صفحه 77 از 81 نخستنخست ... 27676869707172737475767778798081 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 761 تا 770 , از مجموع 809

موضوع: مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

من زبان المانی انگلیسی همزمان میخونم
    رفقا انگلیسی با المانی کپی برابر اصل هست
    فقط تلفظ r s ch متفاوت هست
    وگرنه گرامر هم همون هست
    من انگلیسی اول یاد گرفتم
    حالا سرعت یادگیری المانی ۳ برابر اون زمان که
    انگلیسی شروع کردم شده
    چون انگلیسی با المانی خیلی شبیه هست

Junior Member

دوستان زبان آلمانی رو به صورت فشرده چندماهه میتونم یاد بگیرم؟انگلیسیم در حد آیلتس 7 هست

نقل قول نوشته اصلی توسط melodiane نمایش پست ها
    دوستان زبان آلمانی رو به صورت فشرده چندماهه میتونم یاد بگیرم؟انگلیسیم در حد آیلتس 7 هست
    سلام جناب melodiane
    اگر شما زبان انگلیسی تان قوی قطعا سرعت یادگیری المانیان سریعتر خواهد بود چرا؟چون بیشتر کلمات انگلیسی نزدیک المانی تقریبا یکی هستند فقط تنها نکته میمونه
    تلفظ کلمات هستند
    این که [I]مدت زمان یادگیری المانی چه زمان میخواهد
    توصیه میکنم
    [I]
    توصیه میکنم مجموعهbook2
    Pimsler
    داستان های سطح بندی شده
    توصیه کمتر من برای شروع گرامر و کتاب نخونید

بستگی به زمانتان داره
    کار نیکو از پی کردن هست
    تمرین تکرار انگیزه از افراد منفی باف دوری کن که میگن نمیتونی بیهوده

x20

Junior Member

سلام دوستان
    من حدود چهار ماه هست که خودخوان شروع کردمو حدود یک ماه هست که کلاس خصوصی هم میرم (تک نفره به دلیل سرعت بیشتر و البته نبوده اموزشگاه)...با کانال استاد ثمری و فرهمند شروع کردم و کتابی که خودم و کلاس کار میکنیم منشن هست.چون قبل از کلاس رفتنم شروع کرده بودم الان اوایل a2.1 هستم و در هر روز با این دو کانال مطالب جدید مطالعه میکنم و همیشه از سطح کلاسم جلو هستم و تقریبا 95% مطالبی که استاد میخواد بگه رو بلدم و مگر اینکه چیزی خارج از کتاب بگه...به تازگی پیمزلر رو هم هر روز یه یونیت کار میکنم و یه کتاب دیگه به اسمه grammatik aktiv هم که تا B1 رو ساپورت میکنه میخوام در طول روز کار کنم . این برنامه ها حدودا 8 ساعت در روز زمان میگیره چون هر درسه منشن رو بین دو تا سه روز همرا با کتاب کار تموم میکنم خودم(بیشتر دو روز)...کلاسم هفته ای یه جلسه سه ساعته میرم که هر جلسه یک ونیم درس کار میشه...سوالم اینه به نظرتون با این برنامه یعنی هفته ای سه درسه منشن و در ادامه به احتمال زیاد سری SICHER و منابع جانبیش میتونم در طول یک ونیم سال تا دو سال به سطح testdaf 4 و سواده واقعی(!) برسم ؟! قصد تحصیل در مقطع لیسانس مهندسی مکانیک در یکی از هوخشوله ها رو دارم
    در اخرم سپاس فراوان...
    ویرایش توسط frost : December 23rd, 2018 در ساعت 11:36 PM

سلام دوستان
    من هر چی گشتم کتاب Horen & Sprechen تو منابع پیدا نکردم. کسی پیشنهادی نداره؟
    لطفا اگر دارید و آپلود کنید ممنون میشم

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

با سلام‌ به همگی و تبریک سال نو،
    سوالی داشتم، ممنون میشم دوستان با توجه به تجربیات مفیدشون راهنمایی کنن،
    من ۶ ماه دیگه قصد رفتن به اتریش دارم، نیاز به مدرک آلمانی ندارم ولی می‌خوام درحدمکالمه روزمره آلمانی رو تا اون زمان یاد بگیرم،
    ولی با توجه به زمان کمی که دارم نمیتونم سعی و خطا کنم و روشهای مختلف رو امتحان کنم،
    انگلیسی رو در حد آیلتس ۶/۵ و فرانسه رو هم در حد ب۱ بلدم و استعداد یادگیری زبانم بدک نیست، زمان هم برای خوندن روزی نهایتا ۳-۲ ساعت دارم،
    حالا با توجه به این شرایطم بهترین راه رو چی میدونید که تا ۶ ماه دیگه به حد مکالمه روزمره خوب برسم؟
    کتاب و سی دی و خود آموز؟ یا کلاس عمومی؟ یا کلاس خصوصی؟
    و سوال بعدی اینکه که اگر قصد امتحان هم باشه آیا در سطح ب۱ با این وضعیت میشه امتحان داد؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط matador63 نمایش پست ها
    با سلام‌ به همگی و تبریک سال نو،
    سوالی داشتم، ممنون میشم دوستان با توجه به تجربیات مفیدشون راهنمایی کنن،
    من ۶ ماه دیگه قصد رفتن به اتریش دارم، نیاز به مدرک آلمانی ندارم ولی می‌خوام درحدمکالمه روزمره آلمانی رو تا اون زمان یاد بگیرم،
    ولی با توجه به زمان کمی که دارم نمیتونم سعی و خطا کنم و روشهای مختلف رو امتحان کنم،
    انگلیسی رو در حد آیلتس ۶/۵ و فرانسه رو هم در حد ب۱ بلدم و استعداد یادگیری زبانم بدک نیست، زمان هم برای خوندن روزی نهایتا ۳-۲ ساعت دارم،
    حالا با توجه به این شرایطم بهترین راه رو چی میدونید که تا ۶ ماه دیگه به حد مکالمه روزمره خوب برسم؟
    کتاب و سی دی و خود آموز؟ یا کلاس عمومی؟ یا کلاس خصوصی؟
    و سوال بعدی اینکه که اگر قصد امتحان هم باشه آیا در سطح ب۱ با این وضعیت میشه امتحان داد؟
    ممنون
    سلام سال نو شما هم مبارک برات بهترین ها رو آرزو می کنم
    به نظرم موسسه برو پیشرفتت خیلی بیشتر هست و در عین حال از منابع دیگه هم استفاده کن مثلا روزتا استون گرچه کامل نیست ولی خیلی کمکت می کنه و باعث میشه کلمات در خاطرت بمونه
    کتاب منشن هم به نظرم سبک و خوب هست یه سایت اینترنتی فارسی هم هست که اگه به فارسی سرچ کنی میاد و برای شروع خوب هست
    اگه بخوای کلاس بری هیچ کدوم از دو موسسه معروف نمی تونی بری چون خیلی شلوغ هست و باید از چند ماه قبل رزو کنی یه موسسه هست که الان اسمش یادم نیست بعد این دو تا خیلی هست البته شنیدم جدیدا اسمش عوض شد.
    موفق باشی

با سلام و احترام
    من فوق لیسانس عمران از دانشگاه سراسری دارم و سیو چهار ساله و متاهل هستم و سطح زبان انگلیسی متوسط هست.
    دیروز با مشاور مهاجرت صحبت کردم و گفت برای اقدام ویزای کاری کانادا باید حتما آیلتس هفت بگیری تا شانست زیاد باشه بخاطر همین آلمان رو پیشنهاد داد و گفت B2 بگیر و راحت برای ویزای کاری میتونی اقدام کنی.
    حالا سوال من از دوستان این است که تو یک سال من که از صفر میخوام آلمانی رو شروع کنم و به سطح B2برسم کار راحت تر و معقول تری هست یا از سطح متوسط بخونم و به آیلتس هفت برسم؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kamyar9696 نمایش پست ها
    با سلام و احترام
    من فوق لیسانس عمران از دانشگاه سراسری دارم و سیو چهار ساله و متاهل هستم و سطح زبان انگلیسی متوسط هست.
    دیروز با مشاور مهاجرت صحبت کردم و گفت برای اقدام ویزای کاری کانادا باید حتما آیلتس هفت بگیری تا شانست زیاد باشه بخاطر همین آلمان رو پیشنهاد داد و گفت B2 بگیر و راحت برای ویزای کاری میتونی اقدام کنی.
    حالا سوال من از دوستان این است که تو یک سال من که از صفر میخوام آلمانی رو شروع کنم و به سطح B2برسم کار راحت تر و معقول تری هست یا از سطح متوسط بخونم و به آیلتس هفت برسم؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    با تشکر
    بنده اونقدر در این مبحث حرفه ای نیستم (انگلیسی رو تقریبا تا همین آیلتس 7 و آلمانی تقریبا اولای راهم) ولی این رو میدونم که خوندن آلمانی از صفر تا B2 قطعا آسون تر از رسوندن سطح متوسط انگلیسی تا آیلتس 7 نخواهد بود
    مخصوصا آلمانی اولای کار که تازه بخواید با مبحث جنسیت ها و گرامر خاصش دست و پنجه نرم کنید و جا بیفتید بسیار درگیرتون خواهد کرد... یادتون باشه B2 تنها یک سطح از C1 که بالاترین لول آلمانی و صحبت کردن مثل یک نیتیو هست فاصله داره و خیلی باید از سطح خوبی برخوردار باشید تا بتونید مدرکش رو بگیرید...
    بنظر من انگلیسی رو اگه در سطح متوسط بلدید از طریق دوره های فشرده آیلتسی که وجود داره پیش ببرید
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان.
    کسی موسسه یا استاد خوب که کلاس های خصوصی یا نیمه خصوصی (۳-۴) آلمانی که در شیراز برگزار بشه میشناسه؟ من تا سطح B2 یا C1 نیاز دارم. لطفا اگر کسی اطلاعی داره منو راهنمایی کنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)