صفحه 8 از 81 نخستنخست 12345678910111213141516171858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 809

موضوع: مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

Junior Member ultra_1 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : یادگیری زبان آلمانی و معرفی کلاسهای آموزش زبان آلمانی

نقل قول نوشته اصلی توسط sunflower2010 نمایش پست ها
    با سلام آیا می شه آلمانی رو خود آموز خوند ؟ سی دی های نصرت چطوره؟
    آخه من وضعیت پذیرشم معلوم نیست و نمی تونم برم موسسات که همش هم فشرده دارن و. 200 هزار برای هر ترم هزینه کنم 6 درس اشتودیو رو کلاس رفتم ولی استاداش خیلی بد بودن اینطوری خود آموز بخونم بهتر نیست؟
    همون اشتودیو رو می گم؟
    دوست عزیز تجربه شخصی من از این زبان اینه که واقعا نمیشه خودت بخونی متفاوت از زبان نگلیسی هستش.من هم IELTS دارم و هم زبان سوئدی ولی آلمانی رو سخته بخوای خودت از پایه یاد بگیری گرامرش خیلی فرق داره.البته من هم تجربه بدی از این آموزشگاههای آلمانی دارم و این معلمی هم که ما تو موسسه سیمین داشتیم واقعا بیسواد بود.
    به هر حال اگر به زبان انگلیسی مسلط هستی یه سری به تاپیک "منابع آلمانی"بزن.من یه سری کتاب رو معرفی کزدم اونجا که بیشتر حالت خود آموز داره ولی به نظر من باز هم به یکی نیاز هست برای رفع اشکال.
    "تلاش کنید آن چیزی که شما را راضی می کند بدست آورید وگرنه مجبورید به آن چیزی که به شما می رسد راضی باشید"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Economics- IMPS

نقل قول نوشته اصلی توسط mammad11 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    1سوال . من که الان هیچییییی زبان آلمانی بلد نیستم(صفرررر) . چقدر طول میکشه تا بتونم خودمو در سطح B1 برسونم ؟؟؟؟؟ البته با کلاس و تلاش .
    این کار بستگی به توانایی وقت و انگیزه و ... شما دارد ولی در بهترین حالت شاید چیزی حدود 1 سال طــــــــول می کشه تا B1 بگیرید ...
    موفق باشـــید

Junior Member

سلام دوستان
    من میخوام زبان آلمانی یاد بگیرم. الآن هیچچچچچچچچچچچی بلد نیستم و باید از صفر شروع کنم. البته دوروبرم هستن کسانی که فقط آلمانی بلدن. با توجه به اینکه میگن واسه کلاسای گوته باید تو نوبت باشم و خودمم زیاد وقت آزاد ثابت ندارم که همون روزا برم آموزشگاه زبان، به نظرتون میتونم خودم بخونم؟ و اگه آره از چه کتابی شروع کنم؟
    فعلاً نرم افزار Rosetta stone رو خریدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط melika02 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام زبان آلمانی یاد بگیرم. الآن هیچچچچچچچچچچچی بلد نیستم و باید از صفر شروع کنم. البته دوروبرم هستن کسانی که فقط آلمانی بلدن. با توجه به اینکه میگن واسه کلاسای گوته باید تو نوبت باشم و خودمم زیاد وقت آزاد ثابت ندارم که همون روزا برم آموزشگاه زبان، به نظرتون میتونم خودم بخونم؟ و اگه آره از چه کتابی شروع کنم؟
    فعلاً نرم افزار Rosetta stone رو خریدم.
    منم تازه با roseta شروع کردم ب نظرم خوبه برای شروع...موفق باشی

Member aramas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ruhr-Bochum, Materials science and simulation

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba_lg نمایش پست ها
    منم تازه با roseta شروع کردم ب نظرم خوبه برای شروع...موفق باشی
    roseta حرف نداره!!
    جدی میگم!
    من الان 4 ترمه که دارم زبان آلمانی می خونم. با تانگرام.
    قبل از رفتن به کلاس سی دی اول روزتا رو تموم کردم، باورتون نمیشه که چقدر از سیستم آموزشی اش خوشم اومد. یعنی تو کلاس خیلی عالی بودم. حتی الان هم خیلی چیزایی که بلدم از سطح کلاس بیشتره.
    خیلی عالیه. اما چون من عادت دارم تا زور کلاس بالا سرم نباشه، پیگیر یادگیری نمیشم، به همین خاطر کلاس رو ادامه دادم.

Junior Member

سلام دوستان
    منم تازه می خوام خوندن آلمانی رو شروع کنم. البته شرایط من یکم سخته، آخه من شهرستانم و اینجا کلاس آلمانی نیست و اینکه سرکار هم هستم و وقت زیادی نمیمونه پس باید تو خونه بخونم. واسه اینکه از پایه شروع کنم شما چی رو پیشنهاد میدین؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Economics- IMPS

سلام دوستان عزیز
    من به صورت خود آموز آلمانی رو تا سطح A2 یاد گرفتم ولی حالا میخام این یادگیری رو محک بزنم و ببینم واقعا یاد گرفتم یا نه تا بتونم B1 رو هم شروع کنم به خاطر مشغله کاری برام سخته تو کلاس های زبان شرکت کنم .به نظرتون B1 رو خودم ادامه بدم یا نه بهتره برم کلاس ؟
    ممنون

ApplyAbroad Hero milad83 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien

نقل قول نوشته اصلی توسط mhd_177 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من به صورت خود آموز آلمانی رو تا سطح A2 یاد گرفتم ولی حالا میخام این یادگیری رو محک بزنم و ببینم واقعا یاد گرفتم یا نه تا بتونم B1 رو هم شروع کنم به خاطر مشغله کاری برام سخته تو کلاس های زبان شرکت کنم .به نظرتون B1 رو خودم ادامه بدم یا نه بهتره برم کلاس ؟
    ممنون
    شما بهترین کارو کردید و من هم مثل شما اصلا" نمیتونم برم سر کلاس
    تا جایی که نمیتونی برس سر کلاس خودت بخون ولی مثلا 1 ماه یا 2ماه مونده که بری حتما" کلاس های فشرده هم برو که به دانسته هات نظم بدی
    .Robert Frost : In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on

Member e.farahmand آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Maschinenbau TU-Darmstadt

نقل قول نوشته اصلی توسط milad83 نمایش پست ها
    شما بهترین کارو کردید و من هم مثل شما اصلا" نمیتونم برم سر کلاس
    تا جایی که نمیتونی برس سر کلاس خودت بخون ولی مثلا 1 ماه یا 2ماه مونده که بری حتما" کلاس های فشرده هم برو که به دانسته هات نظم بدی
    سلام
    من هم تجربه خیلی زیادی در Self-study ´دارم
    به همین خاطر هم یه پیشنهاد کوچیک بهتون میکنم
    بهتره حتی اگر یه کلاس یه روز در هفته هم میتونید برید شرکت کنید حالا سطحش زیاد مهم نیست
    چون خیلی بده که آدم یه قاعده ای رو اشتباهی یاد بگیره و چند وقت هم تکرارش کنه یا تلفظ خیلی از کلمات رو عوضی ادا کنه و بهش عادت کنه
    اما در کل من یکی که از Self-study خیلی بهتر نتیجه گرفتم تا یادگیری در کلاس
    لطفا سوالاتی رو که میشه توی فروم جواب داد رو توی فروم مربوطه مطرح کنید و فقط لینکش رو واسم بفرستید

ApplyAbroad Hero milad83 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien

نقل قول نوشته اصلی توسط e.farahmand نمایش پست ها
    سلام
    من هم تجربه خیلی زیادی در Self-study ´دارم
    به همین خاطر هم یه پیشنهاد کوچیک بهتون میکنم
    بهتره حتی اگر یه کلاس یه روز در هفته هم میتونید برید شرکت کنید حالا سطحش زیاد مهم نیست
    چون خیلی بده که آدم یه قاعده ای رو اشتباهی یاد بگیره و چند وقت هم تکرارش کنه یا تلفظ خیلی از کلمات رو عوضی ادا کنه و بهش عادت کنه
    اما در کل من یکی که از Self-study خیلی بهتر نتیجه گرفتم تا یادگیری در کلاس
    سلام

بله خوب برای کسی که بتونه حتی یک ساعت کلاس بره باز هم خوبه اما باور کن بعضی ها مثل من نمیتونن 30 دقیقه هم کلاس برن
    بله موافقم با حرفتون البته بهتره آدم زیاد رو یاذگیری قواعد سمت self-study نره ولی در مورد تلفظ برنامه های خیلی خیلی خوبی هست که بهتر از کلاسه حتما" تاپیک مربوط به زبان آلمانی رو یه سر بزنید

موفق باشید
    .Robert Frost : In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)