نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: My scores have been blocked help me!!!!!!!!

Senior Member saheb آواتار ها

پیش فرض My scores have been blocked help me!!!!!!!!

Dear freinds
    my scores hAVE BEEN BLOCKED JUSTBECUASE TEH CREDIT CARD WHICH by i used to pay my application fees were empty and it was deconlied so ets wanted me to pay 340 $ by check to ETS , not doing that, i m unabel to sedn any score what can I do? plz help me
    HAPPINESS

پیش فرض پاسخ : My scores have been blocked help me!!!!!!!!

بخاطر این بلاک کردن که پول ثبت نام رو خواستی پرداخت کنی کردیتت خالی بوده یا اون 12$ واسه پرسیدن نمره؟؟؟؟؟

منم به همين مشكل براي سفارش ارسال نمره تافل برخورد كردم. ولي از من 50$ خواسته. الان هم تقريبا ٢ ماهه كه درگيرش هستم و چك هم فرستادم. ولي ميگن به دست ما نرسيده. حالا منم واقعا موندم چيكار كنم؟؟؟؟

Junior Member

منم همین مشکلو دارم. نمی دونم چه کنم؟

دوستان عزيز،
    سلام،
    اين مشکل برا منم پيش اومده، هر چه سريع‌تر با credit card پول ets رو بديد تا جلوي report رو نگيرن، باز شدن فايلتون حدود 3-5 روز کاري طول مي‌کشه!

Good Luck!
    ...Spend each moment perfecting the next, not correcting the last

آخه گفته بايد با چك پرداخت بشه و Credi card نميشه. شما چه جوري پرداخت كردي؟

Junior Member

سلام دوستان
    من براي پرسيدن نمره GRE از سرويس تلفني ETS كه هزينه اش 12 دلار بود استفاده كردم. اما در طول مدتي كه اونا اين مبلغ رو از كارتم كم كنن موجودي اون كارت صفر شد و چون ويزا كارت غيرقابل شارژ بود نمي تونستم دوباره شارژش كنم. الان نگرانم كه اونا به خاطر اين موضوع اكانت من رو هم Block كنن. من با اونا از طريق ايميل تماس گرفتم و موضوع رو براشون توضيح دادم اما جوابي كه بهم دادن اصلا كمكي به حل مشكلم نكرد!! خواهش مي كنم دوستاني كه اين مشكل داشتن راهنمايي كنن كه من الان چه كار كنم؟
    باتشكر :-[

wow.oops
    Guest

من با این مشکل واسه report کردن GRE مواجه شدم. Credit card ام مشکل داشت. دوستم تو US باهاشون تلفنی صحبت کرد که البته چون خود من نبودم مشکل داشت خیلی و کلی توضیح داد. بهشون شماره Credit Card رو داد و اونا پول رو برداشتن و Account رو باز کردن. شما باید با Agent صحبت کنین نه با Machine. یعنی وقتی زنگ زدین فکر کنم باید گزینه های معمول مثل To Report یا To know your number رو استفاده نکنین و به جاش Oder یا یه همچین چیزیو استفاده کنین. البته باید Reg. Number و Address رو داشته باشین.

Junior Member

من یه مشکلی دارم که یهو یه روز یه ایمیل توی اسپم برام اومد و توش گفتن که امتحان تافلت بنا بر یک سری مشکلات برگزار نمیشه و یه ووچر بهم دادن که تا یک سال اعتبار داره. میخواستم بدونم آیا میشه با این ووچر ثبت نام با تاخیر کرد؟ دوباره باید 35$ پول اضافی بدیم؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط selsajj نمایش پست ها
    من یه مشکلی دارم که یهو یه روز یه ایمیل توی اسپم برام اومد و توش گفتن که امتحان تافلت بنا بر یک سری مشکلات برگزار نمیشه و یه ووچر بهم دادن که تا یک سال اعتبار داره. میخواستم بدونم آیا میشه با این ووچر ثبت نام با تاخیر کرد؟ دوباره باید 35$ پول اضافی بدیم؟

جاي سوالتون درست نيست اما من بعدا منتقل ميكنم. مشكلي نداره شما با ووچر ميتنيد يك آزمون در هر تاريخي كه مايليد ثبت نام كنيد. نگران نباشيد. فقط ديگهدقت كنيد كه بعدش اگر بخواهيد عوض كنيد اون هزينهرو متحمل ميشيد.
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)