صفحه 59 از 81 نخستنخست ... 9495051525354555657585960616263646566676869 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 809

موضوع: مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar_03 نمایش پست ها
    دوست عزیز شما بخش lesen تو امتحان B1 رو پاس نکردید، یعنی ضعیف هستید تو این بخش !
    دیگه B2 بماند. C1 که هیچی...
    اون دوستان احتمالا راجع به قبولی در C1 باهاتون شوخی کردن.
    بهت توصیه میکنم جای C1 بری تست داف امتحان بدی و نمره 4 بیاری. البته اگه دانشگاهت قبول میکنه، که احتمالش زیاده.

ممنون ازینکه جواب دادین٬
    من امتحان lesen رو ثبت نام کردم٬ مشکلی پیش اومد که نتونستم روز امتحان برم در نتیجه باید دوباره امتحان بدم یا به عبارتی امتحان lesen ندادم هنوز و دفعه اولیه که میدم
    و با توجه به سمپل هایی که زدم بنظرم از مدول های دیگه راحت تره...
    در ضمن روی سایت گوته هم آمار قبولی c1 بیشتر از b2 هست...
    یکی از دوستان لطف کردن تو پیام خصوصی بهم توضیح دادن دلیلشو
    به هر حال ممنون از شما!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط darya_ نمایش پست ها
    ممنون ازینکه جواب دادین٬
    من امتحان lesen رو ثبت نام کردم٬ مشکلی پیش اومد که نتونستم روز امتحان برم در نتیجه باید دوباره امتحان بدم یا به عبارتی امتحان lesen ندادم هنوز و دفعه اولیه که میدم
    و با توجه به سمپل هایی که زدم بنظرم از مدول های دیگه راحت تره...
    در ضمن روی سایت گوته هم آمار قبولی c1 بیشتر از b2 هست...
    یکی از دوستان لطف کردن تو پیام خصوصی بهم توضیح دادن دلیلشو
    به هر حال ممنون از شما!
    c1 راحت تره؟ میتونیم ماهم امار این دوست عزیزرو ببینیم، من دارم برای بی2 میخونم اشکم در اومه ،تایل 4 لزنش منو از المانی ناامید کرده،چ برسه به c1 ممنون میشم توضیحی بمنم بدید در این مورد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aariaboy نمایش پست ها
    c1 راحت تره؟ میتونیم ماهم امار این دوست عزیزرو ببینیم، من دارم برای بی2 میخونم اشکم در اومه ،تایل 4 لزنش منو از المانی ناامید کرده،چ برسه به c1 ممنون میشم توضیحی بمنم بدید در این مورد

من فکر کنم منظورمو بد رسوندم٬‌در ضمن آمار قبولی در سایت گوته هست
    بخش آزمون ها> B2 یا C1 > آخر توضیحات یه جدول کوچک هست که هم آمار قبولی امسال هم سال گذشته رو مینویسه

منظور من از راحتی اینه که کسی که دوره ی b2 رو میگذرونه ممکنه به سختی بتونه امتحانش رو پاس کنه ولی کسی که دوره ی c1 رو تموم کرده به یه تسلطی رسیده که راحت میتونه ا
    امتحان c1 رو پاس کنه.
    پیشنهاد این دوست بنده که گفته c1 راحته به این خاطر بود که اگر بتونم امتحان b2 رو ندم و هر وقت دوره ی c1 رو تموم کردم یک دفعه c1 بدم!
    (نه اینکه وقتی b2 تموم نشده برم c1 بدم!)

البته هر کس یک جور راحته منم تزجیح میدم هر دو امتحان رو بدم...
    موفق باشید

Junior Member

با سلام
    دوستان برای کسی ک داره خودخوان میخونه با مند منشن ایا نکات نگارشی خاصی هم هست که اگر تا سطح a2 قرار باشه بخونه رعایت کنه و یاذ بگیره؟اگه هست میشه بگین از چه کتابی بخونه؟مرسی

سلام کسی میتونه راهنمایی کنه جز سفارت آلمان و اتریش چه آموزشگاه هایی معتبر و مناسب اند؟

سلام
    اگه کسی غیر از گوته و اتریش کلاسای خوبی برای آلمانی سراغ داره ممنون میشم تو پیام خصوصی برای منم بفرسته چون تو تاپیک نمیشه گفت. گوته و اتریش از خیلی وقت پیش تا حالا پره.
    برای رسیدن به سطح لازم برای اپلای ارشد(حالا هخشوله یا دانشگاه) حدود چقدر زمان لازمه با فرض فوق فشزده؟
    ویرایش توسط fanif : June 28th, 2016 در ساعت 06:41 PM

Junior Member OMiDStein آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil

دوستان عزیز من خودم دارم آلمانی میخونم
    همانطوری که میدونین برنامه های زیادی برای یادگیری زبان هست
    خیلی هاشون واقعا به هیچ دردی نمیخورن جز اینکه وقتتونو بگیرن،
    از بین این برنامه ها
    Babbel
    Bussu
    Memrise
    برنامه های فوق العاده ای هستن
    دوستانی که دستگاه اندرویدی دارن اگه خواستن برنامه ها رو پیغام بدن
    در ضمن ۱۵ دلار برای یک ماه Babbel یا ۱۰ دلار برای Busuu یکم به پول ما زیاده
    برنامه هایی که دارم کرک شده س برای اندروید
    و آخرین ورژن

Junior Member

دوستان من در حال حاضر ابتدای سطح A2 هستم با کلاس و از روی کتاب Berliner Platz تا حالا پیش رفتم. آخر آبان قصد امتحان B1 گوته را دارم.
    میخواستم ببینم چه برنامه ریزی باید کنم؟ چه کتاب هایی؟
    من تسلط به زبان انگلیسی دارم و اگر ویدئو، کتاب یا هر مرجع دیگه انگلیسی - آلمانی هم باشه مشکلی ندارم.

ممنون میشم راهنماییم کنید از این سه - چهار ماه استفاده لازمو ببرم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط darya_ نمایش پست ها
    من فکر کنم منظورمو بد رسوندم٬‌در ضمن آمار قبولی در سایت گوته هست
    بخش آزمون ها> B2 یا C1 > آخر توضیحات یه جدول کوچک هست که هم آمار قبولی امسال هم سال گذشته رو مینویسه

منظور من از راحتی اینه که کسی که دوره ی b2 رو میگذرونه ممکنه به سختی بتونه امتحانش رو پاس کنه ولی کسی که دوره ی c1 رو تموم کرده به یه تسلطی رسیده که راحت میتونه ا
    امتحان c1 رو پاس کنه.
    پیشنهاد این دوست بنده که گفته c1 راحته به این خاطر بود که اگر بتونم امتحان b2 رو ندم و هر وقت دوره ی c1 رو تموم کردم یک دفعه c1 بدم!
    (نه اینکه وقتی b2 تموم نشده برم c1 بدم!)

البته هر کس یک جور راحته منم تزجیح میدم هر دو امتحان رو بدم...
    موفق باشید
    دلیلش خیلی ساده است چون تعداد کسایی که تو این امتحان شرکت می کنند خیلی کمتر هست و معمولا به سطح واقعی سی1 رسیدن و امتحان می دن وگرنه تفاوت سطح ب2 و سی 1 بالا هست
    و معمولا درصد افرادی که تا این سطح می خونند پایینتر هست

Junior Member OMiDStein آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil

https://acmarket.net/acmarket.apk

برنامه بالا رو روی گوشی اندروید تون نصب کنین
    و تو قسمت سرچ برنامه هایی که گفتم مثل busuu رو نصب کنین
    و به راحتی تو هر level ای که هستین می تونین ازش استفاده کامل کنین

برای سوالات بیشتر ##############
    ویرایش توسط rtrt : July 13th, 2016 در ساعت 12:03 AM دلیل: درج ایمیل

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)