صفحه 9 از 81 نخستنخست 1234567891011121314151617181959 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 809

موضوع: مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

Member polymath آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture-Iran university of science and technology

پیش فرض پاسخ : یادگیری زبان آلمانی و معرفی کلاسهای آموزش زبان آلمانی

سلام دوستان

من الان پيش دانشگاهيم و اگه بخوام شروع به الماني خوندن بكنم يه ذره با مشكل مواجه مي شم تنها راهش اينه كه كلاس روز جمعه را برم . به نظر شما تا ١ سال ديگه و با كلاس هاي روز جمعه اي ممكنه تا A2 يا B1 برم ؟ ( شما يادگيري و تلاش من را خوب در نظر بگيريد)

با تشكر
    ابي كه براسود زمينش بخورد زود ..... دريا شود ان رود كه پيوسته روان است
    گر مرد رهي غم مخور از دوري و ديري .... داني كه رسيدن هنر گام زمان است

ApplyAbroad Hero milad83 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien

نقل قول نوشته اصلی توسط polymath نمایش پست ها
    سلام دوستان

من الان پيش دانشگاهيم و اگه بخوام شروع به الماني خوندن بكنم يه ذره با مشكل مواجه مي شم تنها راهش اينه كه كلاس روز جمعه را برم . به نظر شما تا ١ سال ديگه و با كلاس هاي روز جمعه اي ممكنه تا A2 يا B1 برم ؟ ( شما يادگيري و تلاش من را خوب در نظر بگيريد)

با تشكر
    دوست عزیز فقط روز های جمعه رفتن در یادگیری خیلی زمان میبره و یکم کارت رو سخت میکنه.
    بدی روز های جمعه اینه که شمارو یک هفته از صحبت کردن تو جمع و مرور دروس در روزهای متوالی دور نگه میداره......... کسی در فراگیری شما شک نداره اما شما برای چی دارید میری کلاس ؟ قاعدتا" برای فراگیری بهتر و تو جمع بودن و صحبت کردن وگرنه با همین نرمافزار ها میشه یاد گرفت.

خوب ممکنه واقعا" غیر از روز های جمعه نتونید برید که واقع بینانه بخوام باهات صحبت کنم کارت خیلی سخته ...

در هر صورت از منابع های مختلف هم بغیر از کلاسات سعی کن استفاده کنی

موفق باشی
    .Robert Frost : In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on

منم الان دارم میرم b1 ولی وقتی میزنم کانالای آلمانی زبان میترسم از اینکه برم خارج استرس زیادی دارم
    چیکار کنم دوستان وقتم دارما ولی نمیدونم چطور بخونم تا خوبه خوب یادبگیرم
    چه راهایی و به من پیش نهاد میدین
    خیلی متشکر میشم دوستان از راهنماییتون

من از سرزمین آه آمده ام، سرزمین اندوه های بسیار

رشته و دانشگاه
    TUWien

نقل قول نوشته اصلی توسط bmirzaee3000 نمایش پست ها
    منم الان دارم میرم b1 ولی وقتی میزنم کانالای آلمانی زبان میترسم از اینکه برم خارج استرس زیادی دارم
    چیکار کنم دوستان وقتم دارما ولی نمیدونم چطور بخونم تا خوبه خوب یادبگیرم
    چه راهایی و به من پیش نهاد میدین
    خیلی متشکر میشم دوستان از راهنماییتون
    دوست عزیز در هر صورت وقتی شما میرید اتریش یکم سخته اولش چون به لحجه اونجا آشنایی ندارید و ثانیا" اینکه زبان آکادمیک با زبان که در جامعه صحبت می کنن بالاخره یکم فرق داره ..... بهترین کار همونیه که دارید انجام میدی .... و برای اینکه هر دو بعد رو قوی کنید هم فیلم های آلمانی زبان ببینید و هم به اخبار و مستند های آلمانی زبان گوش کنید......
    .Robert Frost : In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on

Senior Member

سلام دوستان،

من یک ماه فرصت دارم که کلاس زبان آلمانی برم. یعنی میخوام از کلاس خصوصی استفاده کنم تا حداقل همون ابتداش رو راه بیفتم.
    به نظرتون بعد یک ماه کلاس خصوصی خودم میتونم با خرید کتاب بصورت فردی خوندن زبان رو ادامه بدم؟
    پیشنهادی دارید؟
    به نظر تون توی این یکماه فقط در حد الفبا راه میفتم یا اگه به انگلیسی مسلط باشم تو آلمانی سریعتر میشه پیش رفت؟

مرسی

رشته و دانشگاه
    TUWien

سلام دوستان،

من یک ماه فرصت دارم که کلاس زبان آلمانی برم. یعنی میخوام از کلاس خصوصی استفاده کنم تا حداقل همون ابتداش رو راه بیفتم.
    به نظرتون بعد یک ماه کلاس خصوصی خودم میتونم با خرید کتاب بصورت فردی خوندن زبان رو ادامه بدم؟ بستگی به تعداد کلاس هاتون در هفته و استادتون داره - بله میشه
    پیشنهادی دارید؟ سخترین قسمت زبان آلمانی گرامر هست .... سعی کنید پایه گرامریتون رو قوی کنید و از استاد خوب استفاده کنید
    به نظر تون توی این یکماه فقط در حد الفبا راه میفتم یا اگه به انگلیسی مسلط باشم تو آلمانی سریعتر میشه پیش رفت؟ بله دانستن زبان انگلیسی به یادگیری آلمانی خیلی کمک میکنه

مرسی خواهش میکنم

موفق باشید

سلام ببخشيد براي گرفتن و يا رسيدن به سطح B2 چه مدت حدودا زمان ميبره؟
    اگر با اتاد خصوصي كار كنم چطور ميشه؟
    ممنون

رشته و دانشگاه
    TUWien

نقل قول نوشته اصلی توسط lordmt نمایش پست ها
    سلام ببخشيد براي گرفتن و يا رسيدن به سطح B2 چه مدت حدودا زمان ميبره؟
    اگر با اتاد خصوصي كار كنم چطور ميشه؟
    ممنون
    سلام

دوست عزیز همه چی بستگی به شما داره .... اما واقع بینانه هم بخوایم بگیم حدود حداقل 6 ماه نیاز ..... ( بصورت فشرده و هر روز )

بالاخره ممکنه سطح های پایین رو با سرعت بیشتری یاد بگیری اما سطح های بالا یکم از سرعتت یادگیریت کم میشه......

100% استاد خصوصی تاثیر زیادی داره و میتونه خیلی کمک کنه

....

مي خواستم بدونم كورس هاي الماني براي مستر پذيرشش راحتتره يا انگليسي؟چون خيلي محدوده رشته هاي انگليسي و واسه اونم بايد واسه تافل وقت بذارم /اگر كسي رشته ي مهندسي در المان مشغول به تحصيله خواهش مي كنم راهنماييم كنه /اين كه با توجه به سخت بودن اين زبون دچار مشكل نمي شم تو درسام؟؟؟من 1 سال وقت دارم

Member e.farahmand آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Maschinenbau TU-Darmstadt

من در حال تحصیل نیستم
    شما خودتون جواب خودتون رو دادید
    وقتی تعداد رشته های انگلیسی اینقدر محدوده خب معلومه که آلمانی زبان ها رو راحتتر میشه پذیرش گرفت
    اما از لحاظ زبانی خیلی سختتر از انگلیسی هستش و حتی بعد از چندسال المانی خوندن هم باز بعضی چیزها رو نمیفهمید
    طبق اطلاعی که من دارم بعضی ها علیرغم داشتن مدرک زبان به نمره خوب وقتی میرند آلمان برای تحصیل در یک رشته آلمانی ترم اول تقریبا همه واحدهاشون رو می افتند
    چون همه اولش از لحاظ زبان خیلی مشکل دارند اما به مرور این هم درست میشه
    لطفا سوالاتی رو که میشه توی فروم جواب داد رو توی فروم مربوطه مطرح کنید و فقط لینکش رو واسم بفرستید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)