صفحه 8 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 144

موضوع: تجربیات آزمون 9 نوامبر 2013

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات آزمون 9 نوامبر 2013

من که اصلا از امتحانم راضی نیستم رایتینگش اعصابم رو خرد کرد. یعنی اون لحظه هر چی فکر میکردم در موردش چیز خاصی به ذهنم نرسید خوب نتونستم بنویسم. توی تمام مدت امتحان هم ذهنم پیش رایتینگ بود. وربال هم که لغت ها طبق معمول سخت بود و حتی چیزایی که خونده بودم با اینکه برام آشنا بود یادم نمی یومد. ریاضی هم با اینکه سخت نبود اما بی دقتی خیلی می تونست تاثیر منفی داشته باشه. در کل من فکر کنم بی دقتی زیاد کردم و یه جاهایی هم که باید 2 تا گزینه رو انتخاب می کردم یکی رو انتخاب کردم. من زبانم خوبه اما این امتحان یه کم بی عدالتی هست که ما و آمریکایی ها باید یک جور امتحان بدیم.

Junior Member

سلام به همه دوستان
    بچه ها میدونم که خیلی ها با معنی کلمه scandal سر امتحان مشکل داشتند. من خودم رایتینگ تافل رو 28 شدم (که سوالش دقیقا مثل سوال issue توی GRE هستش) اما فقط به خاطر معنی این یک کلمه خیلی بی ربط نوشتم و مطمئنم که بالای 2 نمیشم. argument pool را خونده بودم اما اینقدر از issue مطمین بودم که نگاش نکردم. ولی به هر حال خیلی بی انصافیه که ماها به خاطر این یک کلمه نمره خیلی پایین بگیریم... میخواستم بدونم کسی میدونه که رایتینگ scale میشه یا نه ؟چون فقط کسی که قبلا یه sample از جواب را خونده بود میتونست یک جواب درست و حسابی بده. و اینکه آیا ممکن هست مثل دوتا تسک دیگه واسه رایتینگ هم توی کارنامه بیارن که نمره امون از چند درصد بیشتر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط milano91 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    بچه ها میدونم که خیلی ها با معنی کلمه scandal سر امتحان مشکل داشتند. من خودم رایتینگ تافل رو 28 شدم (که سوالش دقیقا مثل سوال issue توی GRE هستش) اما فقط به خاطر معنی این یک کلمه خیلی بی ربط نوشتم و مطمئنم که بالای 2 نمیشم. argument pool را خونده بودم اما اینقدر از issue مطمین بودم که نگاش نکردم. ولی به هر حال خیلی بی انصافیه که ماها به خاطر این یک کلمه نمره خیلی پایین بگیریم... میخواستم بدونم کسی میدونه که رایتینگ scale میشه یا نه ؟چون فقط کسی که قبلا یه sample از جواب را خونده بود میتونست یک جواب درست و حسابی بده. و اینکه آیا ممکن هست مثل دوتا تسک دیگه واسه رایتینگ هم توی کارنامه بیارن که نمره امون از چند درصد بیشتر شده
    منم متاسفانه 350 کلمه نوشتم اما با معنای غلط

متاسفانه اگر غلط ذاستان رو گرفته باشیم صفر میگگریم
    یه جا تو دفترچه نوشته بود
    اگر اشتباه بحث کنید برخلاف نظری که داده شده نمره ای تعلق نمیگیره....
    تو!
    با دلتنگیای من
    تو با این جاده، همدستی.....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط s_manifar نمایش پست ها
    منم متاسفانه 350 کلمه نوشتم اما با معنای غلط

متاسفانه اگر غلط ذاستان رو گرفته باشیم صفر میگگریم
    یه جا تو دفترچه نوشته بود
    اگر اشتباه بحث کنید برخلاف نظری که داده شده نمره ای تعلق نمیگیره....
    نه بعید میدونم صفر بدن من جواب با نمره یک رو خوندم.در حد یک جمله گفته بود موافق یا مخالف. البته مطمئن نیستم. آخه این جوری باید به یک جمعیت خیلی زیادی صفر بدن! هیچ کس درست نفهمیده موضوع چیه که بتونه خوب بنویسه. و واقعا تاپیک خیلی خیلی سختی بود حتی اگر کامل میفهمیدی منظورش چیه. کسی نشنیده که ای تی اس scale میکنه یا نه ؟ یا اینکه کلا وزن issue نسبت به argument چه قدر هست و ممکن هست به اون بیشتر وزن بدن با این وضعیت ؟ چون واقعا عادلانه نیست نمره کسی که خوب بلد بوده بنویسه با کسی که کلا تعطیل بوده یکی باشه... من چندین نفر رو میشناسم که تافل بالای 110 داشتن و اصلا موضوع رو نفهمیده بودن و بی ربط نوشتن :|

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Pittsburgh

دوستای عزیز با این گیری که همه دادین فکر کنم 1 ماه از کار و زندگی بیفتیم تا این جوابا بیادا!!!! یه ایمیل بزنیم ETS بگیم ببرن رو نمودار!!!

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط majid3612 نمایش پست ها
    نتیجه آزمون کی اعلام میشه؟
    تصحیح آزمون توسط کامپیوتر انجام میشه؟
    حدود یک ماه بعد از آزمون. قسمت ریاضی و وربال توسط کامپیوتر انجام میشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. in Computer Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan3030 نمایش پست ها
    حدود یک ماه بعد از آزمون. قسمت ریاضی و وربال توسط کامپیوتر انجام میشه.
    با توجه به اینکه داخل دفترچه با مداد حل مسائل رو نوشته ایم، اشتباه برای کامپیوتر ایجاد نمیشه؟

Senior Member

سلام من یه پست راجع به تجربیاتم نوشتم مث اینکه پست نشده اگه تکراری ئه لطفا مدیران پاکش کنند:
    1)کوانت:بدترین فکر درباره کوانت اینه که کوانت آسون ئه و نباید روش کار کرد همین امتحان رو من پست اولی هم که گذاشتم نوشتم که کوانتش همچین هم آسون نبود و پر از نکات ریز و گمراه کننده بود درباره آسون نبودنش می تونید به نتایج پذیرش مراجعه کنید و نمره های این بخش رو ببینید من که تا حالا حتی یک مورد 170 هم ندیدم البته تو ورژن قبلی من 800 می دیدم ولی الان گرفتن نمره کامل سخت شده سوالات آسونن پس دوبار حلشون کنید و سوالات سخت رو حتما علامت بزنید آخر امتحان وقت اضافه میارید حلشون کنید
    2)وربال: همیشه سخت ئه و فرقی که داره با ورژن قبلی اینه که سوالات مفهومی و استنباطی ئه متاسفانه ....یعنی ممکن ئه استنباط شما با طراح سوال فرق کنه و گزینه رو اشتباه بزنید پس اگه واژگانتون خوبه روی جاخالی و SEتمرکز کنید
    3)رایتینگ: دو تا نکته یکی اینکه با اینکه کار وقت گیری ئه همه تاپیکهای ای تی اس رو بخونید و معنی کنید و کمی بهشون فکر کنید(چه قدر هم تاپیک تکراری زیاد داره) و بعد حواستون باشه تاپیک های ای تی اس مسائل جدی ای مطرح می کنن شما هم سعی کنید خیلی دید عمیقی داشته باشید نه اینکه قلنبه نویسی کنید محتوای انشا باید عمیق باشه
    در نهایت دقت در کوانت و سرعت در وربال حرف اولو تو این امتحان می زنن ایشالا که برای کسانی که بعدا می خوان امتحان بدن این نکات مفید باشه

بچه ها من شرمنده
    میدونم اینجا نباید بپرسم.
    کسی از 9 نوامبری ها هست ،correction stubفرستاده باشه و پروفایلش آپدیت شده باشه؟
    من پنج شنبه دو بار ایمل زدم هنوز که هنوزم پروفایلم آپدیت نشده....
    تو!
    با دلتنگیای من
    تو با این جاده، همدستی.....

ApplyAbroad Veteran
    Souri_RS آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Atmospheric Physicist at Harvard-Smithsonian

نقل قول نوشته اصلی توسط s_manifar نمایش پست ها
    بچه ها من شرمنده
    میدونم اینجا نباید بپرسم.
    کسی از 9 نوامبری ها هست ،correction stubفرستاده باشه و پروفایلش آپدیت شده باشه؟
    من پنج شنبه دو بار ایمل زدم هنوز که هنوزم پروفایلم آپدیت نشده....
    برای من هم با اینکه سه شنبه زدم هنوز آپدیت نشده. فکر کنم سرشون شلوغه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)