صفحه 4 از 15 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 144

موضوع: تجربیات آزمون 9 نوامبر 2013

Member
    رشته و دانشگاه
    قدرت آزاد خمینی شهر

پیش فرض پاسخ : تجربیات آزمون 9 نوامبر 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    scandal كه از كتاب 1100 در حقيقت شايعه اييه كه در مورد فساد يكي از افراد معروف سر زبان ها باشه. درست و غلطش مشخص نيست و معني فارسي نداره. Scandal نوعي رسوايي اخلاقيه و افتضاحه از كسي كه انتظار نداريد. مثلا چند سال پيش شايعه ي كلينتون و ...يك Scandal بود. روزنامه ها معمولا پره از Scandal
    شما مهمه كه چه دلايلي آوردي اونها رو بگي راحت تر ميشه قضاوت كرد. فكر نكنم كسي رايتينگ رو زير 2.5 بگيره.
    Argue يعني چي؟
    طبق ديكشنري لانگمن :
    to disagree with someone in words, often in an angry way
    لذا شما در آرگيو دنبال نقاط ضعف يك ادعا هستي.

شادزي
    البته میشه از در موافقت وارد شد و نقاط ضعف استدلال رو گفت. واقعا بستگی داره چطور نوشته باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    physics-Shahid Beheshti

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    scandal كه از كتاب 1100 در حقيقت شايعه اييه كه در مورد فساد يكي از افراد معروف سر زبان ها باشه. درست و غلطش مشخص نيست و معني فارسي نداره. Scandal نوعي رسوايي اخلاقيه و افتضاحه از كسي كه انتظار نداريد. مثلا چند سال پيش شايعه ي كلينتون و ...يك Scandal بود. روزنامه ها معمولا پره از Scandal
    شما مهمه كه چه دلايلي آوردي اونها رو بگي راحت تر ميشه قضاوت كرد. فكر نكنم كسي رايتينگ رو زير 2.5 بگيره.
    Argue يعني چي؟
    طبق ديكشنري لانگمن :
    to disagree with someone in words, often in an angry way
    لذا شما در آرگيو دنبال نقاط ضعف يك ادعا هستي.

شادزي
    حتی کسانی که scandal رو اشتباه در نظر گرفتن زیر 2.5 نمی شن؟
    یه سوال هم دارم: توی earthquake scandal یا flood scandal معنی واژه scandal چی هست؟ میشه اونو فاجعه یا افتضاح هم در نظر گرفت؟

ApplyAbroad Veteran
    Souri_RS آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Atmospheric Physicist at Harvard-Smithsonian

به نظرم بهترین تعریفی که میشد از scandal کرد و به سوال یکم ربط داد اینه :
    A person, thing, or circumstance that causes or ought to cause disgrace or outrage

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirpouyan نمایش پست ها
    حتی کسانی که scandal رو اشتباه در نظر گرفتن زیر 2.5 نمی شن؟
    یه سوال هم دارم: توی earthquake scandal یا flood scandal معنی واژه scandal چی هست؟ میشه اونو فاجعه یا افتضاح هم در نظر گرفت؟
    خير من كمتر از 2.5 نديدم چون اكثرا در حد تافل تونستن بنويسن. اينجا رو بخونيد
    scandal مانند هر لغت ديگر در زبان انگليسي معاني متعددي داره. اون چيزي كه در آزمون بوده و از ليست خود ETS انتخاب شده بوده همين معني كه من گفتم رو داشته. اونها كه شما اشاره فرموديد

a situation that is extremely bad

شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

از در موافق وارد شدن در Argue يعني تقويت چيزهايي كه متن ادعا كرده تا جاييكه مصحح چنان قانع شه كه حرفي براي گفتن نداشته باشه. اگر منظورتون اينه كه اصلا كار راحتي نيست و با توجه به قيودي كه در سراسر آرگيو جاگذاري ميشه به راحتي ميشه ضعف ها رو شناسايي و مورد حمله قرار داد. من همچنان قويا معتقدم كه argue‌بايد به ضعف ها برسه چنانچه در كتب ETS صفحه ي 25 صراحتا عنوان شده در اين نوشتار از شما سوال نشده كه متن رو قبول كنيد يا رد كنيد يا دلايل خودتون رو ارائه كنيد بلكه :

"You are being asked to evaluate the logical soundness of an argument of another writer according to specific instructions and ,in doing so, to demonstrate to critical thinking,perspective reading,and analytical writing skills that university faculty consider important for success in graduate school. "

شما چطور مي خواهيد چيزي رو كه از نظر ديگران غير منطقيه ساپورت كنيد و منطقي جلوه بديد وقتي همچين چيزي نيست. به نظرم خيلي سخته. براي مثال شما بايد در جمله ي " سيگار مفيد است چرا كه باعث آرامش اعصاب و روان مي شود" بچسبيد به نظر نويسنده و اون رو ساپورت كنيد. آوردن دليل براي چيزي كه هميشه ما خلافش رو شنيديم كار سهلي نخواهد بود در حاليكه به راحتي ميتونيد با چند دليل محكم اين جمله رو از نقاط ضعفش تضعيف كنيد.

شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

با سلام
    بنده هم امتحان مهر داده بودم و هم امتحان آبان رو دادم به نظر بنده امتحان مهر قسمت ک.وانتش واقعا وقتگیر تر و سختر از امتحان آبان بود. قسمت وربالش تا حدودی آبان راحتر بود ولی در کل تفاوت زادی نداشت. به نظرم قسمت رایتینگ مهر ماه از آبان ماه راحتر بود. یه توصیه هم دارم این که افرادی که می خوان نمره خوبی در GRE General بگیرند حتما هر دو ماه رو ثبت نام کنند زیرا اولا با محیط امتحان آشنا می شید و از استرس امتحان کاسته می شه دوما ممکنه یکی از آزمون ها براتون خیلی راحتر از دیگری باشه و نمره مناسبی بگیرید پس حتما در این مورد خساست به خرج ندید و هر دوش رو ثبت نام کنید!

موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc. Mathematical Statistics - University of Tehran

بچه ها بنظرتون بارم بندی Quant چجوریه؟
    مثلا با 2 تا غلط یا 3 تا چه نمره ای میشیم؟

ایشالا همه خوب میشیم...

ApplyAbroad Veteran
    Souri_RS آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Atmospheric Physicist at Harvard-Smithsonian

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidandalib نمایش پست ها
    بچه ها بنظرتون بارم بندی Quant چجوریه؟
    مثلا با 2 تا غلط یا 3 تا چه نمره ای میشیم؟

ایشالا همه خوب میشیم...
    وابسته به سختی سوالاست چون scale میخوره،
    ولی فکر کنم چون استاندارد بود مثل کتاب خود ETS میشه، همون جدول آخر کتاب یعنی 50>170 49>170 48>169 و...

سلام بچه ها من خیلی نگران انشای اوله جی آر ای هستم چون یکم سخت بود. ولی خب من تا جایی که موضوع رو فهمیدم سه تا بادی پاراگراف واسش نوشتم. کلا مخالفت کردم و گفتم scandal باید از طرف افراد متخصص و ماهر تو فیلدی باشه که مورد scandal قرار گرفته. بعد سه تا مثال متفاوت تو سه تا فیلد مختلف گفتم. مثلا یکی از بادی پاراگراف هام مثال در مورد Scandal در عرصه سینما بود، گفتم اگه از طرف نقاد و افراد متخصص باشه میتونه کمک کنه ولی اگه از طرف General Population باشه اهمیت نداره. در حالت کلی آف تاپیک نوشتم؟ ممنون میشم یه نظر کلی بهم بدین.
    اگه آف تاپیک باشه به گرامرشو لغتاش نمره میدن؟

خدا لعنت کنه کسی رو ک بمن در لحظات آخر بمن گفت میشه برای argument موافقت هم کرد!!!!((
    دارم آتیش میگیرم!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)