صفحه 75 از 81 نخستنخست ... 256566676869707172737475767778798081 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 741 تا 750 , از مجموع 809

موضوع: مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

[QUOTE=alikanosala;2529782]اگر تا آخر بتونید با این نرم افزار جلو برید بصورت کامل زبان جدید رو خواهید اموخت،من مطمین نیستم بدون دانستن یک زبان بشه تو دانشگاه با خواندن اون رشته زبان فراگرفت[/QUO
    با اين روش چقد طول ميكشه؟؟

[QUOTE=Zdr;2529824]
    نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    اگر تا آخر بتونید با این نرم افزار جلو برید بصورت کامل زبان جدید رو خواهید اموخت،من مطمین نیستم بدون دانستن یک زبان بشه تو دانشگاه با خواندن اون رشته زبان فراگرفت[/QUO
    با اين روش چقد طول ميكشه؟؟
    https://support.rosettastone.com/en/...a-Stone-TOTALe

Junior Member

سلام دوستان
    برای یادگیری زبان آلمانی میخاستم از سری کتابهای Menschen و Berliner platz استفاده کنم.
    از دوستان کسی میدونه هر سطح این منابع دقیقا شامل چه کتابها و مدیاهایی هست؟ منظورم اینه که فرضاً سطح A1 سری Menschen چه کتابها و سی دی هایی داره که همونا رو کامل از فروشنده بگیرم؟ واینکه از دوستان کسی جایی رو تو انقلاب میشناسه که این سری منابع رو کامل داشته باشه بهم معرفی کنه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    power eng

نقل قول نوشته اصلی توسط desham نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای یادگیری زبان آلمانی میخاستم از سری کتابهای Menschen و Berliner platz استفاده کنم.
    از دوستان کسی میدونه هر سطح این منابع دقیقا شامل چه کتابها و مدیاهایی هست؟ منظورم اینه که فرضاً سطح A1 سری Menschen چه کتابها و سی دی هایی داره که همونا رو کامل از فروشنده بگیرم؟ واینکه از دوستان کسی جایی رو تو انقلاب میشناسه که این سری منابع رو کامل داشته باشه بهم معرفی کنه؟
    الان بیشتر موسسه ها دارن menchen رو تدریس میکنن ولی من توصیه نمیکنم برای شروع به خاطر اینکه هیچگونه آشنایی با یه زبان ندارید بصورت سلف استادی باشه بهتر کلاس بری مگر اینکه مجبور باشی . کتاب منشن همه جا هست. باز هم میتونی از انتشارات جنگل با تخفبف بکیری تو انقلاب در ضمن تو ابن فروشگاه کتابچه هایی فازسی داره که برا گرامر و لغت های المانی خیلی میتونه بهت کمک کنه که منطبق با کتاب منشن هست و من الان b1 و گرامر شو با ابن کتابچه ها دارم یاد میگیرم نویسنده اش محمودرضا ولی خانی هست

Junior Member

مرسی ایمان جان
    اطلاع داری سری Menschen فرضا برای سطح A1 چند تا کتاب و cd داره؟(مثلاً کتاب اصلی + کتاب کار+ کتاب راهنمای معلم+CD حاوی فایلهای میدیا)

سلام من کتاب شریته میخونم ولی با کلمات مشکل دارم کسی کتابی برای لغت یا پی دی اف کلماتشو نداره ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط desham نمایش پست ها
    مرسی ایمان جان
    اطلاع داری سری Menschen فرضا برای سطح A1 چند تا کتاب و cd داره؟(مثلاً کتاب اصلی + کتاب کار+ کتاب راهنمای معلم+CD حاوی فایلهای میدیا)
    جمعا 4 کتاب و 4 CD
    A1.1 kursbuch
    A1.1 arbeitsbuch
    A1.2 Kursbuch
    A1.2 Arbeitsbuch

یه مقدار که پیش رفتید از ویدیوی امتحان A1 در یوتیوب کبوط به Goethe + OSD استفاده کنید که بدونید سطح A1 رو متوجه بشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadowji نمایش پست ها
    سلام من کتاب شریته میخونم ولی با کلمات مشکل دارم کسی کتابی برای لغت یا پی دی اف کلماتشو نداره ؟
    همون Menschen بهتره چون امتحانات هم یه جورایی بر اساس اون هست.

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

اگر تا a1 را کلاس بگذرونیم، میشه با استفاده از کانالهای تلگرامی و یوتیوب مثل دیاکو و ... به شکل سلف استادی بقیه را خودمون بخونیم یا نه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Production & Operation Management

سلام
    لینک دانلود کتاب Menschen A1 Lehrerhandbuch رو کسی داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)