صفحه 62 از 81 نخستنخست ... 12525354555657585960616263646566676869707172 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 611 تا 620 , از مجموع 809

موضوع: مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

پیش فرض پاسخ : یادگیری زبان آلمانی و معرفی کلاسهای آموزش زبان آلمانی

دوستان احتیاج دارم هر چه سریعتر A1 رو بگیرم. سی دی میشل توماس رو بخش Foundation کامل گوش کردم. موسسه ها چه گوته چه ایران اتریش چه کیهان؛ همه با تاخیر کلاس برگزار می کنن. استاد خوب خصوصی نمی شناسم. چی کار کنم؟ اگه اینجا هم نمی شه لطفا خصوصی بهم پیغام بدین.

Junior Member

شما برید همون موسسات بهتون خصوصی معرفی میکنند حتما، برید بصورت حضوری
    بعدش میتونید از فرهمند هم استفاده کنید ،اشکانم خوب توضیخ داده
    و این A1 بشدت اسونه
    ی ماهه میشه رسید

Member eajj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط aariaboy نمایش پست ها
    شما برید همون موسسات بهتون خصوصی معرفی میکنند حتما، برید بصورت حضوری
    بعدش میتونید از فرهمند هم استفاده کنید ،اشکانم خوب توضیخ داده
    و این A1 بشدت اسونه
    ی ماهه میشه رسید
    درود
    من سطح A1 رو خوندم و الان میخوام A2 و B1 رو بخونم ( به دلیل مشکل زمان ترجیح میدم خصوصی یا کلاسهای آخر هفته باشه) اما مشکلم اینه که فوق العاده کشش میدن! یعنی استاد میگه من تو هر جلسه خصوصی نصف یک درس منشن رو میرم جلو ( حدود دو برگه) کسی استادی سراغ داره که یکم منطقی تر تدریس بکنه!؟
    that which doesn't kill me can only make me stronger

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط eajj نمایش پست ها
    درود
    من سطح A1 رو خوندم و الان میخوام A2 و B1 رو بخونم ( به دلیل مشکل زمان ترجیح میدم خصوصی یا کلاسهای آخر هفته باشه) اما مشکلم اینه که فوق العاده کشش میدن! یعنی استاد میگه من تو هر جلسه خصوصی نصف یک درس منشن رو میرم جلو ( حدود دو برگه) کسی استادی سراغ داره که یکم منطقی تر تدریس بکنه!؟
    دوست عزیز اینکه شرایط کلاسی که الان میرید رضایت بخش هست یا نه من نمیتونم نظر بدم.
    ولی...
    پروسه یادگیری زبان یه امر خلق الساعه نیست و در کوتاه مدت اتفاق نمیفته. نیاز به تلاش و پشتکار مستمر داره. اینجوری نیست که من بیام کتابهایی که به صورت متدیک تدریس میشه رو تموم کنم، بعدش خیلی راحت مثل بلبل آلمانی صحبت کنم. همچین چیزی وجود نداره.
    شما حالا بعدا که به سطوح بالاتر رسیدین و بعد از اون برای ادامه تحصیل ( اگه دوست داشتین ) وارد یه کشور آلمانی زبان بشید، میبینید که اون چیزایی که یاد گرفتین خیلی شاید کابردی نداشته باشه.
    موفق باشید.

Member eajj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar_03 نمایش پست ها
    دوست عزیز اینکه شرایط کلاسی که الان میرید رضایت بخش هست یا نه من نمیتونم نظر بدم.
    ولی...
    پروسه یادگیری زبان یه امر خلق الساعه نیست و در کوتاه مدت اتفاق نمیفته. نیاز به تلاش و پشتکار مستمر داره. اینجوری نیست که من بیام کتابهایی که به صورت متدیک تدریس میشه رو تموم کنم، بعدش خیلی راحت مثل بلبل آلمانی صحبت کنم. همچین چیزی وجود نداره.
    شما حالا بعدا که به سطوح بالاتر رسیدین و بعد از اون برای ادامه تحصیل ( اگه دوست داشتین ) وارد یه کشور آلمانی زبان بشید، میبینید که اون چیزایی که یاد گرفتین خیلی شاید کابردی نداشته باشه.
    موفق باشید.
    قطعا سطح B1 برای اینکه شما سر کلاس دانشگاه برید و به اون زبان درس بخونید کافی نیست اما این وسط متاسفانه سو استفاده هم داره میشه. بنده خودم تجربه یادگیری دو زبان دیگه رو داشتم اما در مورد آلمانی واقعا عجیب بود برام که فردی ادعا میکرد که روال منطقی یک برگه A4 طی یک جلسه سه ساعته خصوصیه!
    من دنبال چیز غیر عادی نیستم صرفا دنبال استادی هستم که با یک روال منطقی کلاسش رو پیش ببره و جسارتا، دنبال کش دادن کلاساش به دلایل دیگه نباشه
    that which doesn't kill me can only make me stronger

سلام
    من می خوام برای سال آینده ترجیحا ترم زمستان(ترم تابستان هم موردی نداره) اپلای کنم و A1رو تازه شروع کردم.می خوام بدونم اصلا تا اون موقع می تونم C2بگیرم یا testDAF 4 بشم؟اصلا برای test daf تا چه سطحی باید خونده باشم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software engginering

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza360 نمایش پست ها
    سلام
    من می خوام برای سال آینده ترجیحا ترم زمستان(ترم تابستان هم موردی نداره) اپلای کنم و A1رو تازه شروع کردم.می خوام بدونم اصلا تا اون موقع می تونم C2بگیرم یا testDAF 4 بشم؟اصلا برای test daf تا چه سطحی باید خونده باشم؟
    از صفر تا C2 حداقل حداقل اگه خیلی هم فشرده بخونی یک سال و نیم زمان میبرە
    برای تست داف ٤ تا آخر B2 رو باید خوب خوب خوند

اما بستگی به کیفیت خوندن دارە در کل
    من میشناسم از دوستام ٣ بار تست داف داده و هنوز نتونسته تست داف ٤ بگیره

نقل قول نوشته اصلی توسط eajj نمایش پست ها
    قطعا سطح B1 برای اینکه شما سر کلاس دانشگاه برید و به اون زبان درس بخونید کافی نیست اما این وسط متاسفانه سو استفاده هم داره میشه. بنده خودم تجربه یادگیری دو زبان دیگه رو داشتم اما در مورد آلمانی واقعا عجیب بود برام که فردی ادعا میکرد که روال منطقی یک برگه A4 طی یک جلسه سه ساعته خصوصیه!
    من دنبال چیز غیر عادی نیستم صرفا دنبال استادی هستم که با یک روال منطقی کلاسش رو پیش ببره و جسارتا، دنبال کش دادن کلاساش به دلایل دیگه نباشه

خیر این روال منطقی نیست .. من کانون زبان میخونم که همه میدونند سرعت خیلی کندی داره با این وجود در سه ساعت حداقل دو صفحه درس داده میشه درصورتی که اصولن کلاس خصوصی سرعتش باید بالاتر هم باشه ... اگر نخواد اربایت بوخ رو هم حل کنه (که نباید یکنه!) برای هر صفحه یک ساعت زیاد هم هست

سلام
    این مورد رو رویایی میدونم .. test daf هم نمره داره ولی تست داف (TestDaF-Niveaustufe 4 (TDN 4 که دیگه مورد پذیرش مستقیم و غیر مشروط دانشگاه ها هست دوسال باید عالی کار کنید تا برسید

Junior Member

موافق نیستم
    شما همرو فوق شرده برید 6تا 3 هفته میشه ،بینشون هم 3-4روز تعطیلی بین دوترم هستش ،کسایی ک فوق فشرده رفتن 6ماه تا ب1 رفتن
    5-6ماه تا ب1
    س1 ک دیگه خیلی بیشتره
    س2 هم عرضی ندارم
    شما تو یه سال روزی 20تا لغت یاد بگیرید فراموشم نکنید اصلا و هرروز یاد بگیرید میشه 7هزارتا ،اونم بااین ارتیکل و استثانات اصلا و ابدا نمیشه ک لغت فراموش نشه
    حتی ممکنه برای تست داف شاید کافی نباشه صلا کافی نیستش
    بعدش هر ترم س1 فکر کنم 3ماه بشه ،هنوز نمیدونم، دو ماه دیگه برم اطلاعات دقیق میدم
    ولی سطح س2 ب تنهایی اندازه کل سطحای قبلیشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dg20 نمایش پست ها
    خیر این روال منطقی نیست .. من کانون زبان میخونم که همه میدونند سرعت خیلی کندی داره با این وجود در سه ساعت حداقل دو صفحه درس داده میشه درصورتی که اصولن کلاس خصوصی سرعتش باید بالاتر هم باشه ... اگر نخواد اربایت بوخ رو هم حل کنه (که نباید یکنه!) برای هر صفحه یک ساعت زیاد هم هست

این مورد رو رویایی میدونم .. test daf هم نمره داره ولی تست داف (TestDaF-Niveaustufe 4 (TDN 4 که دیگه مورد پذیرش مستقیم و غیر مشروط دانشگاه ها هست دوسال باید عالی کار کنید تا برسید
    کلاس خصوصی برای ب2 اثرش کمتر میشه ،چون ب2 میشه اشپقشن ن گرامر ،گرامری ب اون صورت نداره این سطح
    نرماله ،توی فوق فشرده هم هر درس منشن بین 2الی 2.5 جلسه میگرفت یعنی حدود 3-4.5 ساعت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)