صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: زمان بررسی مدارک توسط دانشگاه

پیش فرض زمان بررسی مدارک توسط دانشگاه

سلام ببخشید من جای مناسب تر از اینجا پیدا نکردم واسه سوالم،میخواستم بدونم که وقتی مدارک به دانشگاه میرسه بررسی اونا شروع میشه یا بعد از deadline مدارک رو بررسی میکنند؟مثلا اگه واسه Spring 2010 اقدام کرده باشیم،کی جوابو میدن؟ممنون
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

پیش فرض پاسخ : زمان بررسی مدارک توسط دانشگاه

من در مورد چند دانشگاه دیدم که قبل از ددلاین شروع کردند به بررسی ، چون مدارک رسیده بوده
    دانشجويان يا فارغ التحصيلان دانشكده فني دكتر شريعتي عضو شوند.

http://www.applyabroad.org/forum/group.php?groupid=14

ممنون از جواب هدی خانم،من بیشتر برای استرالیا و کانادا منظورم هست،یعنی میشه گفت حدودا بعد از2 ماه از ارسال مدارک جواب میاد؟(قاعده کلی) ;D
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

ApplyAbroad Champion

قانون کلی‌ای وجود نداره و دانشگاه‌های مختلف ممکنه در زمان‌های مختلف جواب بدن. بیشتر دانشگاه‌هایی که سررسیدشون برای ترم پاییز حوالی ژانویه است، معمولا طرف مارس یا آوریل جواب می‌دن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bijanh_2006
    ممنون از جواب هدی خانم،من بیشتر برای استرالیا و کانادا منظورم هست،یعنی میشه گفت حدودا بعد از2 ماه از ارسال مدارک جواب میاد؟(قاعده کلی) ;D
    تجربه پارسال خود من در مورد دانشگاه هاي كانادا اين بود كه 3 تا دانشگاهي كه اقدام كرده بودم،‌10 روز اول April به ترتيب با فاصله يكي دو روز،‌ جواب(Reject) دادن.

ApplyAbroad Veteran

سلام
    من میخوام واسه فوق پذیرش بگیرم.با توجه به اینکه تقریبا 9 ماه قبل از شروع ترم باید مدارک رو فرستاد پس اگه مثلا 2تا مقالم تا deadline آماده نشه.من چه جوری ثابت کنم مقاله خواهم داشت؟((نمیتونمم 1سال بعد از فارغ التحصیلی اقدام کنم(واسه سربازی))

Senior Member

سلام
    من میخوام واسه فوق پذیرش بگیرم.با توجه به اینکه تقریبا 9 ماه قبل از شروع ترم باید مدارک رو فرستاد پس اگه مثلا 2تا مقالم تا deadline آماده نشه.من چه جوری ثابت کنم مقاله خواهم داشت؟((نمیتونمم 1سال بعد از فارغ التحصیلی اقدام کنم(واسه سربازی))
    سلام. اگر برای کانادا اقدام می کنید مقاله بعد از معدل اهمیت دارد. شما اگر هم مقاله را صرفا Submit کنید مشکلی نیست. اگر هم می توانید مقاله submit شده را در مدارک خود بگذارید و بفرستید.

دوستان عزیز من متاسفانه نمی تونم خیلی منظم بیام فروم. پس در پاسخ به پیغامهای خصوصیتون تاخیر اگه دیدید پیشاپیش عذر میخوام.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

میتونید ایمیل بزنید و از دپارتمان بپرسید که زودتر بررسی میکنن یا وقتی ددلاین گذشت. من این کار رو انجام دادم و در اکثر موارد گفتن که به محض اینکه برسه بررسی میکنیم. گاهی هم توFAQ اینو توضیح میدن که کی بررسی میشه. حتما FAQ graduate school رو بخونید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک، امیرکبیر

سلام دوستان
    من خودم تو سایت دانشگاه UC San diego دیدم که نوشته بود زودتر فرستادن مدارک مزیتی نداره و همه درخواست ها در اوخر اذر و اوایل دی بررسی میشه (یعنی بعد از اتمام ددلاین). این هم لینکش
    http://ece.ucsd.edu/admissions_deadlines
    ولی تو سایت یکی دو تا دانشگاه دیگه گشتم چیزی پیدا نکردم. حالا میخواستم بدونم همه دانشگاه ها همینطور هستن؟ یا اینکه کسی که زودتر مدارکش رو میفرسته زودتر بررسی میشه و جوابشو میدن؟
    اخه اینجوری منطقی به نظر نمیاد که هر کس زودتر بفرسته مدارکشو زودتر جواب بگیره. اینجوری یعنی مقایسه ای بین همه ی متقاضیان انجام نمیشه و بعد اون تعداد مورد نظر انتخاب بشن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط beheshte_kh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من خودم تو سایت دانشگاه UC San diego دیدم که نوشته بود زودتر فرستادن مدارک مزیتی نداره و همه درخواست ها در اوخر اذر و اوایل دی بررسی میشه (یعنی بعد از اتمام ددلاین). این هم لینکش
    http://ece.ucsd.edu/admissions_deadlines
    ولی تو سایت یکی دو تا دانشگاه دیگه گشتم چیزی پیدا نکردم. حالا میخواستم بدونم همه دانشگاه ها همینطور هستن؟ یا اینکه کسی که زودتر مدارکش رو میفرسته زودتر بررسی میشه و جوابشو میدن؟
    اخه اینجوری منطقی به نظر نمیاد که هر کس زودتر بفرسته مدارکشو زودتر جواب بگیره. اینجوری یعنی مقایسه ای بین همه ی متقاضیان انجام نمیشه و بعد اون تعداد مورد نظر انتخاب بشن؟
    بستگی به دانشگاه داره دوست من .
    اروپایی ها معمولا این جوری هستن که هر کی زود تر فرستاد زود تر بررسی میشه .
    کانادایی ها هم بعضیاشون همین جور هستن . توی آمریکا اومایی که ددلاین طولانی دارن مثلا تا مارچ هم همین طور هستن .
    مثلا TU Eindonhven نوشته بود First Arrived first served و تاکید کرده بود زود بفرسین
    یه قانون نیست که بپیچین واسه دانشگاه ها . معمولا توی سایتشون مینویسن . شما میتونید به اینترنشنال آفیسشون هم ایمیل بزنید .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)