صفحه 6 از 81 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 809

موضوع: مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

پیش فرض پاسخ : یادگیری زبان آلمانی و معرفی کلاسهای آموزش زبان آلمانی

نقل قول نوشته اصلی توسط mani91 نمایش پست ها
    بهترین راه اینه که بری کلاس یا اینکه خصوصی بگیری(اگر ایران هستی وفرصت داری)، هرموقع که رفتی آلمان کلاسهای مختلفی پیدا میکنی نگران نباش تو محیط خیلی بهتر و سریعتر راه میافتی باز هم بشرطی که یه مقدار بدونی به اندازه Start deutsch1. البته بهتره تو ایران شروع کنی، دوست خودم در آلمان شروع کرد ولی زیاد راضی نیست چون فارسی باهات حرف نمیزنن و از قواعد زیاد چیزی نمیفهمی اونم برای زبان آلمانی که بر پایه قواعده.
    متاسفانه امکان کلاس رفتن در ایران رو ندارم.....به نظر شما خوبه که با کتاب المانی در سفر و مجموعه Pimsleur شروع کنم بعد برم سراغ رزتا استون؟
    ویرایش توسط dexoey : August 25th, 2011 در ساعت 01:20 PM
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط alik1990 نمایش پست ها
    برای کسایی که نمیخوان از کلاس شروع کنن به نظرم قسمت اموزش المانی سایت دویچه وله مناسبتره ( اول با امادگی ذهن برای لحن و اهنگ المانی شروع میکنه ) هم mp3 و هم pdf هاشو دانلود کن . عنوان برنامشم هست deutsch - warum nicht . رزتا استون رو هم من دارم . خوبه . اکانات خیلی خوبی داره ولی از همون اول میره سراغ کلمات و جمله بندی تو درس 1 . برای اموزشگاه ها هم بله تو گوگل سرچ کن learning German in Berlin .
    خود سایت دویچه وله گفته که اموزش هاش از سطح a1-b1 هستش.....رزتا استون هم همینطوره........من مجموعه Pimsleur رو هم دانلود کردم و به نظرم خیلی عالی اومد........مسلمه که اینها کلی مطالب مشابه هم دارند چون همشون دارن یک سطح رو اموزش میدن.حالا برای این که بیشترین اثر در کمترین زمان ممکن بدست بیاد , ایا باید از تمام این منابع استفاده کرد یا باید بخش هایی از هر کدوم رو استفاده کنم؟ یا این که مثلا سطح a1 دویچه وله رو بخونم بعد سطح a2 رزتا استون و بعد برم کلاس ( منظورم دقیقا همچین راهنمایی هستش) توجه کنید که میخوام شروعم هدفمند باشه تا بعدش براحتی برای ازمونهای المانی مثل dsh سا daft اماده بشم..........اینو برای این پرسیدم که برای یادگیری انگلیسی خیلی از این شاخه به اون شاخه پریدم.اما الان اگر یک نفر بخواد از صفر شروعک نه و تافل بگیره راحت میتونم موثرترین راهنمایی رو بهش داشته باشم.

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
    خود سایت دویچه وله گفته که اموزش هاش از سطح a1-b1 هستش.....رزتا استون هم همینطوره........من مجموعه Pimsleur رو هم دانلود کردم و به نظرم خیلی عالی اومد........مسلمه که اینها کلی مطالب مشابه هم دارند چون همشون دارن یک سطح رو اموزش میدن.حالا برای این که بیشترین اثر در کمترین زمان ممکن بدست بیاد , ایا باید از تمام این منابع استفاده کرد یا باید بخش هایی از هر کدوم رو استفاده کنم؟ یا این که مثلا سطح a1 دویچه وله رو بخونم بعد سطح a2 رزتا استون و بعد برم کلاس ( منظورم دقیقا همچین راهنمایی هستش) توجه کنید که میخوام شروعم هدفمند باشه تا بعدش براحتی برای ازمونهای المانی مثل dsh سا daft اماده بشم..........اینو برای این پرسیدم که برای یادگیری انگلیسی خیلی از این شاخه به اون شاخه پریدم.اما الان اگر یک نفر بخواد از صفر شروعک نه و تافل بگیره راحت میتونم موثرترین راهنمایی رو بهش داشته باشم.

موفق باشید
    من تقریبا هر چی کتاب بوده برای آلمانی تا testdaf خوندم
    البته هنوز کتاب Schritte که برای گوته هست رو ندیدم که شنیدم خوبه
    منتها فعلا به نظر من بهترین Passwort Deutsch کهاز مبتدی نرم نرم میاد بالا اون آموزش های دیچه وله آلملنی چرا نه خیلی قدیمی هست
    یعد که به سطح B1 رسیدی Mittelpunkt برای رسیدن به testdaf مفید هست

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط soroush_M نمایش پست ها
    من تقریبا هر چی کتاب بوده برای آلمانی تا testdaf خوندم
    البته هنوز کتاب Schritte که برای گوته هست رو ندیدم که شنیدم خوبه
    منتها فعلا به نظر من بهترین Passwort Deutsch کهاز مبتدی نرم نرم میاد بالا اون آموزش های دیچه وله آلملنی چرا نه خیلی قدیمی هست
    یعد که به سطح B1 رسیدی Mittelpunkt برای رسیدن به testdaf مفید هست
    ببخشید من درست متوجه نشدم. با Passwort Deutsch شروع کنم یا دویچه وله؟وقتی سطح a2 یا b1 دویچهو له رو تموم کردم برم سراغ Mittelpunkt ؟
    در مورد Pimsleur و studio d نظری ندارید؟
    بین دو ازمون تافل و ایلتس , تافل راحتتره و تازه راحتتر هم نوبت میدن و لازم نیست عین ایلتس دنبال نوبت بگردیم که امتحان بدیم....حالا بین دو ازمون المانی کدومشون راحتتر و بهتره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
    ببخشید من درست متوجه نشدم. با Passwort Deutsch شروع کنم یا دویچه وله؟وقتی سطح a2 یا b1 دویچهو له رو تموم کردم برم سراغ Mittelpunkt ؟
    در مورد Pimsleur و studio d نظری ندارید؟
    بین دو ازمون تافل و ایلتس , تافل راحتتره و تازه راحتتر هم نوبت میدن و لازم نیست عین ایلتس دنبال نوبت بگردیم که امتحان بدیم....حالا بین دو ازمون المانی کدومشون راحتتر و بهتره؟
    من یادمه با اینترنت ذغالی 6 سال پیش کل آلمانی چرا نه رو دانلود کردم، ولی 2 درس خوندم البته از دوره های جدیدش خبر ندارم
    کتاب PASSWORT DEUTSCH از زبانکده میتونی بگیری و باهاش شروع کنی که به نظرم بهتر هست،
    بعد از خوندن سطح B1 که حداقل 3 تا 6 ماه وقت میگیره میتونی MittelPunkt B2 رو برای رسیدن به تستداف بخونی البته برای تست داف 4، 5 تا کتاب دیگه که در مورد فقط فنون آزمون هست نیازه

Junior Member

سلام من میخوام برای سال دیگه اگه بشه از یه دانشگاه المان پذیرش بگیرم من الان زبان المانی بلد نیستم ورفتم دوره المانی چرا نه رودانلود کردم ومیخوام بخونم ایا جواب میده ومیتونم یاد بگیرم بدون کلاس ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط msg1993 نمایش پست ها
    سلام من میخوام برای سال دیگه اگه بشه از یه دانشگاه المان پذیرش بگیرم من الان زبان المانی بلد نیستم ورفتم دوره المانی چرا نه رودانلود کردم ومیخوام بخونم ایا جواب میده ومیتونم یاد بگیرم بدون کلاس ؟
    اگر میخواهید سال دیگه حتما پذیرش بگیرید.برای آلمانی خوندن سطح B2 خیلی باید بکوب بخونید.خیلی وقت نمیشه که برید از این جور آموزش ها بخونید.
    بهتر هست که با کتاب passwort Deutsch شروع کنید و اگر واقعا قصدتون آلمان هست حتی خوب خرج کنید و معلم بگیرید. مثل اینگلیسی هلو نیست. پروسه این زبان نباید از 1 سالو نیم بیشتر بشه.ضمننا آخرش فقط باید آلمان رو بخواهید یعنی قید دیگر کشور ها و بزنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soroush_M نمایش پست ها
    اگر میخواهید سال دیگه حتما پذیرش بگیرید.برای آلمانی خوندن سطح B2 خیلی باید بکوب بخونید.خیلی وقت نمیشه که برید از این جور آموزش ها بخونید.
    بهتر هست که با کتاب passwort Deutsch شروع کنید و اگر واقعا قصدتون آلمان هست حتی خوب خرج کنید و معلم بگیرید. مثل اینگلیسی هلو نیست. پروسه این زبان نباید از 1 سالو نیم بیشتر بشه.ضمننا آخرش فقط باید آلمان رو بخواهید یعنی قید دیگر کشور ها و بزنید.
    ممنون به خاصر جوابتون این کتابی که اسم بردید به زبان فارسی اموزش می دهد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط msg1993 نمایش پست ها
    ممنون به خاصر جوابتون این کتابی که اسم بردید به زبان فارسی اموزش می دهد؟
    به نظر من کسی که می خواد آلمانی یاد بگیره باید قید فارسی رو بزنه. تجربه خودم تو یادگیری زبان اینه.

Junior Member

سلام دوستان....من می‌خوام زبان آلمانی‌ رو از صفر شروع کنم و می‌خواستم ببینم کسی‌ میتونه چند تا کتاب بهم معرفی‌ کنه که خودم شروع به خوندن کنم....ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)