صفحه 63 از 81 نخستنخست ... 13535455565758596061626364656667686970717273 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 621 تا 630 , از مجموع 809

موضوع: مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

Banned

پیش فرض پاسخ : یادگیری زبان آلمانی و معرفی کلاسهای آموزش زبان آلمانی

نقل قول نوشته اصلی توسط eajj نمایش پست ها
    قطعا سطح B1 برای اینکه شما سر کلاس دانشگاه برید و به اون زبان درس بخونید کافی نیست اما این وسط متاسفانه سو استفاده هم داره میشه. بنده خودم تجربه یادگیری دو زبان دیگه رو داشتم اما در مورد آلمانی واقعا عجیب بود برام که فردی ادعا میکرد که روال منطقی یک برگه A4 طی یک جلسه سه ساعته خصوصیه!
    من دنبال چیز غیر عادی نیستم صرفا دنبال استادی هستم که با یک روال منطقی کلاسش رو پیش ببره و جسارتا، دنبال کش دادن کلاساش به دلایل دیگه نباشه
    دوست عزیز
    بنده یه بار دیگه اشاره کنم. به صرف داشتن مدرک کسی توانایی زبانش بالا نخواهد رفت. حالا در هر زبانی. نمیخوام شما رو ناامید کنم، ولی شما تست داف 5 هم بگیرین در آینده، حداقل در ترم یک در فهم دروس سر کلاس مشکل عمده خواهید داشت.
    از ترم دو به بعد شرایط بهتر میشه و به مرور زمان و با تمرین و ممارست خودتون در امر یادگیری ( در خاک آلمان منظورمه ) مهارتتون بهبود پیدا خواهد کرد. البته این مشکلی هست که گریبانگیر اکثر دانشجویان خارجی هست.
    دیگه B1 و ‌B2 که جای خود داره.
    موفق باشید.

Member eajj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط dg20 نمایش پست ها
    خیر این روال منطقی نیست .. من کانون زبان میخونم که همه میدونند سرعت خیلی کندی داره با این وجود در سه ساعت حداقل دو صفحه درس داده میشه درصورتی که اصولن کلاس خصوصی سرعتش باید بالاتر هم باشه ... اگر نخواد اربایت بوخ رو هم حل کنه (که نباید یکنه!) برای هر صفحه یک ساعت زیاد هم هست

این مورد رو رویایی میدونم .. test daf هم نمره داره ولی تست داف (TestDaF-Niveaustufe 4 (TDN 4 که دیگه مورد پذیرش مستقیم و غیر مشروط دانشگاه ها هست دوسال باید عالی کار کنید تا برسید
    دقیقا بنده با شما موافق هستم. از حرف من برداشت شد که دنبال هرچه سریعتر یادگیری زبان هستم. خیر، بنده به قول شما دنبال یک روال منطقی بودم که خوشبختانه پیدا هم شد! بنده خودم زبان ایتالیایی تدریس میکنم و دقیقا میدونم که این رویه غیر عادیه! قطعا شما اگر رو یک صفحه پنج ساعت وقت بذارید ( من باب تدریس عرض میکنم) بازدهش بالاتر از چهل و پنج دقیقه است اما چقدر؟ و اینکه آیا منطقیه اصولا این کار؟
    در کنار هر کتاب یک کتاب معلم هست که دقیقا توش اشاره شده توی هر بخش چه نکاتی باید توضیح داده بشه و رو چه مسایلی بیشتر مانور داده بشه. همونطور که گفتم توی هر زبان و هر موسسه ای هستن افرادی که ترجیح می‌دهند بیشتر طول پیدا بکنه دوره اما این کار درست نیست.
    that which doesn't kill me can only make me stronger

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

این مورد رو رویایی میدونم .. test daf هم نمره داره ولی تست داف (TestDaF-Niveaustufe 4 (TDN 4 که دیگه مورد پذیرش مستقیم و غیر مشروط دانشگاه ها هست دوسال باید عالی کار کنید تا برسید
    پذیرش مشروط روالش چیه ؟تا چه سطحی باید خونده باشم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza360 نمایش پست ها
    پذیرش مشروط روالش چیه ؟تا چه سطحی باید خونده باشم؟
    شما باید برای این سوالتون به بخش پذیرش المانی مراجعه کنید ..فقط بگم که شما در اکثر دانشگاه ها به صورت Bedingte zulassung با مدرک b1 یا b2 از دانشگاه پذیرش میگیرید ولی باید اونجا یکی دو ترم هم زبان بخونید (که کلاس ها اکثرن از طرف دانشگاه برگزار میشه ) و امتحان DSH و ... بدید

نقل از دانشگاه kassel که حداقل b2 میخواد برای پذیرش کلاس زبان هاش :

• Mittelstufe I / B2: Sie lernen zwei Semester Deutsch bis zur DSH
    • Mittelstufe II / C1-C2 (fachliche Schwerpunkte: Ingenieur- und Naturwissenschaften / Geistes- und Sozialwissenschaften): Sie lernen ein Semester bis zur DSH
    این مورد داشنگاه به دانشگاه و رشته به رشته فرق میکنه به سایت داشگاه ها مراجعه کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط eajj نمایش پست ها
    دقیقا بنده با شما موافق هستم. از حرف من برداشت شد که دنبال هرچه سریعتر یادگیری زبان هستم. خیر، بنده به قول شما دنبال یک روال منطقی بودم که خوشبختانه پیدا هم شد! بنده خودم زبان ایتالیایی تدریس میکنم و دقیقا میدونم که این رویه غیر عادیه! قطعا شما اگر رو یک صفحه پنج ساعت وقت بذارید ( من باب تدریس عرض میکنم) بازدهش بالاتر از چهل و پنج دقیقه است اما چقدر؟ و اینکه آیا منطقیه اصولا این کار؟
    در کنار هر کتاب یک کتاب معلم هست که دقیقا توش اشاره شده توی هر بخش چه نکاتی باید توضیح داده بشه و رو چه مسایلی بیشتر مانور داده بشه. همونطور که گفتم توی هر زبان و هر موسسه ای هستن افرادی که ترجیح می‌دهند بیشتر طول پیدا بکنه دوره اما این کار درست نیست.
    من نمیدونم که حالا اون استاد جریانش چی بوده ولی اگر در شهر های بزرگ هستید اول اگر براتون ممکنه برید سرکلاس انواع اقسام کلاس با سرعت های مختلف وجود داره ... اگر نه به مراکز اموزش زبان برید بگردید استاد های خوبی حتمن هستند که خصوصی درس بدن مگر اینکه در شهر کوچکی باشید و محدودیت های خودش ! ...
    توی لول a2 به طور مثال واقعن مطلب چندانی در هر درس وجود نداره که استاد بخواد دو سه ساعت اونم به صورت خصوصی برای هر صفحه وقت بزاره!

دوست عزیز
    بنده یه بار دیگه اشاره کنم. به صرف داشتن مدرک کسی توانایی زبانش بالا نخواهد رفت. حالا در هر زبانی. نمیخوام شما رو ناامید کنم، ولی شما تست داف 5 هم بگیرین در آینده، حداقل در ترم یک در فهم دروس سر کلاس مشکل عمده خواهید داشت.
    از ترم دو به بعد شرایط بهتر میشه و به مرور زمان و با تمرین و ممارست خودتون در امر یادگیری ( در خاک آلمان منظورمه ) مهارتتون بهبود پیدا خواهد کرد. البته این مشکلی هست که گریبانگیر اکثر دانشجویان خارجی هست.
    دیگه B1 و ‌B2 که جای خود داره.
    موفق باشید.

من این مورد رو از خیلی ها شنیدم ولی من سعی میکنم با دیدن فیلم و سریال های المانی یکم وضعیت رو بهتر کنم امیدوارم فایده داشته باشه ... طبیعتن هر زبانی یه جنبه رسمی داره و یه جنبه کوچه خیابونی یا همون umgangssprache ...شما هم اگر پیشنهادی دارید که بتونه کمک کنه (تا پیش از امدن به المان) ممنون میشم بفرمایید

Junior Member

شما باید برای این سوالتون به بخش پذیرش المانی مراجعه کنید ..فقط بگم که شما در اکثر دانشگاه ها به صورت Bedingte zulassung با مدرک b1 یا b2 از دانشگاه پذیرش میگیرید ولی باید اونجا یکی دو ترم هم زبان بخونید (که کلاس ها اکثرن از طرف دانشگاه برگزار میشه ) و امتحان DSH و ... بدید

نقل از دانشگاه kassel که حداقل b2 میخواد برای پذیرش کلاس زبان هاش :

این مورد داشنگاه به دانشگاه و رشته به رشته فرق میکنه به سایت داشگاه ها مراجعه کنید

من نمیدونم که حالا اون استاد جریانش چی بوده ولی اگر در شهر های بزرگ هستید اول اگر براتون ممکنه برید سرکلاس انواع اقسام کلاس با سرعت های مختلف وجود داره ... اگر نه به مراکز اموزش زبان برید بگردید استاد های خوبی حتمن هستند که خصوصی درس بدن مگر اینکه در شهر کوچکی باشید و محدودیت های خودش ! ...
    توی لول a2 به طور مثال واقعن مطلب چندانی در هر درس وجود نداره که استاد بخواد دو سه ساعت اونم به صورت خصوصی برای هر صفحه وقت بزاره!

من این مورد رو از خیلی ها شنیدم ولی من سعی میکنم با دیدن فیلم و سریال های المانی یکم وضعیت رو بهتر کنم امیدوارم فایده داشته باشه ... طبیعتن هر زبانی یه جنبه رسمی داره و یه جنبه کوچه خیابونی یا همون umgangssprache ...شما هم اگر پیشنهادی دارید که بتونه کمک کنه (تا پیش از امدن به المان) ممنون میشم بفرمایید
    بشدت مخالفم
    A2 شامل قسمت اصلی گرامر المانی میشه
    تقریبا تمام گرامر المانی تو این سطح خلاصه شده ولاغیر
    شما سطحتون چیه؟اگه ب2 هستید الان بهتره اخبارای یورونیز=وز رو دانلود کنید و 30-20باری گوش بدید بعد متنشو بخونید گوش بدید برای تقویت اشپقشن و هوقن

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

خب این چه کاریه؟چرا از همون اول یادگیری یک زبان براساس زبان طبیعی ای که در اون کشور صحبت میشه نباشه؟چه معنی داره خودتو گول بزنی و این کتاب هارو بخونی و در پایان بفهمی که این B2 ای که مثلاً این کتاب بهت یاد داده در جهان واقع به سختی A2 حساب میشه؟
    زبان آلمانی رو با روش طبیعی و با وقت گذاشتن میشه در یک سال به B2 رسید.سخت ترین بخش زبان آلمانی گرامرش هست.برای C1 بیش از 3 سال.البته منظور من از این B2 و C1 که واسش زمان میدم واقعیش هست،نه اونی که این کتاب ها می گن.
    مقایسه ای هم بین فرانسه و آلمانی شده بود;بزرگترین تفاوت این دو زبون در یک چیز هست:شما وقتی در حال یادگیری یک زبان خارجی هستید عواملی وجود داره که تعیین کننده ی میزان هیجان شما برای یادگیری آن میشن،برای آدمی که رمانتیک هست یادگیری فرانسه لذت بخش تر خواهد.زبان آلمانی نه نوع زبانش و نه احساساتی که بهت منتقل میکنه خیلی لطیف نیست،همانطور که می دانید براساس تحقیقات علمی هر زبان شکل فکر کردن خاص خودش رو به گوینده میده.بنابراین بزرگترین چالش در یادگیری آلمانی خشک بودن این زبان و کشور و فرهنگ و مردمش هستن،کسی که بر این ها غلبه کنه زبان سختی مانند چینی یا ژاپنی نیست(تجربه).

منبع:
    فرانسهC1
    آلمانی:B2 (دو سال و نیم زمان مطالعه با روش طبیعی!)
    و 5 زبان دیگر(C1)
    No somos lo que deseamos ser. Somos lo que la sociedad exige"
    Somos lo que nuestros padres eligieron. No queremos decepcionar a
    nadie, sentimos una gran necesidad de ser amados. Por eso reprimimos lo
    "mejor de nosotros mismos

نقل قول نوشته اصلی توسط aariaboy نمایش پست ها
    بشدت مخالفم
    A2 شامل قسمت اصلی گرامر المانی میشه
    تقریبا تمام گرامر المانی تو این سطح خلاصه شده ولاغیر
    شما سطحتون چیه؟اگه ب2 هستید الان بهتره اخبارای یورونیز=وز رو دانلود کنید و 30-20باری گوش بدید بعد متنشو بخونید گوش بدید برای تقویت اشپقشن و هوقن
    من هر چی میگم شما میگید بشدت مخالفم!!! ....در کتاب شریته واقعن آ دو هیچی نداره .... از نظر من هوغن آلمانی ده بیست برابر سخت تر از گرامرش هست... بخصوص لهجه های مثل بایرنی که حتی بعضی وقت ها ادم رو به شک میندازه که آلمانی هست... شاید تو بقیه کتاب ها گرامر بیشتری ارائه بشه... اون اخبار یورو نیوز هم لینکش رو بیزحمت قرار بدین من b1 رو شروع کردم
    ویرایش توسط dg20 : August 15th, 2016 در ساعت 06:19 AM

Junior Member

من هر چی میگم شما میگید بشدت مخالفم!!! ....در کتاب شریته واقعن آ دو هیچی نداره .... از نظر من هوغن آلمانی ده بیست برابر سخت تر از گرامرش هست... بخصوص لهجه های مثل بایرنی که حتی بعضی وقت ها ادم رو به شک میندازه که آلمانی هست... شاید تو بقیه کتاب ها گرامر بیشتری ارائه بشه... اون اخبار یورو نیوز هم لینکش رو بیزحمت قرار بدین من b1 رو شروع کردم
    من الان سطح B2 رو تموم کردم ،ولی کل گرامر المانی رو تو سطح A2 و کمی هم B1 بود ولی بیشترش A2 بود، شما چرا میگید مهم نیست گرامرش؟؟؟پی گرامر تو این سطحه ، بقیه ترما مشتقات این گرامره
    شما الان چ سطحی رو خوندید و گرامر المانی رو تو کدوم سطحش دیدید؟؟مجهول-داتیو و اکوساتیو-اندونگ ها -جای قرار گیری قیدو مفعلو فاعل ،-نبن ساتز و هوپت ساتز های اصلی المانی و............ ک من در خاطرم نیست دیگه
    من کی هرچی شما گفتید مخالفت کردم؟؟من بااین حرفی ک بالا زدم مخالفم ،وگرنه من شمارو نمیشناسم ،شماهم منو
    بااین دوستی ک بالای پست شما پست رده موافقم (:

نقل قول نوشته اصلی توسط aariaboy نمایش پست ها
    من الان سطح B2 رو تموم کردم ،ولی کل گرامر المانی رو تو سطح A2 و کمی هم B1 بود ولی بیشترش A2 بود، شما چرا میگید مهم نیست گرامرش؟؟؟پی گرامر تو این سطحه ، بقیه ترما مشتقات این گرامره
    شما الان چ سطحی رو خوندید و گرامر المانی رو تو کدوم سطحش دیدید؟؟مجهول-داتیو و اکوساتیو-اندونگ ها -جای قرار گیری قیدو مفعلو فاعل ،-نبن ساتز و هوپت ساتز های اصلی المانی و............ ک من در خاطرم نیست دیگه
    من کی هرچی شما گفتید مخالفت کردم؟؟من بااین حرفی ک بالا زدم مخالفم ،وگرنه من شمارو نمیشناسم ،شماهم منو
    بااین دوستی ک بالای پست شما پست رده موافقم (:
    من دقیقن کجا گفتم گرامر سطح a2 مهم نیست ؟
    چیزی که من گفتم این بود که اونقدر پیچیده نیست که بخواد سه ساعت برای هرصفحه وقت بزاره !!
    ویرایش توسط dg20 : August 15th, 2016 در ساعت 01:41 PM

Member eajj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    architecture

تقریبا حرف هر دوی شما درسته، سطح A2 هم بخش زیادی از گرامر زبانی رو میسازه و از طرف دیگه، اساسا سه ساعت برای یک صفحه وقت گذاشتن آب بستن به کاره، حالا هر زبانی میخواد باشه.
    اما نکته مهم اینه که لول ها واقعی باشه، نه صرفا پاس کردن کتاب. اما اگر به مطالب کتاب واقعا مسلط بشید لول شما درسته. این کتاب ها توسط کلی آدم مطلع تر و باسواد تر از من و شما طراحی میشه و دقیقا میدونن B1 یعنی چی
    that which doesn't kill me can only make me stronger

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)