صفحه 3 از 23 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 229

موضوع: بحث و بررسي در خصوص موضوعات اخير آزمون تافل iBT‌

ApplyAbroad Senior Veteran
    siaavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شهرسازی - علوم تحقیقات

پیش فرض پاسخ : موضوعات speaking و Writing تافلهاي اخير iBT چي بوده ؟

دوست من، من تو همین پست بالایی نوشتم که خود جوزف می گه وقتی که اون اقاهه داره دستورالعمل بخش سپیکینگ رو میگه بنویسید، ممکنه اگه زودتر بنویسید یکی باید بهتون گیر بده.
    ** لطفا برای دانلود منابع مختلف GRE از جمله منابع GRE revised و کتب دیگر مرتبط به این تاپیک مراجعه کنید.**
    ( عکس سمت راست مربوط به جان استفن آکواری است مردی که هرگز نایستاد.)

با سلام از دوستانی که در 26 یا 27 novامتحان داشتن لطف کنند بگن موضوع تاپیک های رایتینگ و اسپیکینگ چی بود؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط nilo0far نمایش پست ها
    من امروز امتحان داشتم، 3Dec، سوال اول speking این بود که چیکار می شه کرد که مناطقی رو که آلودگی هوا دارن پاک کرد. (این چیز کلیه ای که یادم مونده!!)
    دومیش هم این بود که بعضی ها دوست دارن تو خونه های قدیمی زندگی کنند بعضی ها هم تو خونه های مدرن، شما کدوم رو ترجیح می دید.
    سوال اول writing هم راجع به این بود که می خوان تو اسکاتلند برای استفاده از انرژی های تجدید پذیر توربین باد نصب کنند که تو متن این رو با 3 تا دلیل نقد می کرد و بعد پروفسور تو lecture این نقدها رو با 3تا دلیل رد می کرد.
    سوال دوم هم پرسیده بود موافقید یا مخالف که در قدیم معلم ها بیشتر روی جوان ها تاثیر داشتند نسبت به امروز.

خوب امتحان دادی؟ چقدر خونده بودی؟

Junior Member

[QUOTE=amir_baggio;579198]سلام دوستان من امروز 9 Dec امتحان دادم و 4 تا reading داشتم:

Reading:
    1. در مورد نطريه تکاملي داروين
    2. در مورد يه تمدن بود در کنار درياي مديترانه که چجوري به کشاورزي رو آوردن
    3. در مورد پخش آلودگي نفتي در دريا
    Listening:
    در مورد biology, art history, فکر کنم earth science بود تا اونجا یادم بود

Speaking:
    1. Agree or diagree که در سرکلاس به دانشجوها اجازه خوردن بدن
    2. Which one do you prefer بعضيها وسايل قديميشونو نگه مي دارن مثل روزنامه و ... ولي برخي اجناس نو مي گيرن
    3. يک موقعيت کاري براي دانشجويان سال چهارم در يک روزنامه محلي بود، که دختر عقيده داشت خيلي خوبه چون تجربه بدست مي‌آره، با روزنامه نگارهاي واقعي کار مي کنه و لازم نيست بره سرکلاس
    4. در مورد زمان تحويل پروژه بود که استاد گفت خودش وقتي دانشجو بوده سر کلاس تاريخ پروژه را به موقع تحويل نداده و نمره پايين گرفت
    5. مشکل پسره اين بود که دوربينشو گم کرده بود و مي خواست بره اسپانيا 2 راه حل: يه نوشو بخره که البته گرونه يا از دوستش قرض بگيره که مسئوليت داره و حس خوبي بهش نميده
    6. در مورد نحوه adaptation گياهان و حيوانات در river & stream که فشار آب کار و سخت کرده، 2 نوع adaptation استاد ميگه يکي که حيوانات attachimng to bedrock و ديگه floating instead of sinking like a fish

:Writing
    1. ریدینگ در مورد مزایای وضع مالیات بر سیگار و غذاهای unhealthy میگه ولی استاد disagree می کنه 3 تا هم دلیل میاره

ببخشید من یه سوال داشتم من هم امروز امتحان دادم ولی لیسنینگ من لانگ بود. یکیش خیلیییییییییییییییییییییی یی سخت بود می خواستم ببینم شما این رو داشتین یا نه؟ یه پسری که با مدیر یه گالری هنزی در مورد برپایی نمایشگاه صحبت می کنه.
    یه دونه دیگه از ریدینگ ها هم در مورد حیوانات و اینکه چطوری در شرایط بد آب و هوایی دوام میارن بود.

Junior Member

خیلی جالبه این بار سومه که سوال دایناسور های خونسرد یا خونگرم و این چند ماه داره تکرار می شه خوش بحالتون حتما همه رو بلد بودین چون تکراری بوده

ApplyAbroad Senior Veteran
    nilo0far آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط just نمایش پست ها
    خیلی جالبه این بار سومه که سوال دایناسور های خونسرد یا خونگرم و این چند ماه داره تکرار می شه خوش بحالتون حتما همه رو بلد بودین چون تکراری بوده
    از کجا بلد باشیم؟؟ ندیدیم از قبل که؟؟؟ خیلی متن بدی هم هست اتفاقا!!!!!

Junior Member

بالاخره موضوع آشنا بوده دیگه.... خوشبختانه بچه ها هم تو اکتبر هم تو نوامبر توضیح دادن این ریندینگ رو و بهتر از اینه که بری متن جدید ببینی

Member nature2011 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CE

پس برای خودم متاسفم که اشتباه فهمیدم

نقل قول نوشته اصلی توسط nature2011 نمایش پست ها
    پس برای خودم متاسفم که اشتباه فهمیدم
    متاسفانه من هم كه درست فهميدم نتونستم خوب بگم. تمرين گفتن اسپيكينگ مخصوصا توي هفته هاي آخر خيلي مهمه كه من نداشتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط nature2011 نمایش پست ها
    ولی اینی کهگفتید الکی صدا در میارن تا تنها غذا بخورن با اولش که گفته بود اونا دسته جمعی دنبال غذا میگردن و با هم شیر میکنن تضاد داره هااا اونو مطمئنم
    بله دقیقا. من هم گفتم که میمون ها شیر میکنند. ولی کلا فکر کنم این قسمتش مهم نیست. مهم اینه که بگید ریدینگ چی گفت، بعد استاد چه مثالی زد!
    Ich drucke dir die Daumen

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)