صفحه 5 از 15 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 144

موضوع: تجربیات آزمون 9 نوامبر 2013

پیش فرض پاسخ : تجربیات آزمون 9 نوامبر 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue_Heart نمایش پست ها
    سلام بچه ها من خیلی نگران انشای اوله جی آر ای هستم چون یکم سخت بود. ولی خب من تا جایی که موضوع رو فهمیدم سه تا بادی پاراگراف واسش نوشتم. کلا مخالفت کردم و گفتم scandal باید از طرف افراد متخصص و ماهر تو فیلدی باشه که مورد scandal قرار گرفته. بعد سه تا مثال متفاوت تو سه تا فیلد مختلف گفتم. مثلا یکی از بادی پاراگراف هام مثال در مورد Scandal در عرصه سینما بود، گفتم اگه از طرف نقاد و افراد متخصص باشه میتونه کمک کنه ولی اگه از طرف General Population باشه اهمیت نداره. در حالت کلی آف تاپیک نوشتم؟ ممنون میشم یه نظر کلی بهم بدین.
    اگه آف تاپیک باشه به گرامرشو لغتاش نمره میدن؟
    نظرتون رو راجع با رایتینگ منم بگید، من استرس دارم که آف نوشته باشم.

ApplyAbroad Veteran
    Souri_RS آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Atmospheric Physicist at Harvard-Smithsonian

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue_Heart نمایش پست ها
    نظرتون رو راجع با رایتینگ منم بگید، من استرس دارم که آف نوشته باشم.
    اولن نظر من که مهم نیست، خانوادم باید نظر بدن (شوخی!)
    ولی از هرکی پرسیدم چه در امتحان و چه بعدش آخر سر هم به خاطر جامع بودن معنی scandal نتونستم به نظر واحد برسم و نمیشه گفت دقیقا منظور طرف چی بوده؟ شاید واقعا خاص نبوده.
    من جواب این سوال رو البته دارم و فکر کنم نمیتونم اینجا بذارم به خاطر مقررات، ایمیل رو پیام بزنید من جواب با نمره ی کامل رو بفرستم و حالا ببینید چقدر به اون موضوع نزدیکه.

Member jingolofski آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BS in Mathematics & MS in Electrical Engineering

اینی که میگند اگه 4 تا غلط بزنیم حساب نمیشه درسته یا نه؟؟؟ فکر کنم تو ویکی یه همچین چیزی رو خونده بودم مثلن با 3-4 تا غلط همون 170 میدن؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    sharif- electrical eng

نقل قول نوشته اصلی توسط jingolofski نمایش پست ها
    اینی که میگند اگه 4 تا غلط بزنیم حساب نمیشه درسته یا نه؟؟؟ فکر کنم تو ویکی یه همچین چیزی رو خونده بودم مثلن با 3-4 تا غلط همون 170 میدن؟؟؟
    با توجه به این که امتحان خیلی سخت نبود بعیده که این اتفاق بیفته. تو خود کتاب official guide دو تا آزمون هست که برای یکی تا 3 سوال غلط رو زده 170 و اون یکی که آسونتره حتی یک غلط رو هم 169 زده. واسه همین بعیده که 3-4 سوال باشه. اگر هم باشه نهایتا یک سوال غلط رو در نظر نگیرند.

Junior Member

به نظر من کسی که وقت نداره زیاد بخونه، سایت Magoosh.com خیلی خوبه واسه قسمت وربال. خیلی از لغت های وربال واسه من آشنا بودن چون قبلا از توی این سایت خونده بودم ولی مرور زیاد میخواد تا یاد آدم بمونه

Senior Member

من فکر می کنم وربالش سخت بود...یعنی اصلا دیگه سوالاتش استاندارد نیست چون هم مبهمن هم اینکه بعضیاشو اطلاعات کافی نداده سوال می کنه... قسمت وربال باید بسنجه که چه قدر کلمه بلدی و درک مطلبت چه جوری ئه ...به نظرم ورژن قبلی سوالات منطقی تر بود...کوانت هم خیلی خوب بود آسون هم نبود زیاد.. یه سری نکات ریزی داشتن سوالا که باید دقت می کردی ...درباره تاپیک رایتینگ هم که همیشه از توی تاپیکهای خودشون میاد جالبه بعضی دوستان میگن وربالش آسون بود بعد نمی دونن scandalیعنی چی! مثلا یه scandalمعروف watergate scandalهست که منم آوردم تو رایتینگم...من وربال رو خراب کردم احتمالا باید دوباره امتحان بدم ..ضمنا به نظرم نحوه برخورد دکتر برزآبادی خیلی خوب بود وباعث شد من استرسم کم بشه

بچه ها کوانتش خیلی آسون بود خدا کنه کامل شم ولی شخصا هیچ ایده ای در مورد وربال ندارم چون بخش کلمه ایش لغتای گزینه هارو اکثرا بلد بودم جمله هاشو خوب متوجه نشدم رفتم سر ریدینگا ریدینگا هم خیلی فلسفی بود خدا کنه 145 بگیرم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط oiust64 نمایش پست ها
    با تشکر از شما دوست عزیز. ما اینهمه گفتیم کوانت امتحان مهر وحشتناک بود. دوستانی که امتحان نداده بودن میومدن مسخره میکردن که توهمی شدید و بعیده که انقدر سخت بوده باشه و از این حرفا( رجوع کنید به تجربیات آزمون 12 اکتبر). خوب شد شما هر دو رو امتحان دادید.
    من هم مهر امتحان دادم ، احتمالا امشب یا فردا شب نتایجش می آد، امیدوارم نمره ها رو نمودار ببرن چون کوانت واقعا سخت بود، کامنت بچه های آبان رو که خوندم یه ذره تاسف خوردم چون شاید اگه منم آبات داده بودم احتمالا نمرم بیشتر می شد. چون استادی که بهم Ok داده همه چی رو منوط به جی آر ای کرده. دعامون کنین.

Member
    رشته و دانشگاه
    .Mechanical Eng

هر چی ریاضی سختر باشه به نفع بچه های ایرانی هست چون نسبتا ریاضیشون خوب هست.

سادگی ریاضی این آزمون به نظر من اصلا به نفع نبود.

Senior Member mokhteh آواتار ها

دوستان صفحه آخر Practice book که قبل از آزمون بهتون دادند نحوه تبدیل نمره خام به نمره استاندارد رو داره می تونین به عنوان یه معیار فعلا ازش استفاده کنید... فقط اینو بگم که برای کسانی که تا یه غلط هم در کوانت داشته باشند نمره رو 170 گرفته...
    تاریخ این ایام را هر کس که خواهد خواند، جز این سخن از ما نخواهد راند:
    این نسل سردرگم، بر توسن اندیشه هاشان لنگ
    ، فرسنگ در فرسنگ، جز سوی ترکستان نمی رانند؛
    تاریخ پیش از خویش را باری نمی خوانند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)