صفحه 5 از 23 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 229

موضوع: بحث و بررسي در خصوص موضوعات اخير آزمون تافل iBT‌

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : موضوعات speaking و Writing تافلهاي اخير iBT چي بوده ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط blur نمایش پست ها
    سلام
    دوستان یه سوال: خوندن رایتینگها و اسپیکینگ های امتحانات قبلی واقعا به امتحان دادن بهتر کمک میکنه؟ دوستان تا چه حد این قضیه رو تجربه کردن؟
    بله . قطعا . مغز شما يك محيط شبكه اي از نرون هاي عصبيه. خوندن مدلهاي درست و تمرين كردن اونها اين شبكه رو آموزش ميده. شايد شما ندونيد اما زبان يادگرفتن يك بعد ديگه هم داره كه در درون شما ايجاد ميشه البته با كار زياد. يعني شما ذاتا اگر يك متن غلط براتون خونده شه شايد نتونيد بگيد اشتباهاتش كجاست اما اگر ازتون بپرسن ميگين اين متن ايراد داشته يا اونو يك نيتيو ننوشته. به همين علت نويسنده كتاب بر باد رفته وقتي كارش نصفه موند خانومي كه خواست كارش رو ادامه بده از روي اين كتاب تقريبا 1000 صفحه اي بارها نوشت تا دستش بياد كه نويسنده چه ادبيات و گرامري رو بيشتر به كار ميبرده و بعد شروع كرد به نوشتن بقيه داستان. من خودم با نوشتن مدل هاي رايتينگ خيلي ناخواسته در رايتينگ هايي كه خودم مينوسيم ساختارهايي استفاده ميكنم كه الگوشو حفظ نيستم اما درست بكار ميبرم. شما هم امتحان كنيد.
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Marketing, University of Otago

پیش فرض پاسخ : موضوعات listening های اخیر چی بوده؟ توضیح بدید.

سلام بچه ها
    راستش با اینکه هنوز امتحان تافل ندادم ولی با خوندن این لیستنینگها حس کردم که اونهارو جایی شنیدم. بعدش رفتم فایلهای زبانم رو گشتم تا بالاخره پیداشون کردم. من فایلهای صوتی زیادی از تافل و لانگمن و کاپلان و ... دارم. عنوان فایلهای صوتیش به صورت زیر هست:
    master skills for the toefl ibt
    هم داستان اون دختری رو که کارتشو گم کرده توش داره و هم اون شاعری که گفتین و خیلی فایلهای صوتی دیگه. امیدوارم به دردتون بخوره. البته من خودم این فایلهارو قبلا دانلودشون کردم و اگه تو گوگل سرچ کنید حتما پیداش میکنید. کل فایل 277 مگ حجم داره و شامل 126 فایل صوتی هستش.

Junior Member

سلام. ممنون از اطلاعاتتون.
    میشه بگید از کدوم سایت دانلود کردید؟ من هرچی سرچ میکنم دانلودشون مجانی نیست

Junior Member

سلام.
    ممنون میشم اگر کسی 22 یا 23 Jun امتحان داره سوالای اسپیکینگ و رایتینگش رو بعد امتحان اینجا بذاره. خیلی بهشون نیاز دارم. مرسی

Junior Member

سلام.
    من 23 جون امتحان داشتم. واسه من هم این سه موضوع تکراری اومد :1. پسره منابع نداشت برای مهاجرت پرنده ها و می ره سراغ استاد و ... 2. گل عجیب 3. Rag Time Music

آیا میشه سر امتحان ازینکه ریدینگمون مشابه ریدینگی توی امتحانی دیگه بوده نتیجه گرفته که همون اضافه هست و ازش گذشت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_saeed نمایش پست ها
    سلام
    دیگران کاشتند ما خوردیم ما هم امتحان 22 April را می کاریم

من تمام اسکیل ها رو همین جا می نویسم با عرض پوزش ( نمره 102 می خواستم نمیدونم میارم یا نه)

reading

متن اول راجع به روانشناسی و اثر ارتباط با دیگران در انجام امور رقابتی
    متن دوم دلیل تولید حفره های سطح ماه و نضریه های مربوطه
    متن سوم جریان های آب گرم و سرد اقیانوس ها در اقیانوس آرام که جابجا می شوند و مواد مغذی را جابجا می کنند و باد و توفان می سازند

کلا ریدینگ بسیار راحتی بود تمام کلمات قابل فهم بود با لغات راحت در حد initially

نقل قول نوشته اصلی توسط civilfbg نمایش پست ها
    آیا میشه سر امتحان ازینکه ریدینگمون مشابه ریدینگی توی امتحانی دیگه بوده نتیجه گرفته که همون اضافه هست و ازش گذشت؟
    سلام
    اگه 4 تا ریدینگ داشتین تو امتحان آره. ولی بعید می دونم دو بار به ریدینگ لانگ بخورین چون احتمالش خیلی کمه. بهترین راه حل اینه که با سوال از بقیه دوستان در جریان این ریدینگ ها قرار بگیرید.

موفق باشید

Member Mostafaa747 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Management

سلام دوستان، مدّتی هست که خبری از موضوعات مهارت های آزمون نیست؛ خواهشن دوستانی که امتحان میدن تا جایی که یادشون میاد اینجا بنویسن تا بقیه هم استفاده کنن... من 26 آگست ثبت نام کردم و از الان قول میدم به محض اومدن از آزمون بیام هر چی یادم میاد بنویسم ظاهرن تازگی ها موضوعات تکراری کمتر شده... کسی نظری نداره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSC of Electrical Engineering

من 30 June امتحان دادم.
    سوال بخش integrated آزمون writing در مورد یک نوع پرنده با منقار رنگی بسیار بزرگ بود (شبیه یکی از پرنده های angry birds) که دو متن سه کاربرد رو برای اون منقار مطرح کرده بود و در lecture اون سه کاربرد رو زیر سوال برده بود.
    سوال independent آزمون writing هم این بود: به نظر شما روزنامه ها و مجلاتی که درباره یک کشور چاپ می شوند میتوانند منبع خوبی برای کسب اطلاعات در مورد آن کشور باشند؟
    سوالات speaking رو دقیقاً یادم نیست اما مشابه نمونه های نرم افزار کمبریج بودن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSC of Electrical Engineering

من 30 June امتحان دادم و تازه امروز متوجه شدم که هر سه سوال بخش reading من تکراری بودن. این هم موضوعاتشون:
    1. پسره منابع نداشت برای مهاجرت پرنده ها و می ره سراغ استاد و ... 2. گل عجیب 3. Rag Time Music
    کاش قبلاً یه سری به این تاپیک میزدم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)