صفحه 76 از 81 نخستنخست ... 2666676869707172737475767778798081 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 751 تا 760 , از مجموع 809

موضوع: مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

سلام و درود
    دوستان کسی هست A1 رو خونده باشه و بخواد A2 رو شروع کنه؟
    کلاس نیمه خصوصی در تهران
    دو نفر نیاز داریم تا کلاس شروع بشه.
    ممنون میشم اطلاع بدید و یا به دوستانتون بگید.
    Junior Member

سلام و درود
    دوستان کسی هست A1 رو خونده باشه و بخواد A2 رو شروع کنه؟
    کلاس نیمه خصوصی در تهران
    دو نفر نیاز داریم تا کلاس شروع بشه.
    ممنون میشم اطلاع بدید و یا به دوستانتون بگید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : یادگیری زبان آلمانی و معرفی کلاسهای آموزش زبان آلمانی

آیا یادگیری زبان آلمانی سخت است؟ مدت زمان یادگیری چقدر است؟
    در ادامه آموزش های کاربردی زبان آلمانی، در این پست با توجه به درخواست زیادی از کاربران، برای شما روشن می کنیم که آیا یادگیری زبان آلمانی سخت است؟ و اصولا چقدر طول می کشد تا زبان آلمانی را یاد بگیرید؟

آیا یادگیری زبان آلمانی سخت است؟

اصولا یادگیری بعضی از زبان های خارجی برای ما فارسی زبانان سخت تر از کسانی است که زبان مادری متفاوتی دارند. بطور واضح، یادگیری زبان آلمانی برای انگلیسی زبانان بسیار راحت تر از ماست. چرا؟ چون بسیاری از ساختارهای گرامری و لغات مشابهی با آلمانی دارند.
    در واقع جواب این سوال می تواند کمی دشوار باشد. در کل زبان آلمانی جزو زبان های سخت به حساب نمی آید ، هر چند زبان راحت و آسانی نیز نیست. طبق تجربیات موسسات مختلف و خود زبان آموزان در سرتاسر دنیا، سختی یا آسانی همیشه در قیاس با یکدیگر مشخص می شود. زبان آلمانی در مقایسه با زبانی مثل زبان اسپانیایی یا زبان ایتالیایی زبان سختی است. اما در مقایسه با زبانی مثل زبان عربی یا زبان روسی زبان آسانی به حساب می آید. در کل چنین زبانی را می توان در درجه متوسط از نظر زبان های دیگر دانست.

بیشترین سختی این زبان برای ما فارسی زبانان، در بخش گرامر و تلفظ این زبان است. بعنوان مثال این مطلب را مطالعه کنید: آموزش تلفظ عبارات مهم زبان آلمانی بهمره فایل صوتی

اما به این نکته بسیار مهم توجه کنید که اگر زبانی را دوست دارید، در انتخاب آن شک نکنید چون علاقه داشتن به هر زبانی، یادگیری آن را بسیار آسان می کند. همچنین اگر می خواهید بدانید که بهترین روش یادگیری زبان آلمانی چیست؟ کلیک کنید.

مدت زمان یادگیری چقدر است؟

مدت زمان یادگیری برای هر زبانی، بستگی به موضوعات مختلفی دارد. مثلا اینکه شما روزانه چقدر مطالعه می کنید؟ چقدر به آن زبان علاقه دارید؟ آیا روش یادگیری شما اصولی است؟ محیط یادگیری شما در کشور خودتان است یا در کشور آلمان؟ تجارب قبلی شما در مورد آن زبان؟ و …
    اما در حالت معمولی تاریخ و زمانی که برای رسیدن به سطح متوسط زبان لازم است:
    ۱-یک دوره ی سه ساعته زبان آلمانی در هر روز
    اگر در کلاس های مختلف حضور پیدا کنید و روزانه ۳ ساعت تمرین کنید، ممکن است حدود ۱۴ ماه طول بکشد تا به سطح متوسط برسید.
    ۲- یادگیری پیوسته زبان آلمانی در مدرسه
    چهار ساعت در هفته به اضافه ی دو ساعت تکلیف به اضافه رو ساعت تمرین هوس مستقل ضربدر دوا زده هفته و ضرب در دو واحد درسی بین پنج تا ۶ سال طول می‌کشد تا شما به سطح متوسط زبان برسید!
    ۳-مطالعات مستقل و اختصاصی
    تقریبا یک ساعت در روز، تقریبا سه سال طول می‌کشد تا شما به سطح متوسط نائل شوید.
    ۴-مطالعات کلی و عمیق
    در حدود هشت ساعت در روز که تقریبا سه ماه طول می‌کشد تا شما به سطح ابتدایی برسید.

بطور خلاصه خط زمانی معروف FSI به ما می گوید که:
    زبان‌هایی که ارتباط نزدیکی به زبان‌های انگلیسی، آفریقایی، کاتالان ، دانمارکی، روسی، فرانسوی، جزیره‌ی هائیتی، ایتالیایی، نروژی،پرتقالی، رومانی، اسپانیایی، اسلواکی و سوئدی دارندحدود ۲۳-۲۴هفته (۵۷۵-۶۰۰) زمان برای یادگیری متوسط زبان آلمانی نیاز دارند.
    باز هم اگر سوالی در این زمینه دارید در بخش نظرات با ما مطرح کنید.

Junior Member

سلام دوستان من بتازگی میخوام برای تحصیل در مقطع ارشد در یکی از دانشگاه های آلمان اقدام کنم ولی هنوز برای زبان اقدامی نکردم و موندم که انگلیسی رو بخونم و کار کنم یا آلمانی،مشکلی هم با سختی آلمانی ندارم بنظرتون برای فرآیند اپلای و قبولی کدوم یکی رو شروع کنم بهتره؟رشته هم مهندسی مکانیک هستش

وقتت رو برای انگلیسی تلف نکن. به نظر من فقط آلمانی بخون هم پذیرش گرفتنت راحت تره و هم اینکه وقتی اومدی آلمان راحت کار پیدا می کنی. اینجا با انگلیسی هیچ کاری نمیشه کرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط KingBet نمایش پست ها
    سلام دوستان من بتازگی میخوام برای تحصیل در مقطع ارشد در یکی از دانشگاه های آلمان اقدام کنم ولی هنوز برای زبان اقدامی نکردم و موندم که انگلیسی رو بخونم و کار کنم یا آلمانی،مشکلی هم با سختی آلمانی ندارم بنظرتون برای فرآیند اپلای و قبولی کدوم یکی رو شروع کنم بهتره؟رشته هم مهندسی مکانیک هستش

مشخصا آلمانی

Junior Member Amir آواتار ها

حتما زبان آلمانی

Junior Member

دوستانی که دو زبان آلمانی و انگلیسی رو با هم یادگرفتن از تجربیاتشون بگن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    اگر تا a1 را کلاس بگذرونیم، میشه با استفاده از کانالهای تلگرامی و یوتیوب مثل دیاکو و ... به شکل سلف استادی بقیه را خودمون بخونیم یا نه؟
    سلام
    آلمانی رو از روز اول آموزش یعنی یادگیری آلفای اون تا آخرین سطح C2 میشه خود آموز یادگرفت ولی دو شرط مهم و اساسی داره:
    اول اینکه علاقه مند به این زبان باشید و هدف

دوم اونم اینکه سطح اول یعنی "A" رو خوبه خوبه خوبه خوبه خوب درک کنید و یاد بگیرید که اونم با کتاب های آموزشی موجود در بازار با کمی وقت میتوان بدست آورد. (البته کتاب هایی که با تکیه بر خودآموزی طراحی شدن، نه کتب های گروهی و کلاسی وغیره...)

ولی سطح B2 و بالاتر رو بهتره کلاس برداری... نه اینکه توانایی یادگیری و پیشرفت نداشته باشید و غیره... نه، اصلااا، منتهی در جو کلاس و آزمون و مکالمه بیشتر قرار میگیرید و رفع اشکال میکنید...

شادو پیروزو سربلند باشید
    ویرایش توسط Ardawan : November 17th, 2018 در ساعت 11:36 PM

سلام و احترام
    هر کسی دنبال زبان المانی هست
    یا بره کلاس زیر نظر معلم باسواد
    یا خودش مثل من خود خوان بخونه
    بهترین منبع pimsler
    Book2
    Teach your self
    خلاصه اینترنت پر مجموعه هست فقط دانلود کن بخون
    Captain x20

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)