م به روش اشتباه است، طوری که خیلی از ظرایف از نظر دور می ماند.

منشن از نظر گرامر و هم از نظر واژگان بسیار پیشرفته تره اما آموزشش سخت تره . به همین خاطره که آموزشگاه ها عاشق شریته هستند چون گرامر که عملا نداره و تمریناتش هم نصفش جدول و بازی و سرگرمیه که به درد زبان آموز بزرگسال نمیخوره شما اگه خودتون می خونید و کلاس نمی خواهید برید به نظر من منشن را از اول بخوانید من با شریته شروع کردم چون قبلا می رفتم کلاس اما الان پشیمان هستم و مرتب در کنار شریته از منشن هم استفاده می کنم. در ضمن ، هر دو متد تمرینات آنلاین خوبی در سایت انتشاراتی شان دارند.
    موفق باشید.
    شما پیشنهاد میکنید کلاس رفت؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط MehdiHn0001 نمایش پست ها
    سلام دوستان. یه سوال
    از بین این کتاب ها کدوم رو پیشنهاد میکنید که من شروع کنم به خوندن.؟
    DaF-Kompakt
    Menschen
    Studio d
    Berliner Platz
    Schritte

شما پیشنهاد میکنید کلاس رفت؟
    کتاب با کتاب خیلی فرقی نمیکنه. همش یکیه. اینو بعدا که به سطح خوبی رسیدید متوجه میشید خودتون. مهم متد خوندنه و اینکه چه جوری تمرین کردین و یادگرفتن.
    با تو خونه خوندن چیزی عایدتون نمیشه. شما خودت میتونی درسهارو جلو ببری، تمرین هارو دونه دونه گوش بدی و ...، ولی با کی میخوای حرف بزنی، نوشته هات رو کی صحیح کنه برات ؟
    البته هر کلاسی هم به درد رفتن نمیخوره. اگه استادش استاد باشه، خودت هم بخونی، می ارزه کلاس بری، وگرنه نه، میشه وقت تلف کردن و هدردادن پول.
    ولی در نهایت اگه امکان کلاس رفتن ندارین، همون self study بهترین گزینست دیگه.

Junior Member honeybee1370 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط MehdiHn0001 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    مرسی بابت راهنماییتون . لطف کردید.
    بله من خودم میخوام بخونم چون امکان کلاس رفتن ندارم.
    جدیدا توی یوتیوب یه سری ویدیو پیدا کردم که tangram- Berliner Platz - Schritte رو آموزش میده که از خود شخصی که داره آموزش میده پرسیدم و از بین اینا Berliner Platz رو به من پیشنهاد داد که بخونم.
    میخوام بدونم شما یا دوستان دیگه میدونید کتاب Berliner Platz رو میشه پیدا کرد توی انقلاب یا مجبورم PDF دانلود کنم؟
    من الان دانلود کردم این کتابو، کیفیت پی دی افش خوبه!
    http://bujan.blogsky.com/1394/08/09/...8%B7%D8%AD-A1-

سلام
    قابل توجه دوستان مشهدی:
    قراره یه کلاس فشرده در تابستون برگزار بشه که سطح B2 رو تو 3 ماه تابستون تموم کنیم. اگه کسی مایله در این کلاس شرکت کنه بهم پیام بده.

سلام
    دیکشنری خوب مثل لانگمن توی انگلیسی برای آلمانی سراغ دارید؟ البته از نوع نرم افزاری

ممنون

Junior Member

سلام٬
    من الان با معلم خصوصی دارم B2 میخونم... البته امتحان b1 بخش lesen رو یه بار دیگه باید امتحان بدم... متاسفانه رشته ای که در دانشگاه میخوام بخونم مدرک c1 میخواد و من ترم تابستانی امسال باید برم (فوریه ۲۰۱۷) میخواستم ببینم بنظر شما میرسم تا اون موقع بگیرم مدرکو؟ از چند تا از دوستان شنیده بودم احتمال قبولی درc1 بیشتر از b۲ هست؟!

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط darya_ نمایش پست ها
    سلام٬
    من الان با معلم خصوصی دارم B2 میخونم... البته امتحان b1 بخش lesen رو یه بار دیگه باید امتحان بدم... متاسفانه رشته ای که در دانشگاه میخوام بخونم مدرک c1 میخواد و من ترم تابستانی امسال باید برم (فوریه ۲۰۱۷) میخواستم ببینم بنظر شما میرسم تا اون موقع بگیرم مدرکو؟ از چند تا از دوستان شنیده بودم احتمال قبولی درc1 بیشتر از b۲ هست؟!
    دوست عزیز شما بخش lesen تو امتحان B1 رو پاس نکردید، یعنی ضعیف هستید تو این بخش !
    دیگه B2 بماند. C1 که هیچی...
    اون دوستان احتمالا راجع به قبولی در C1 باهاتون شوخی کردن.
    بهت توصیه میکنم جای C1 بری تست داف امتحان بدی و نمره 4 بیاری. البته اگه دانشگاهت قبول میکنه، که احتمالش زیاده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)