صفحه 70 از 81 نخستنخست ... 20606162636465666768697071727374757677787980 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 691 تا 700 , از مجموع 809

موضوع: مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : یادگیری زبان آلمانی و معرفی کلاسهای آموزش زبان آ

هزینه یادگیری در ایران به مراتب ارزونتر هستش. و به علاوه اینکه به نظر من اگر با دانش زبان بالا وارد آلمان بشین خیلی بهتر از اینه که بدون تسلط برین آلمان.

مگر اینکه واقعن بنا به دلایل شخصی مایل باشید که هرچه سریعتر در المان زندگی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mosseini نمایش پست ها
    با سلام ، من دندانپزشک هستم و برای کار در المان نیازمند مدرک B2 میباشم و در حال حاضر مبتدی ( A1.1 ) هستم ، ویزای اروپا را دارم و این امکان را دارم در المان زبان یاد بگیرم. به نظر شما زبان را در المان یاد بگیرم مفیدتر است یا تفاوت چندانی نمیکند ؟
    در حال حاضر تهران هستم برای همین دو به شک هستم که همینجا مدرک بگیرم و برم یا برم از اونجا شروع کنم به یادگیری زبان المانی
    ممنون میشم اگر دوستان براهنمایی کنند .

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی (پست اول حتما

با سلام

در طی سه ماه و در صورتیکه وقت کافی و خوبی جهت مطالعه اختصاص داده بشه، آیا امکان یادگیری آلمانی از سطح تقریبا صفر تا A2 امکان پذیر هست؟
    و اینکه برای این امر چه منابعی را پیشنهاد میکنید؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Persianflyer نمایش پست ها
    با سلام

در طی سه ماه و در صورتیکه وقت کافی و خوبی جهت مطالعه اختصاص داده بشه، آیا امکان یادگیری آلمانی از سطح تقریبا صفر تا A2 امکان پذیر هست؟
    و اینکه برای این امر چه منابعی را پیشنهاد میکنید؟

ممنون

بله اگر وقت کافی اختصاص بدید شدنی هست .... بهتر هست که معلم خصوصی بگیرید

سلام. دوستان من قصد دارم زبان آلمانی رو یاد بگیرم. کل روز رو هم وقت دارم. به نظر شما تو ۶ ماه میشه به سطح B1 رسید؟ کمتر از ۶ ماه چطور؟ البته من نه کلاس دوس دارم برم و نه معلم میخام.
    اگه فکر میکنید امکان پذیره پس بهترین کتاب و منبعی که فکر میکنید خوبه رو معرفی کنید.
    (این رو هم مد نظر بگیرید که من خودم سابقه این رو دارم که بدون هیچ کلاس و معلمی زبان انگلیسی رو تو کمتر از یک سال فشرده یاد گرفتم و آیلتس ۷ هم دارم.)

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط rthenko نمایش پست ها
    سلام. دوستان من قصد دارم زبان آلمانی رو یاد بگیرم. کل روز رو هم وقت دارم. به نظر شما تو ۶ ماه میشه به سطح B1 رسید؟ کمتر از ۶ ماه چطور؟ البته من نه کلاس دوس دارم برم و نه معلم میخام.
    اگه فکر میکنید امکان پذیره پس بهترین کتاب و منبعی که فکر میکنید خوبه رو معرفی کنید.
    (این رو هم مد نظر بگیرید که من خودم سابقه این رو دارم که بدون هیچ کلاس و معلمی زبان انگلیسی رو تو کمتر از یک سال فشرده یاد گرفتم و آیلتس ۷ هم دارم.)
    بنده تجریه خودخوان ندارم و توصیه میکنم برین کلاس یه ترم. بعدا خودتون تصمیم بگیرین.
    من قبلا که کلاس میرفتم تا حدودی اش رو خودم به صورت خودخوان خوندم ولی از سطح B2 به بعد رفتم کلاس.
    کتابهایی که می میخوندیم :
    َبرای سطوح آ1 تا ب1 کتابهای StudioD, Sicher Daf Kompakt
    بهتره یه زنگ به موسسات گوته و انجمن فرهنگی اتریش بزنین و سایتشون رو چک کنین تا ببینین اونا چی درس میدن.

با روزی 2 ساعت وقت گذاشتن 6 ماه طول میکشه فقط گرامر a1,a2 رو یاد گرفت بصورت عمیق،جامع و کامل و بعد 6 ماه لازمه تا تمرین کرد و لغت حفظ کرد غیر ازین سمبلیه

Junior Member

سلام دوستان . من سال بعد دارم واسه داروسازی هایدلبرگ پذیرش میگیرم اما نمیدونم از پس زبان آلمانی بر میام یا نه در طول این یکسال شما پیشنهاد میدین چجوری آلمانی بخونم تا جوابگوی احتیاجاتم باشه؟ در ضمن آلمانی اصلا بلد نیستم

کتابای لغات و گرامر ولی خانی رو کامل بخون (a1,2) میشه 4 جلد و سپس منشن رو خودت با آدیو 8 جلدشو فشرده بخون حل تمرینا و رو نوشتا و همه چیشم اینجاست
    https://www.hueber.de/seite/pg_lehren_moodle_mns
    اگه یک ساله رسیدی تموم کنی که بعید میدونم B1 رو در کلاس ادامه بده
    نرم افزار fluenz german هم گرامرو فوق العاده توضیح میده تمرینم داره پولیه ولی یا اینو باید کار کنی تو این مدت کم یا کتابارو

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

به نظر من کسی اگر وقت نداره با معلم از Daf Kompakt استفاده کنه.فکر کنم تا ب1 هست.البته خودم استفاده نکردم،کتابشو دارم،خیلی فشرده هست اما کامل.
    No somos lo que deseamos ser. Somos lo que la sociedad exige"
    Somos lo que nuestros padres eligieron. No queremos decepcionar a
    nadie, sentimos una gran necesidad de ser amados. Por eso reprimimos lo
    "mejor de nosotros mismos

سلام
    دوستان کسی کتاب studio d - A1 رو کار کرده؟
    میدونید اون پوشه های داخل سی دیش هرکدوم مربوط به کدوم بخش هستن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)