صفحه 11 از 23 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 229

موضوع: بحث و بررسي در خصوص موضوعات اخير آزمون تافل iBT‌

Banned

پیش فرض پاسخ : موضوعات speaking و Writing تافلهاي اخير iBT چي بوده ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rezasanei نمایش پست ها
    24 سپتامبر 2010 كه نبود چون پست 157 در مورد امتحان 24 سپتامبر 2010 بود كه فرق مي كرد. لطفا اگه تاريخ تكرارشو فهميدين يه اطلاع بدين كه تخمين بزنيم دوره تكرارشو:دي من خودم 22 سپتامبر 2012 امتحان دادم كه توي كمتر از دو ماه توي امتحان ديروز يعني 17 نوامبر سوالا عينا تكرار شده.
    سوال 1 و 2 اسپیکینگ و اینتگریتد رایتینگ واسه 24 دسامبر 2010 بوده و ایندیپندت رایتینگ واسه 15 ژانویه 2011 بوده. در مورد اینتگریتد اسپیکینگ چون منبع کامل نیست نظری ندارم

نقل قول نوشته اصلی توسط h_solimanineja نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان

"در آخر بگم نکته جالب این بود که یکی از دوستان که ریدینگ لانگ خورده بود ریدینگ اضافی او جز تاپیک های تکراری فاروم نبود! جلل الخالق!
    اما برای من که لیستینگ لانگ بود مث سابق بود"
    سلام دوست عزیز،
    من 12 ریدینگ رو در تاپیک دیتابیس طلایی گذاشتم میشه لطف کنین ببینین که یکی از اینا بوده؟
    موفق باشین.

Member zrahmati آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مديريت بازرگاني ، علامه طباطبايي

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaafshari نمایش پست ها
    سوال 1 و 2 اسپیکینگ و اینتگریتد رایتینگ واسه 24 دسامبر 2010 بوده و ایندیپندت رایتینگ واسه 15 ژانویه 2011 بوده. در مورد اینتگریتد اسپیکینگ چون منبع کامل نیست نظری ندارم
    با اين حساب سوال 1 و 2 اسپيكينگ و سوال 2 رايتينگ رو از كتاباي ديگه كار نكنيم و همين موضوعاتي كه اينجا هستش رو پوشش بديم
    فقط من يه سوالي داشتم از دوستاني كه خيلي تو اين زمينه با تجربه هستن : ميشه بگين دقيقا تا سوالاي چه سالي رو كار كنيم مثلا از 2011 به بعد يا از 2010 به بعد يا قبل تر ؟
    راستش من خيلي نميتونم دليل تراشي كنم سرجلسه امتحان و اگه از قبل دلايل مناسبي توي ذهن داشته باشم خيلي راحت تر ميتونم حرف بزنم براي همين لازم ميدونم از همه دوستاني كه وقت گذاشتن و به اين تاپيك رونق دادن تشكر كنم و بهشون خدا قوت بگم ...

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط zrahmati نمایش پست ها
    با اين حساب سوال 1 و 2 اسپيكينگ و سوال 2 رايتينگ رو از كتاباي ديگه كار نكنيم و همين موضوعاتي كه اينجا هستش رو پوشش بديم
    فقط من يه سوالي داشتم از دوستاني كه خيلي تو اين زمينه با تجربه هستن : ميشه بگين دقيقا تا سوالاي چه سالي رو كار كنيم مثلا از 2011 به بعد يا از 2010 به بعد يا قبل تر ؟
    راستش من خيلي نميتونم دليل تراشي كنم سرجلسه امتحان و اگه از قبل دلايل مناسبي توي ذهن داشته باشم خيلي راحت تر ميتونم حرف بزنم براي همين لازم ميدونم از همه دوستاني كه وقت گذاشتن و به اين تاپيك رونق دادن تشكر كنم و بهشون خدا قوت بگم ...
    معمولا فاصله تکرار بیشتر از یک سال نمیشه ولی امروزی متفاوت بود (البته وقتی ets تاریخ های جدیدتری باز میکنه احتمال اینکه از سوال های تکراری استفاده کنه زیاد هست). من خودم امتحانم خیلی نزدیک هست به همین خاطر تصمیم گرفتم همین سوال های تافل گذشته را تمرین کنم. lenient عزیز در اینجا یک تاپیک باز کرده اگه مایل هستی اعلام کن.

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

نقل قول نوشته اصلی توسط zdesign نمایش پست ها
    دوست عزیز، بارها و بارها گفته شده که اگر ریدینگ لانگ فرمت بود به احتمال خیلی کم شاید از اون دوتا که تو فروم هست باشه، ولی اگه لیسنینگ لانگ باشه مطمئناً یکی از همون دو تا گروه معروف هست. ولی جالب برای من این بود که کلاً ریدینگ لانگ هم بوده. تو این چند وقت اخیر خیلی کم دیدم که کسی ریدینگ لانگ داشته باشه. به هر حال انشالا که نمرۀ خوبی بگیرید.
    ما 15 نفر بودیم که 2 نفر ریدینگ لانگ داشتن....و جالب اینکه 13 نفر دیگر از هر دو نوع لیسینینگ لانگ داشتن!

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

نقل قول نوشته اصلی توسط rezasanei نمایش پست ها
    24 سپتامبر 2010 كه نبود چون پست 157 در مورد امتحان 24 سپتامبر 2010 بود كه فرق مي كرد. لطفا اگه تاريخ تكرارشو فهميدين يه اطلاع بدين كه تخمين بزنيم دوره تكرارشو:دي من خودم 22 سپتامبر 2012 امتحان دادم كه توي كمتر از دو ماه توي امتحان ديروز يعني 17 نوامبر سوالا عينا تكرار شده.
    دوست عزیز من حتی پی این پیشبینی ها رو گرفتم و کار اماریم کردم روش...اما باید بگم ETS به احتمال زیاد رندم اینکارو انجام میده! اونقده خنگ نیستن دیگه! بهترین راه اینه که سعی کنیم این دیتا بیس رو کامل کنیم تا اگه تکراری اومد لذتشو ببریم..... و مهمتر از اون اینکه توانایی زبان خودمونو بالا ببریم و به این سری روش ها خیلی دل نبندیم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي مكانيك

نقل قول نوشته اصلی توسط h_solimanineja نمایش پست ها
    ما 15 نفر بودیم که 2 نفر ریدینگ لانگ داشتن....و جالب اینکه 13 نفر دیگر از هر دو نوع لیسینینگ لانگ داشتن!
    اگه پست 482 رو هم جواب بدين ممنون ميشم. يكي از دوستان لطف كردن 12تا ريدينگ تكراريو گذاشتن حالا شما يه لطف بكنين چك بفرماييد كه آيا ريدينگاي تكراري امتحان ديروز از اينا بوده يا خير

Member zrahmati آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مديريت بازرگاني ، علامه طباطبايي

پیش فرض پاسخ : بحث درمورد موضوعات تافلهاي اخير iBT

نقل قول نوشته اصلی توسط aghighi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 18 نوامبر امتحان دادم. امروز داشتم فایل پیش بینی سئوالات نوامبر چینی ها رو که توسط دوستمون y2dark تو یکی از پست ها گذاشته بود نگاه میکردم و متوجه شدم که پیش بینی اونها درسته و تعدادی از سئوالات اسپیکینگ و سئوال رایتینگ دوم که تو ازمون من اومده بوده تو این فایل بود. البته من حوصله نداشتم بیشتر بگردم شاید اگه میگشتم همه سئوالات رو میشد پیدا کرد. چون انگلیسی و چینی قاطی پاتیه، ادم از خوندش خسته میشه.
    ميشه بفرمائيد اين فايل پيش بيني كجاي فروم هستش ؟ يا حداقل بگيد توي كدوم تاپيك بوده؟ تا نوامبر رو داره يا بعدتراز اونم هست ؟

Junior Member

اینجا رو ببینید دوست عزیز، صفحه 5 همین تاپیک پست 46# که توسط دوست عزیز y2dark نوشته شده. والا دوستمون y2dark راجع به این فایلها اطلاع دارند. منم اطلاع زیادی ندارم که این فایل پیش بینی سئوالات مثلا دسامبر هم هست یا نه، ولی چون این دوستمون تو پستشون نوشتند که این فایل پیش بینی سئوالات نوامبر است، منم از ایشون نقل قول کردم. حالا ازشون خواهش میکنم که ما رو راهنمائی کنند چون مطمئنم که اطلاعات زیادی درباره کارهای این چینی ها دارند.

نقل قول نوشته اصلی توسط azadeh0 نمایش پست ها
    امتحان 24 نوامبر:
    ریدینگ:
    1. راجع به یه سری موجودات دریایی بود که اسمشون kelp بود و تاثیرشون روی موجودات دیگه ای به اسم urchin اگه اشتباه نکنم.
    2. درباره ی alarm call میمون ها بود و روشهای مختلف عکس العمل در برابر تهاجم موجودات مختلف مثل مار و عقاب و ...
    3. دباره مصر باستان و تغییراتی بر اثر کشورگشایی در مذهب و هنر و ... بوجود آورده بود و بعد هم خدایان مصری رو مقایسه کرده بود با اقوام دیگه.
    .
    .
    .
    اینا چیزایی هست که یادم مونده اگه چیزی یادم اومد دوباره مینویسم.
    شما اون دوتا فایل ریدینگ تکراری که بچه‌ها تو فروم گذاشتن دیدین؟ ریدینگ سومتون او بود؟ چون موضوعش شبیه همون هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)