صفحه 66 از 81 نخستنخست ... 16565758596061626364656667686970717273747576 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 651 تا 660 , از مجموع 809

موضوع: مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_2015 نمایش پست ها
    سلام....دوستان...من دانشجوی کارشناسی هستم...یبارم پست نوشتم هیچکس جواب نداد اصلا....

میخوام زبان المانی یاد بگیرم..اصلا نمیدونم چیکار کنم....انگلیسیم معمولیه....کتاب و نرم افزار خوب و قوی برای شروع هست..ممنون میشم..میخوام خوداموز یاد بگیرم
    شما ویدیو هایفرهمند حدئد 750تا و اشکان حدود 300 رو ببین، ی سرچی بزنی تو نت گیرت میاد
    اینا تا حدودی راحت میندازه، صدها کانال تلگرامی هستش که یاد میدن
    ولی بدون کلاس سخته و طول میکشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کاردانی سخت افزار - علمی کاربردی

شما کلاسهای کانون زبان ایران رو پیشنهاد میدید یا موسسه دیگه؟

من درمورد آموزشگاه های دیگه متاسفانه اطلاع خاصی ندارم, گوته می رم, اگر مایل بودید تو خصوصی بهم مسیج بدید درمورد اونجا راهنماییتون کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط soroosh96 نمایش پست ها
    دوستان اگه با نرم افزار خواستید زبان یاد بگیرید حتما busuu رو نصب کنید رو گوشیتون فوق العادس مخصوصا اینکه بر خلاف doulingo و... گرامر رو هم خیلی خوب آموزش میده.
    بنظر منم duolingo زیاد کاربردی نیست, من از memrise خیلی راضی هستم.

تبریزم....ولی واقعا نمیشه خود اموز یاد گرفت؟الزامیه؟
    سلام
    تبریز فقط یه موسسه زبان آلمانی داره که هزینه های اون فوق العاده بالاست. من خواستم برم ولی نتونستم هزینه هاش رو بدم و الان خودم دارم می خونم ولی درسته که سخته ولی باز هزینه نداره.

دوستان میخواستم بپرسم برای رسیدن از سطح پایه زبان المانی تا ب2 تو مدت دو سال میشه رسید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کاردانی سخت افزار - علمی کاربردی

نقل قول نوشته اصلی توسط faraz_flh نمایش پست ها
    دوستان میخواستم بپرسم برای رسیدن از سطح پایه زبان المانی تا ب2 تو مدت دو سال میشه رسید؟
    اگر دوره های فشرده برید, تو 1.5 سال سطح B2 تموم می شه.

سلام دوستان. من یک سوال داشتم در مورد ثبت نام برای آزمون A1 ... ثبت نام دقیقا به جه صورت انجام میشه؟ آیا باید در روزهایی که در وبسایت گوته اعلام شده حضوری/ آنلاین ثبت نام کنیم؟ آیا ثبت نام کردن در آزمون A1 خیلی سخت هست؟ آخه چند نفر بهمون گفتن مثل گرفتن وقت سفارت هست. ممنون میشم اگر بتونین راهنمایی کنین چون برای ویزای پیوست لازم داریم تا خانومم زودتر اقدام کنه.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    دیکشنری آلمانی به فارسی و بر عکس داریم؟اگه هست میشه اسمشو بگید

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط brad11alpha نمایش پست ها
    سلام دوستان. من یک سوال داشتم در مورد ثبت نام برای آزمون A1 ... ثبت نام دقیقا به جه صورت انجام میشه؟ آیا باید در روزهایی که در وبسایت گوته اعلام شده حضوری/ آنلاین ثبت نام کنیم؟ آیا ثبت نام کردن در آزمون A1 خیلی سخت هست؟ آخه چند نفر بهمون گفتن مثل گرفتن وقت سفارت هست. ممنون میشم اگر بتونین راهنمایی کنین چون برای ویزای پیوست لازم داریم تا خانومم زودتر اقدام کنه.
    همه مراحلش گویا آنلاینه. داخل سایت گوته حساب کاربری ابتدا درست کنین تا بتونین بعدا لیست آزمونها رو از داخل پروفایلتون ببینین.
    روز ثبت نام سایت شلوغه ولی مثل سفارته. چند دقه قبلش تو سایت باشین تا نوبت بگیرین.

سلام به همه
    دوستان من یه آموزشگاه مطرح آلمانی ثبت نام کردم تا مقطع A2 هم خوندم
    اما الان اصلا از خودم راضی نیستم

خواستم ببینم میشه میتونید از تجربه هاتون برام بگید
    یا توی شخصی استاد خصوصی یا آموزشگاه های استاد خصوصی رو بفرستید ؟

ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط Abbas_Enerzhi نمایش پست ها
    سلام به همه
    دوستان من یه آموزشگاه مطرح آلمانی ثبت نام کردم تا مقطع A2 هم خوندم
    اما الان اصلا از خودم راضی نیستم

خواستم ببینم میشه میتونید از تجربه هاتون برام بگید
    یا توی شخصی استاد خصوصی یا آموزشگاه های استاد خصوصی رو بفرستید ؟

ممنون
    خود من از اونجایی که آلمانی گرامر خیلی سختی داره از همون اول تشخیص دادم راه چاره چیست:خوندن صحبت مردم آلمان در سایت های مختلف.یعنی من مصاحبه،خبر و.. زیاد می خونم.درک مطلب به شدت پیشرفت میکه و زمانی که زیاد بخونی مکالمه و گرامر هم قوی میشه و البته گوش کردن به فایل های صوتی و رادیو واقعاً خوبه.
    دیدن فیلم المانی با زیرنویس المانی هم خوبه.
    سطح:B2
    No somos lo que deseamos ser. Somos lo que la sociedad exige"
    Somos lo que nuestros padres eligieron. No queremos decepcionar a
    nadie, sentimos una gran necesidad de ser amados. Por eso reprimimos lo
    "mejor de nosotros mismos

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)