صفحه 23 از 23 نخستنخست ... 1314151617181920212223
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 229 , از مجموع 229

موضوع: بحث و بررسي در خصوص موضوعات اخير آزمون تافل iBT‌

پیش فرض پاسخ : بحث و بررسي در خصوص موضوعات اخير آزمون تافل iBT‌

سلام دوستان عزیز

آیا ترتیب passage ها در ریدینگ تافل، با افراد دیگه که همون روز امتحان میدن فرق می کنه؟

منظورم اینه که تو یه مرکز ، که همه دارن تافل میدن ، ترتیب قرارگیری 4 تا passage ریدینگ یکسانه یا نه؟

مثلا ریدینگ چهارم یکی ، ریدینگ اول اون یکی باشه...

کسی می دونه؟

به این دلیل می پرسم چون که، من از یه نفر شنیدم تو ریدینگ های لانگ احتمالش کمه که ریدینگ چهارم حذف بشه، چون که همه واسه ریدینگ اخری وقت کم میارن و همه ریدینگ اخری رو بد میزنن و ETS بهتر میتونه مچ بچه ها رو بگیره و نمره کم کنه

و از طرفی هم من فکر می کنم اگه ریدینگ اخری قرار باشه حذف بشه ، باز چون اکثرا بچه ها وقت کم میارن ، ETS نمیتونه اون پارت رو انالیز کنه و به همین دلیل من فکر کنم ریدینگ اخری حذف نمیشه

نقل قول نوشته اصلی توسط mohaammaaad نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز

آیا ترتیب passage ها در ریدینگ تافل، با افراد دیگه که همون روز امتحان میدن فرق می کنه؟

منظورم اینه که تو یه مرکز ، که همه دارن تافل میدن ، ترتیب قرارگیری 4 تا passage ریدینگ یکسانه یا نه؟

مثلا ریدینگ چهارم یکی ، ریدینگ اول اون یکی باشه...

کسی می دونه؟

به این دلیل می پرسم چون که، من از یه نفر شنیدم تو ریدینگ های لانگ احتمالش کمه که ریدینگ چهارم حذف بشه، چون که همه واسه ریدینگ اخری وقت کم میارن و همه ریدینگ اخری رو بد میزنن و ETS بهتر میتونه مچ بچه ها رو بگیره و نمره کم کنه

و از طرفی هم من فکر می کنم اگه ریدینگ اخری قرار باشه حذف بشه ، باز چون اکثرا بچه ها وقت کم میارن ، ETS نمیتونه اون پارت رو انالیز کنه و به همین دلیل من فکر کنم ریدینگ اخری حذف نمیشه
    ترتیب ریدینگها رندمیه و مشخص نیست دو نفر مثل هم باشن یا نه.
    شیرینی یکبار پیروز شدن به تلخی صد بار شکست خوردن میارزد. (سقراط)

Junior Member

پیشنهاد شخصیم اینه برای اینکه نمره تافل خوب بگیرید اطلاعات عمومی رو افزایش بدید و با علاقه راجع به مسایل مختلف سرچ کنید چون تو ذهن میمنونن و تو امتحان به کار آدم میان.
    به نظرم زندگی جانوران دریایی رو حتما بیشتر یاد بگیرید. هنر و ادبیات انگلیسی رو بیشتر بشناسید و از نرم افزار encarta استفاده کنید.

Junior Member

سلام وقت بخير
    كسي هست كه امروز ازمون تافل داده باشه ؟ رايتينگ موضوعاش چيا بود ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Arammm نمایش پست ها
    سلام وقت بخير
    كسي هست كه امروز ازمون تافل داده باشه ؟ رايتينگ موضوعاش چيا بود ؟
    Hi, integrated: discuss about functions of a specific organ in big-head whales.
    independent: people today use food which is less healthier than people used in the past? agree or disagree.

Junior Member

وقتتان به خیر دوستان!
    من می خواستم مطلبی را به عرضتان برسانم. من در سال 2015 یکبار امتحان تافل داده ام. چند هفته پیش که برای امتحان مجدد تی پی او ها را مطالعه می کردم متوجه شدم که تی پی او شماره 52 همان امتحان من در سال 2015 بود. بدون هیچ تغییری! از شدت شوک سرگیجه گرفتم. دوستان من کلا نمی دونم این سوالها را کی و چطوری از ای تی اس گرفته! ولی در کل متوجه شدم که اهمیت تی پی او ها کلیشه ای نیست بلکه واقعا مهم هستند.
    موفق باشید.

Junior Member

سلام بچه ها من ميخوام يك ماه ديگه امتحان بدم! ميبينم از فوريه ديگه كسي چيزي تو اين قسمت نننوشته ايا دليل خاصي داره يا بچه ها تو يك بخش ديگه دارن پياماشون ميزارن؟ ممنون

سلام
    دوستان کسی اخیرا تافل داده؟ بعد از Agu 2019 که تغییراتی کرده. برامون بگه دقیقا چه طوری بود؟ مثلا اسپیکینگ سوال یک حذف شده بود یا 2؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam2192 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان کسی اخیرا تافل داده؟ بعد از Agu 2019 که تغییراتی کرده. برامون بگه دقیقا چه طوری بود؟ مثلا اسپیکینگ سوال یک حذف شده بود یا 2؟
    بله سوال یک و پنج از اسپیکینگ حذف شده. کلا ساختار همونه فقط یکم آمادگی تغییرات جزئی رو داشته باشید و رو دانش عمومی زبانتون بیشتر تکیه کنید که غافل گیر نشید و بتونید اون تسک رو به خوبی انجام بدید. مثلا تو سوال 6 قدیم متداول هست که در مورد دو موضوع صحبت میکنه حالا ممکنه به این شکل نباشه و یک موضوع رو فقط صحبت کنه این در مورد بقیه موارد هم هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)