صفحه 12 از 15 نخستنخست ... 23456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 144

موضوع: تجربیات آزمون 9 نوامبر 2013

پیش فرض پاسخ : تجربیات آزمون 9 نوامبر 2013

به ETS ایمیل زدم یک ایمیل فورواردی که میگه دو روز دیگه بررسی میشه جواب داده!
    Thank you for contacting GRE Services at Educational Testing Service. GRE tests are administered worldwide in about 180 countries to nearly 700,000 people each year. Each test taker is important to us, and we will strive to respond to your inquiry as soon as possible within the next two business days.
    For detailed information about GRE tests and services, visit our website at www.ets.org/gre.
    If you are writing about registering, rescheduling, canceling or confirming a computer-based GRE test appointment in the U.S., Guam, U.S. Virgin Islands, Puerto Rico and Canada, please contact Prometric Services at 1-443-751-4820 or 1-800-473-2255. If you are writing about a computer-based GRE test appointment in any other location, contact your local Regional Registration Center (www.ets.org/s/mygre/rrc.html).

Member
    رشته و دانشگاه
    .Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط farzaneh_US نمایش پست ها
    به ETS ایمیل زدم یک ایمیل فورواردی که میگه دو روز دیگه بررسی میشه جواب داده!
    هر وقت میل بزنید اول همچین ایمیلی و میزنه، من هم وقتی میل زدم زدم همین میل و زد ولی 1 روز نشده جواب داد.

Junior Member REZGAR1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط karzan نمایش پست ها
    سلام
    منم پنج شنبه قبل از امتحان corrections stub رو ایمیل کردم و دیروز از ETS جواب اومد که تو پروفایلم ثبت شده.
    باورتون میشه مال من رو هنوز درست نکردن؟!؟!؟! دارم ازشون ناامید میشم

Member Oxin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط REZGAR1 نمایش پست ها
    مال منم بالاخره آپدیت شد
    نمی دونم به خاطر روز قبل آزمون بود یا فرم آخر آزمون سر جلسه شنبه

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Pittsburgh

نقل قول نوشته اصلی توسط REZGAR1 نمایش پست ها
    نا امید نشو. همین الان به ای تی اس ایمیل بزن و بهشون مشکل رو بگو. حتما بررسی میکنن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

دوستان، کسی میدونه که آیا این امکان وجود داره که زودتر از 6 هفته از نمره امتهان باخبر شد؟ من یه جایی خوندم که اگر تلفن بزنی ای-تی-اس با پرداخت 12 دلار میتونین ظرف 4 هفته نمرتونو بگیرین. حالا اگه کسی اطلاع داره که باید چه کار کرد ممنون میشم. یه استادی گیر داده که اول نمره جی ار ایتو بفرست ... ممنون

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    من الان در آمریکا هستم . با کمک و راهنمایی دوستان در applyabroad و TOEFL 106 شدم .ولی دوستان مشکل اساسی من GRE General است. یکبار در آمریکا GRE computer based دادم که QUANT 159 شدم. من برای admission به نمره Quant کامل نیاز دارم .فقط وقتی پشت کامپیوتر هستم به شدت هل میشم و تمرکزم رو از دست میدم. در کل ریاضی هم قوی هست برای همین خیلی disappointed هستم. ددلاین 31 Dec دارم . هنوز هم ثبت نام نکردم. سوالم اینه که آیا در آمریکا میتونم paper based بدم. اگر نه پیشنهادتون برای غلبه بر این حالتم چیه و از روی چی تست بزنم که نمرم کامل بشه. اگر کسی تجربه مشابه داشته خواهشا با من در میون بذاره.
    پیشاپیش از توجه شما ممنونم

Junior Member REZGAR1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmostafaei نمایش پست ها
    نا امید نشو. همین الان به ای تی اس ایمیل بزن و بهشون مشکل رو بگو. حتما بررسی میکنن.
    همین الان که خواستم دوباره ایمیل بفرستم ، چک کردم دیدم کدها رو وارد کردن ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud777 نمایش پست ها
    دوستان، کسی میدونه که آیا این امکان وجود داره که زودتر از 6 هفته از نمره امتهان باخبر شد؟ من یه جایی خوندم که اگر تلفن بزنی ای-تی-اس با پرداخت 12 دلار میتونین ظرف 4 هفته نمرتونو بگیرین. حالا اگه کسی اطلاع داره که باید چه کار کرد ممنون میشم. یه استادی گیر داده که اول نمره جی ار ایتو بفرست ... ممنون
    نمرات یک ماه بعد از امتحان در سایت اعلام میشه.

دوستان ets به ایمیلی که من توش correction stub رو فرستادم یک جواب معمولی (جواب دیفالتی اگر میل بلنک هم بزنی میاد) داده و خبری از اضافه کردن دانشگاه ها نیست! من توی بازه ی زمانی درست stub رو میل کرده بودم. چیکار کنم؟
    iBT complete Speaking&Writing ideas
    http://www.applyabroad.org/forum/att...4&d=1349378128

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)