صفحه 6 از 23 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 229

موضوع: بحث و بررسي در خصوص موضوعات اخير آزمون تافل iBT‌

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

پیش فرض پاسخ : موضوعات speaking و Writing تافلهاي اخير iBT چي بوده ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hiva_pwr نمایش پست ها
    من 30 June امتحان دادم.
    سوال بخش integrated آزمون writing در مورد یک نوع پرنده با منقار رنگی بسیار بزرگ بود (شبیه یکی از پرنده های angry birds) که دو متن سه کاربرد رو برای اون منقار مطرح کرده بود و در lecture اون سه کاربرد رو زیر سوال برده بود.
    سوال independent آزمون writing هم این بود: به نظر شما روزنامه ها و مجلاتی که درباره یک کشور چاپ می شوند میتوانند منبع خوبی برای کسب اطلاعات در مورد آن کشور باشند؟
    سوالات speaking رو دقیقاً یادم نیست اما مشابه نمونه های نرم افزار کمبریج بودن.
    دوستان این سوال تسک دوی رایتینگ رو به نظرتون میشه مثل agree/disagree نوشت؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight نمایش پست ها
    دوستان این سوال تسک دوی رایتینگ رو به نظرتون میشه مثل agree/disagree نوشت؟

آره ديگه . يا با اين جمله موافقي يا مخالف و دليلاي خودتو مياري براي ساپورت. من كه جور ديگه مغزم نميبينه. مگه جور ديگه هم ميشه بهش نگاه كرد؟
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    آره ديگه . يا با اين جمله موافقي يا مخالف و دليلاي خودتو مياري براي ساپورت. من كه جور ديگه مغزم نميبينه. مگه جور ديگه هم ميشه بهش نگاه كرد؟
    نه منظورم اینه که از هر دو جنبه بنویسیم.یعنی هم نظر مخالفین و هم موافقین و آخرش هم نظر خودمون رو بدیم. روش دیگه همین هست که شما گفتی.یعنی یا موضع مخالف بگیریم و یا موافق و برای هرکدوم سه تا بلوپرینت بگیم و برای هر بلوپرینت هم سه تا ساپورت که خوب زمانبر هست اصولا این روش دوم!

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Biomedical Engineering

نه منظورم اینه که از هر دو جنبه بنویسیم.یعنی هم نظر مخالفین و هم موافقین و آخرش هم نظر خودمون رو بدیم. روش دیگه همین هست که شما گفتی.یعنی یا موضع مخالف بگیریم و یا موافق و برای هرکدوم سه تا بلوپرینت بگیم و برای هر بلوپرینت هم سه تا ساپورت که خوب زمانبر هست اصولا این روش دوم!
    ریسک هستش! کسی خبر نداره چه اتفاقی میوفته... شاید خوب باشه اما من اگه جای شما بودم چنین ریسکی نمیکردم.
    به نظرم در iBT همون مسیر و راهی رو برید که قبلا بارها امتحان شده و ج داده، از writing plan (در رایتینگ های آماده) های خود ETS الگو بگیرید و حتی امکان ابتکاراتتون رو بذارید روی بخش های جزیی تر، نه کل ساختار یک task.
    ضمن اینکه اصولا این روش شما سختتر هستش و گاهی نشدنیه. در کل راحتتر میشه Organize کرد یک بعد موضوع رو، البته من دبدم تو نمونه نمره کامل ها که یارو هم مثبت میگه هم منفی، اما قطعا تمرکز رو میذاره روی یکی، مثلا 3 تا مثبت میگه، بعدش میگه البته از اونطرف هم ممکنه که... (منفی). من این مدل رو اتفاقا توصیه هم میکنم شخصا!
    موفق باشید
    ویرایش توسط Rezace : July 11th, 2012 در ساعت 08:18 PM
    با پوزش فراوان امکان پاسخگویی به پیام های خصوصی را ندارم، در صورت تمایل، پس از بیان پرسش در فروم، لینک آنرا برای من ارسال کنید.
    در نوشته ها و گفتار خویش، تا جاییکه می توانیم از واژه های فارسی استفاده کنیم.
    ثروتمندان Facebook روند و تهیدستان سوی تو آیند، Applyabroad جان!

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

اکثر کتابها پیشنهاد میکنن که به قول معروف Don't sit on the fence و یک جانب قضیه رو بگیرید. البته میتونید توی نوشتتتون به نکات منفی چیزی که دارید جانبش رو میگیرید اشاره کنید، اما بهتره از دو تا جنبه قضیه حمایت نکنید.

Global Moderator

Simon آواتار ها

همونطور كه دوستانم گفتن فقط يك جانب رو داشته باشيد. ريسك نكنيد. استاد زبانم ميگفتن در GRE مجازيد اما تافل نظر قطعي ميخوان. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : موضوعات Reading های اخیر چی بوده؟ لطفا کلمات کلیدی و مشکل اونها رو با معنی بنو

من از یکی از معلمای تافل شنیدم که دیگه لانگ به ریدینگ نمی خوره و فقط به لیسنینگ می خوره.کسی مشابه این حرف رو نشنیده؟!؟
    والا اینجوری قاطع که نه معلم شما و نه هیچکس دیگه های جز ETS و سایتش نمیتونه بگه!
    اما ظاهرا در 1-2 ماه اخیر کمتر اتفاق افتاده ریدینگ لانگ باشه، ولی کلا حتی در یک center و یک روز، ممکنه واسه یه عده L لانگ باشه و واسه دیگران R.(اتفاقی که واسه من و دوستانم افتاد، 2 نفر L لانگ بودیم و یکنفر R)
    کلا با این روند احتمال اینکه شما هم L لانگ باشید بیشتره، اما قطعی نیست.
    موفق باشید
    با پوزش فراوان امکان پاسخگویی به پیام های خصوصی را ندارم، در صورت تمایل، پس از بیان پرسش در فروم، لینک آنرا برای من ارسال کنید.

پیش فرض پاسخ : موضوعات Reading های اخیر چی بوده؟ لطفا کلمات کلیدی و مشکل اونها رو با معنی بنو

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezace نمایش پست ها
    والا اینجوری قاطع که نه معلم شما و نه هیچکس دیگه های جز ETS و سایتش نمیتونه بگه!
    اما ظاهرا در 1-2 ماه اخیر کمتر اتفاق افتاده ریدینگ لانگ باشه، ولی کلا حتی در یک center و یک روز، ممکنه واسه یه عده L لانگ باشه و واسه دیگران R.(اتفاقی که واسه من و دوستانم افتاد، 2 نفر L لانگ بودیم و یکنفر R)
    کلا با این روند احتمال اینکه شما هم L لانگ باشید بیشتره، اما قطعی نیست.
    موفق باشید
    ایشون می گفت خود ETS اعلام کرده!

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه

ایشون می گفت خود ETS اعلام کرده!
    شوخی کردن احتمالا! خیلی بعیده همچین تغییری اتفاق بیوفته و ETS به همه شرکت کننده ها ایمیل نزنه.
    اگه اینطور باشه حتما اطلاعیه میزنه روی سایت و به همه ایمیل میزنه همونطور که واسه هر تغییر کوچک در گذشته این کار رو انجام داده.
    یه نکته دیگه اینکه یکی از دوستان حدود 2 هفته پیش امتحان داد و ریدینگ لانگ خورد، خودش هم تعجب کرد چون انتظار داشت لیسینینگ لانگ بخوره!
    موفق باشید

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

من از یکی از معلمای تافل شنیدم که دیگه لانگ به ریدینگ نمی خوره و فقط به لیسنینگ می خوره.کسی مشابه این حرف رو نشنیده؟!؟
    دوست من 8 جون امتحان داشت و ریدینگ لانگ بهش خورد. من 9 جون امتحان دادم و لیسنینگ لانگ بهم خورد!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)