صفحه 67 از 81 نخستنخست ... 17575859606162636465666768697071727374757677 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 661 تا 670 , از مجموع 809

موضوع: مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کاردانی سخت افزار - علمی کاربردی

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط Abbas_Enerzhi نمایش پست ها
    سلام به همه
    دوستان من یه آموزشگاه مطرح آلمانی ثبت نام کردم تا مقطع A2 هم خوندم
    اما الان اصلا از خودم راضی نیستم

خواستم ببینم میشه میتونید از تجربه هاتون برام بگید
    یا توی شخصی استاد خصوصی یا آموزشگاه های استاد خصوصی رو بفرستید ؟

ممنون

سلام, از کتاب داستان های سطح A2 استفاده کنید.

Junior Member

سلام دوستان. من دیکشنری آلمانی به فارسی یا آلمانی به انگلیسی واسه اندروید یا ویندوز که تلفظ آفلاین داشته باشه نیاز دارم. ممنون میشم اگه کسی داره لینک دانلود یا لااقل اسمشو واسم بفرسته

نقل قول نوشته اصلی توسط MOHSEN_330 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من دیکشنری آلمانی به فارسی یا آلمانی به انگلیسی واسه اندروید یا ویندوز که تلفظ آفلاین داشته باشه نیاز دارم. ممنون میشم اگه کسی داره لینک دانلود یا لااقل اسمشو واسم بفرسته
    سلام
    به نظر من بهترین دیکشنری المانی به انگلیسی و بالعکس، دیکشنری dict.cc است. البته باید نسخه کاملش رو داخل خودش دان کنید و تلفظ هم آنلاین به اینترنت احتیاج داره

نمایشگاه الکامپ دوستان شاید چیزای خوبی پیدا کنند آموزشی
    در ادامه من توصیه میکنم از آموزشی fluenz german غافل نشوند که من 5 سطحشو گرفتم فوق العادست و اصلاً کسل کننده نیست برای آدمای تنبلی مثل خودم عالیه فقط هزینش بالاست و توی اینترنت نیست 370 دلاره

Junior Member

سلام دوستان من قصد دارم کلاسهای فوق فشرده گوته رو برم از سطح A2 تا B1 ، کلاسها هر روز هست روزی ۴ ساعت، انقدر فشرده آلمانی خوندن فایده داره؟ بعد کلاسها میشه امیدوار بود که امتحان ب یک رو قبول میشم؟ میترسم انقدر فشرده بخونم تو ذهنم نمونه، کسی تجربه اش رو داره؟
    مننون

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط magiii نمایش پست ها
    سلام دوستان من قصد دارم کلاسهای فوق فشرده گوته رو برم از سطح A2 تا B1 ، کلاسها هر روز هست روزی ۴ ساعت، انقدر فشرده آلمانی خوندن فایده داره؟ بعد کلاسها میشه امیدوار بود که امتحان ب یک رو قبول میشم؟ میترسم انقدر فشرده بخونم تو ذهنم نمونه، کسی تجربه اش رو داره؟
    مننون
    تا B1 بله فایده دازه و اگر همراه با کلاس در خانه هم وقت بذارید به راحتی B1 رو می گیرید.
    موفق باشید
    No somos lo que deseamos ser. Somos lo que la sociedad exige"
    Somos lo que nuestros padres eligieron. No queremos decepcionar a
    nadie, sentimos una gran necesidad de ser amados. Por eso reprimimos lo
    "mejor de nosotros mismos

Junior Member

لصفا یه کتاب دیکشنری آلمانی به انگلیسی معرفی کنید .
    بشه تو انقلاب پیدا کرد ....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کاردانی سخت افزار - علمی کاربردی

نقل قول نوشته اصلی توسط magiii نمایش پست ها
    مننون

اگر دوره های فشرده شرکت کنید بنظر من بهتره و عمیق تر یاد می گیرید، فرقش نهایت 3 4 ماه هستش ولی کلمات به خوبی ملکه ذهنتون می شه. خیلی از بچه هارو دیدم که مجبورن اواسط دوره های فوق فشرده چند ترم نیان که فرصت کنن مطالبی رو که یاد گرفتن دوره کنن.

دوستان در مورد لول بندی من از شخصی پرسیدم

سوال)در چه سطحی میشه اخبار رو فهمید و مجلات روز رو مطالعه کرد؟
    ج)B2

سوال)در سطح B1 چه پیشرفتی حاصل میشود؟
    ج)اکثر کارهای روزانه و ارتباطات کلامی در کشور در سطح A2 الی B1 حاصل میشود

سوال)چه شخصی لول C2 میگیرد؟
    ج)فقط شخصی که متولد آلمان هست و افراد حداکثر به C1 میرسند که این لوللی هست که برای ورود به اکثر دانشگاه ها لازم هست.

اگر مطلبی هست دوستان اصلاح کنند.

Senior Member VividNed آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط artnect نمایش پست ها
    لصفا یه کتاب دیکشنری آلمانی به انگلیسی معرفی کنید .
    بشه تو انقلاب پیدا کرد ....
    duden معروفه
    واسه موبایل یا آنلاین هم dict.cc خوبه
    ... Stay Hungry ... Stay Foolish

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)